روش های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بر اساس موقعیت جغرافیایی

یکی از خصوصیات جالب و کارآمد اینستاگرام، بدون مرز بودن آن است. به عنوان مثال اگر ما در صفحه ی اینستاگرام فالوجت یک عکس یا ویدیو منتشر کنیم؛ استفاده کنندگان از این شبکه اجتماعی از سراسر دنیا _از شرق تا غرب_ می توانند به محتوای تولید شده توسط ما دسترسی داشته باشند.

ولی اگر شما صاحب رستوران، لباس فروشی، کافی شاپ و سایر کسب و کار های محدود به محدوده جغرافیایی باشید و قصد داشته باشید از طریق اینستاگرام بیشتر شناخته شوید و کسب و کار خود را ارتقاء دهید، شما به فالوور هایی نیاز دارید که بتوانند از محصولات و خدمات شما استفاده کنند و در یک کلام

“بتوانند مشتری شما شوند”. 

ر چنین شرایطی قابلیت ثبت موقعیت جغرافیایی به کمک شما خواهد آمد. شما باید بتوانید با استفاده از این امکان و خلاقیت خود در تولید محتوا، مخاطبین هدف خود را پیدا کنید و آنها را به سمت خود بکشانید.

تیم فالوجت در ادامه با راه هایی که به شما نشان می دهد، مسیر شما را برای یک مجموعه ی با کیفیت از مخاطبین محلی هموار می کند.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

موقعیت جغرافیایی (لوکیشن) اینستاگرام چیست و چگونه از آن استفاده کنیم؟

ربات

موقعیت جغرافیایی شما یا همان لوکیشن، مختصات مکانی است که شما در زمان منتشر کردن محتوای اینستاگرام خود در آن مکان بوده اید. اگر شما پست و استوری های خود را به صورت عمومی و همراه با موقعیت جغرافیای منتشر کنید؛ بر اساس الگوریتم اینستاگرام، احتمال اینکه محتوای منتشر شده ی شما به دست افراد نزدیک شما برسد وجود دارد. چون اینستاگرام تمایل دارد افرادی که امکان آشنا بودن با شما را دارند را به هم معرفی کند.

موقعیت جغرافیایی خود را در اینستاگرام بسازید

فرض کنید که رستوران شما در تهران، خیابان ولی عصر، جنب پارک ساعی است؛ در این صورت بهترین کار ممکن این است که موقعیت جغرافیایی جدیدی ساخته و در این موقعیت علاوه بر این که آدرس خودتان را اعلام کرده اید؛ به الگوریتم اینستاگرام گفته اید که من در تهران، خیابان ولیعصر، جنب پارک ساعی هستم، همین باعث می شود که شما بتوانید با سه موقعیت جغرافیایی ارتباط برقرار کنید.

در استوری های اینستاگرام از لوکیشن خود استفاده کنید

شما باید ازاستیکرهایی که موقعیت شما را نشان می دهد در استوری های خود استفاده کنید؛ این بر چسب ها (Geotag) علاوه بر این که موقعیت شما را به مخاطبانتان نشان می دهد و کمک می کند مخاطب با شما بیشتر احساس راحتی کند، باعث می شود در آرشیو استوری های آن موقعیت نیز ظاهر شوید و بتوانید در کنار افراد برجسته آن موقعیت خودی نشان دهید.

روش های افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام بر اساس موقعیت جغرافیایی

افرادی که درآن موقعیت جغرافیایی فعالیت داشته اند را دنبال کنید.

همانطور که در مقاله قبل توضیح داده شد فالو کردن افراد یکی از تحریک کننده ترین کارها برای این موضوع است که آنها نیز شما را فالو کنند. اما در این مورد تنها تفاوتی که وجود دارد این است که شما افرادی که در موقعیت جغرافیایی شما فعالیت داشته اند را فالو می کنید؛ چون خواهان جذب مخاطب از آن منطقه ی به خصوص هستید. این امر به قدری مهم است که فالوجت نیز این امکان را به امکانات سایت خود اضافه کرده و شما می توانید فالو کردنِ افراد در موقعیت های خاص جغرافیایی را به ما بسپارید.

لایک و کامنت های خود را با دقت و هوشمندانه به سمت موقعیت مورد نظر هدایت کنید.

با افرادی که در موقعیت شما هستند تعامل داشته باشید و آنها را به تعامل وادار کنید.اول از همه اعلام کنیم که منظور از وادار کردن مخاطبانتان به تعامل این است که با سیاست و خلاقیت کاری کنید که آنها با شما تعامل داشته باشند. به یاد داشته باشید که فقط با استفاده از لوکیشن در پست ها و استوری های خود نمی توانید مخاطبین در موقعیت جغرافیای خود را جذب کنید.

این مورد به اندازه ی کافی واضح است. ولی به یاد داشته باشید که منظور از استفاده ی کلمه ی هوشمندانه و با دقت در این مورد این است که با مخاطبینی که در آن موقعیت هستند طوری تعامل داشته باشید که حال و هوای خودمانی به آنها دست بدهد و آنها نیز شما را از آن موقعیت بدانند. شما می توانید به صورت رایگان، سه شبانه روز این فعالیت را به ما بسپارید.

لوکیشن خود را در اینستاگرام هشتگ کنید و از آن به عنوان اهرم استفاده کنید.

در مقالات قبلی گفته بودیم که هر هشتگ، پلی است بین شما و مخاطبینی که در آن هشتگ هستند. این موضوع در مورد هشتگِ موقعیت جغرافیایی شما نیز صدق می کند. به عنوان مثال استفاده از هشتگ #تهران یا #اصفهان، می تواند شما را به سایر افرادی که از این هشتگ ها استفاده کرده اند برساند.

در ضمن هر گاه از استوری استفاده می کنید هشتگ شهر مورد نظر خود را در معرض دید مخاطبان بگذارید و همچنین وقتی پست و استوری های خود را با هشتگ موقعیت جغرافیایی مورد نظرتان منتشر می کنید، آن محتوا در معرض دید افراد جدید در موقعیت دلخواه شما قرار می گیرد.

محتوای صفحه اینستاگرام خود را هوشمندانه تولید کنید

فرض کنید قصد دارید مخاطبان خود را در شهر خاصی رشد دهید؛ کارهایی که در موارد بالا برای شما توضیح داده شد وظیفه دارند که مخاطب را سمت شما بکشند و در ادامه این محتوای شما خواهد بود که مخاطبین شما را حفظ خواهد کرد و باعث می شود که صمیمیت و اعتمادِ مخاطب نسبت به شما بالاتر رود. به این گونه شما به جای بالا بردن عدد فالوور های خود، یک مجموعه از مخاطبین فعال ساخته اید که می توانند در کسب و کار شما مفید واقع شوند.

در پایان نظر شما را به یک اصل مهم و کلیدی جلب می کنیم که آن اصل “تداوم” است و بدون آن هیچ کاری پیش نخواهد رفت. اطلاعاتِ جدید و به روز همیشه در زمینه شبکه های اجتماعی  مفید و موثر خواهد بود. لینک های زیر را مطالعه کنید

با آرزوی موفقیت و سلامتی روز افزون.

فالوجت

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .