چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات اینستاگرام را برطرف کنیم؟

اگر به دنبال افزایش فالوور پیج اینستاگرام خود هستید، احتمالا اسم ربات اینستاگرام به گوش شما خورده است. به طور کلی هدف استفاده از ربات اینستاگرام، افزایش فالوور واقعی اینستاگرام است. به صورت کلی یک ربات خوب اینستاگرام ضمن ایجاد راهکارهای متفاوت برای رسیدن به حداکثر فالوور اینستاگرام، تعامل کاربران با پیج را هم افزایش می دهد. اما دغدغه اصلی در این زمینه، اطمینان از رعایت قوانین اینستاگرام و از آن مهم تر امنیت پیج است. ممکن است بعد از استفاده از ربات اینستاگرام، برای ورود مجدد به پیج خود مشکل داشته باشید. جای نگرانی نیست. در ادامه راه حل های مختلف برای حل این مشکل را برای شما توضیح خواهیم داد. فالوجت بهترین سایت خرید فالوور اینستاگرام است. 

دلیل ارور ورود مجدد به اینستاگرام چیست؟

تقریبا همه ربات ها دارای تنظیمات پیش فرض هستند. اما کاربر باید تنظیمات آن را با توجه به پیج خود شخصی سازی کند. یک ربات اینستاگرام قدرتمند، معمولا به شکل خودکار و با رعایت تنظیماتی که توسط کاربر ایجاد شده است کار می کند.

تنظیمات ربات اینستاگرام که قبلا در مقاله ای با همین عنوان کاملا توضیح داده شد ، در واقع مسیر و هدف جذب فالوور را مشخص می کند اما باید به یاد داشت که ممکن است این تنظیمات بعضا مشکلات و یا ابهاماتی را هم ایجاد کند.

تنظیم ورود دو مرحله ای به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات

یکی از این مشکلات، ارور ورود مجدد به اینستاگرام است. عوامل متعددی می تواند باعث بروز این ارور شود. اما دو عامل، اصلی ترین نقش را در ارور ورود مجدد به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات اینستاگرام دارند.

 • تغییر رمز ورود در زمانی که از ربات اینستاگرام استفاده می کنید.
 • تنظیم ورود دو مرحله ای به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات

اگر ربات را فعال کرده باشید، حتی در زمان هایی که از آن استفاده نمی کنید نیز ممکن است این مشکل همچنان وجود داشته باشد. پیج اصلی تتلو را در اینجا برای شما قرار داده ایم.

 

بیشتر بخوانید: چگونه رفع مشکل ارور امنیتی اینستاگرام را انجام دهیم؟ (تصویر)

 

چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام را بر طرف کنیم؟

در حالت اول اگر رمز ورود به اینستاگرام خود را در زمان استفاده از ربات تغییر داده باشید، کافی است رمز را یک بار دیگر وارد کنید و معمولا به راحتی وارد اینستاگرام می شوید. برای این کار باید حتما ربات اینستاگرام را خاموش کنید، سپس با رمز جدید وارد شوید و دوباره ربات اینستاگرام را روشن کنید.

در حالت دوم، برای حل درخواست ورود مجدد به اینستاگرام شما چه در زمان استفاده از ربات اینستاگرام و چه غیر از آن، ممکن است فاکتور تایید دو مرحله ای را فعال کرده باشید. این احتمال هم وجود دارد که در برخی از ربات ها این گزینه بصورت اتوماتیک برای امنیت اکانت شما فعال شده باشد.

در این حالت نیز، وارد کردن رمز دو مرحله ای اینستاگرام مشکل را برطرف می کند. اما اگر به هر دلیل دوست ندارید چنین گزینه ای داشته باشید می توانید مراحل زیر را انجام دهید:

 • ربات اینستاگرام را خاموش کنید
 • وارد پیج اینستاگرام شوید
 • از سه خط بالای صفحه وارد گزینه تنظیمات یا settings شوید
  تنظیمات اینستاگرام
 • گزینه two-factor authentication را انتخاب کنید
  two step verification instagram
 • کد اینستاگرام را وارد و سپس این گزینه را غیر فعال کنید.
 • چند دقیقه صبر کنید. مثلا ۲۰ دقیقه
 • ربات خود را فعال کنید و از این پس تنها با وارد کردن یک بار رمز می توانید به راحتی از اینستاگرام خود و خدمات ربات اینستاگرام استفاده کنید.

نکته ۱:

اگر در زمان روشن شدن ربات اینستاگرام، از شما دو مرحله رمز را درخواست کرد و یا با ارور ورود مجدد مواجه شدید ربات را روشن نگه داشته و مراحل فوق را انجام دهید. بعد از غیر فعال کردن گزینه two-factor authentication  ربات را خاموش و بعد از ۲۰ دقیقه روشن کنید تا ارور برداشته شود. خرید فالوور فیک اینستاگرام گامی موثر در بالا بردن مخاطب و درآمد شماست.

نکته ۲ :

پیشنهاد می شود که گزینه two-factor authentication یا تایید دو مرحله ای را در زمان استفاده از ربات فعال نگه دارید. این کار باعث بالا رفتن امنیت اکانت اینستاگرام شما می شود. اگر مشکل ارور ورود مجدد دارید بعد از انجام مراحل فوق و حذف شدن ارور ورود مجدد، دوباره وارد قسمت تنظیمات شده و این گزینه را فعال کنید تا هم ارور برداشته شود و هم امنیت اکانت اینستاگرام شما چندین برابری باقی بماند.

اگر مشکل ارور ورود مجدد برداشته نشد چه کنیم؟

به احتمال بالای ۹۰ درصد مشکل شما در مراحل دوگانه قبل حل خواهد شد. اما اگر به هر دلیل نتوانستید با روش های بالا ارور ورود مجدد را بردارید یک روش قطعی برای این مشکل وجود دارد که می تواند به شما کمک کند.

لاگین به اینستاگرام

برای این کار باید از اکانت اینستاگرام خود خارج شوید. سپس با استفاده از یک کامپیوتر و یا لپ تاپ و اگر در دسترس نبود با استفاده از مرورگر گوشی هوشمند خود وارد سایت اینستاگرام به نشانیInstagram.com  بشوید. ورود را بزنید و با وارد کردن یوزر نیم و پسورد، وارد حساب کاربری یا اکانت اینستاگرام خود بشوید.

به پروفایل خودتان رفته و بر روی گزینه ادیت پروفایل یا edit profile کلیک کنید.  بر روی گزینه  غیر فعال کردن موقت حساب من کلیک کنید. سپس نیاز به استراحت دارم را انتخاب کنید، از شما درخواست پسورد می شود، آن را وارد کنید و اکانت خود را غیر فعال کنید.

به یاد داشته باشید که این قابلیت از طریق نرم افزار اینستاگرام در گوشی قابل دسترسی نیست و حتما باید از مرورگر اینترنت برای وارد شدن به حساب کاربری اینستاگرام استفاده شود.

بعد از چند ساعت استراحت دادن به حساب کاربری  با وارد کردن یوزر نیم و پسورد می توانید وارد حساب کاربری خودتان در اینستاگرام شوید. این کار باعث می شود تا تنظیمات اینستاگرام آپدیت شده و به صورت خودکار ارور ورود مجدد برداشته شود.

به یاد داشته باشید که در مدت زمان خاموشی و یا استراحت اینستاگرام نباید هیچ دستگاه دیگری را برای ورود به حساب اینستاگرام خود فعال نگه دارید و به همین دلیل باید ربات اینستاگرام نیز قبلا خاموش شده باشد.

حساسیت اینستاگرام به ربات

هدف اینستاگرام این است که کاربران بیشتر، ساعت های بیشتری را در اینستاگرام صرف کنند. این زمان، می تواند صرف محتواسازی و تعامل با کاربران، یا گشت و گذار باشد. هرچقدر کاربران واقعی بیشتر، مدت زمان طولانی تری با برنامه درگیر باشند، سود اینستاگرام بیشتر خواهد بود.

بنابراین سیاست اینستاگرام این است که جلوی رشد ربات ها را بگیرند. چرا که فعالیت آن ها سودی برای اینستاگرام ندارد. علاوه بر این ممکن است بر روی جذابیت اینستاگرام اثر منفی بگذارد. به جز این مساله، رشد ربات های اسپم، برای اکثر کاربران مزاحمت ایجاد می کند و اعتبار برنامه را کم می کند.

اینستاگرام چگونه ربات ها را تشخیص می دهد؟

روند کاری ربات به این صورت است که یک عملیات تکراری را به صورت دائم و با یک روند تکراری انجام می دهد. مثلا:

 • در زیر پست پیج های پرطرفدار کامنت می گذارد.
 • افراد را فالوو و آنفالوو می کند.
 • برای افرادی که پیج شما را فالوو کرده اند پیام می فرستد.
 • پست های حساب های کاربری جدید را لایک کرده و برای آن ها کامنت می گذارد.

به دلیل انجام یک روند تکراری، هوش مصنوعی به راحتی می تواند این فرآیند را ردیابی کند. بنابراین اگر اینستاگرام احساس کند اکانت شما در حال انجام یه فرآیند تکراری به میزان بیش از حد و طی 24 ساعت شبانه روز است، آن را ربات تشخیص داده و بر روی آن محدودیت اعمال می کند.

بنابراین در هنگام تنظیمات ربات خود به این نکته دقت کنید که میزان فعالیت ربات به صورتی تنظیم شود که حساسیت برانگیز نباشد.

Detect the robot by Instagram

مثلا رباتی که در هر ساعت 100 پیج را لایک کرده و تعداد 100 کامنت می گذارد، رفتار عادی ندارد و به احتمال زیاد اینستاگرام آن را تشخیص می دهد.

ربات ها باید چگونه فعالیت کنند؟

اینستاگرام حد و مرز مشخصی برای فعالیت های کاربر تعیین نکرده تا بدانیم چقدر مجاز به فعالیت هستیم. درواقع در تنظیمات ربات، باید حواس تان باشد فعالیت آن را بیش از حد تعریف نکنید.

الگوریتم اینستاگرام برای یافتن فعالیت های رباتی و اسپمی پیچیده و نامعلوم است، اما براساس الگوهایی که کاربران تجربه کردند نتایجی غیررسمی به دست آمده است. تعدادی از آن ها به شرح زیر است:

 • بین 100 تا 350 لایک در ساعت مجاز است. مقدار دقیق آن بستگی به قدمت پیج شما دارد. هرچقدر حساب کاربری شما قدیمی تر باشد، لایک های بیشتری می توانید انجام دهید.
 • تعداد کامنت های مجاز در هر ساعت حداکثر حدود 60 کامنت است. اما این مقدار نیز به سن پیج شما بستگی دارد.
 • از کامنت تکراری برای مدت طولانی استفاده نکنید. در تنظیمات ربات، متن کامنت پیش فرض را مرتب عوض کنید.
 • بیش از 100 فالوو در ساعت مشکوک است. این عدد برای اکانت های قدیمی است. اکانت های جدید بیش از 20 فالوو در ساعت نباید انجام دهند. به طور کلی نیز بیش از 7500 فالوو نمی توانید انجام دهید.
 • پیام دایرکت تکراری نیز می تواند باعث بروز مشکل شود. سقف مجاز آن 10 تاست. و اگر کاربر مقابل آن را ریپورت کند اوضاع ممکن است بدتر هم شود!

من ربات نیستم در اینستاگرام

من ربات نیستم در اینستاگرام

ممکن است زمانی که می خواهید وارد اینستاگرام شوید، اکانت شما لاگ آف شده باشد و بعد از تلاش برای ورود، با پیغام زیر مواجه شوید:

در این شرایط، اینستاگرام به شما می گوید: ” من متوجه شدم اکانت تو فعالیت هاش غیرعادی به نظر میرسه. واسه همین فعلا از اینستاگرام پرتت کردم بیرون! 30 روز وقت داری تا کارهایی که میگم رو انجام بدی و ثابت کنی همه چی عادیه. وگرنه کلا اکانتت رو از کار می اندازم.”

اگر با این وضعیت مواجه شدید عمدتا سه دلیل می تواند داشته باشد:

 1. در حال استفاده از ربات هستید و اینستاگرام به شما مشکوک شده است.
 2. فعالیت های شما، از حدود مُجازی که قبلا گفتیم فراتر رفته است. همچنین ممکن است اکانت شما از سوی دیگران ریپورت شده باشد. استفاده نادرست از هشتگ ها در پست نیز از عوامل دیگر این اتفاق است.
 3. از فیلترشکن رایگان استفاده می کنید. فیلترشکن های رایگان، از آی پی های مختلف استفاده می کنند، بنابراین ممکن است هربار که با فیلترشکن به اینستاگرام متصل می شوید با یک آی پی جدید باشد. پس اینستاگرام به این مساله شک می کند که هویت شما واقعی باشد.

راه حل

ابتدا ربات هایی که بر روی اکانت شما فعال هستند را حذف کنید. اگر از فیلترشکن رایگان استفاده می کنید، استفاده از آن را متوقف کنید. مراحلی که در ادامه گفته می شود را انجام دهید. قیمت فالوور فیک اینستاگرام در فالوجت بسیار مقرون به صرفه است و به کمک آن می توانید درآمد خود را افزایش دهید. 

گزینه i am not robot

ابتدا بر روی گزینه I’m not a robot کلیک کنید و کپچا را تکمیل کنید. و دکمه Next که فعال شده است را انتخاب کنید.

در مرحله بعد کد تایید به صورت پیامکی برای شماره شما ارسال می شود. کدی که به شماره شما ارسال شده است را وارد کنید. بعد از تایید کد، کار تمام است. و بدون نگرانی می توانید به اکانت خود لاگین کنید.

اگر در مرحله اول مشکل برطرف نشد، با یک فیلترشکن پولی مراحل را انجام دهید (منظور استفاده از فیلترشکنی است که آی پی اختصاصی تولید می کند).

فقط فراموش نکنید که چون در رادار اینستاگرام قرار گرفته اید حساسیت اینستاگرام بر روی شما بیشتر شده است. پس بهتر است بعد از لاگین مجدد، مدتی از ربات استفاده نکنید، در هنگام استفاده از اینستاگرام فیلترشکن خود را خاموش کنید و در فعالیت های اینستاگرامی نیز بیشتر مراقب باشید. افزایش فالوور واقعی اینستاگرام باعث افزایش بازدید پیج شما توسط مخاطبان می شود.

امیدوارم مطالب این بخش برای شما مفید باشد. اگر با مشکل مشابهی مواجه شده اید یا مراحل بالا، مشکل لاگین شدن شما را حل نکرد، برای ما کامنت بگذارید. همچنین تجربیات شما عزیزان، می تواند مشکلات دوستان دیگر را برطرف کند.

سوالات متداول

 • در چه مواردی با ارور من ربات نیستم در اینستاگرام مواجه می شویم؟
  استفاده از فیلترشکن رایگان، استفاده از ربات، فعالیت های غیرمجاز و ریپورت کاربران
 • اینستاگرام چگونه فعال شدن ربات بر روی اکانت ما را تشخیص می دهد؟
  الگوریتم های اینستاگرام می تواند فعالیت های تکراری و به تعداد زیاد ربات ها را ردیابی کند.
 • چرا بعد از استفاده از ربات، با ارور ورود مجدد به اینستاگرام مواجه می شویم؟
  به طور خلاصه به دلیل تغییر رمز اینستاگرام به دلیل استفاده از ربات، یا تنظیم رمز دو مرحله ای، این اتفاق رخ می دهد که به سادگی قابل رفع است.

۶۴ دیدگاه دربارهٔ «چگونه ارور ورود مجدد به اینستاگرام در زمان استفاده از ربات اینستاگرام را برطرف کنیم؟»

 1. سلام
  من می خواستم بدونم می شه ای پی فردی رو که در کشور دیگه هست و ما از طریق اینستا اونو ریپورت کردیم با نرم افزارهای موجود بدست اورد ؟چون شنیدم که اینستا از رمزگذاری استفاده می کنه ایا زمانیکه اطلاعات شخصی که فرضا. از کانادا در اینستا با فرد دیگه ای در ایران در حال صحبت کردن هست این اطلاعات مثل ای پی و مکان طرف در اختیار گیت وی ایران قرار می گیره و مخابرات به اون دسترسی داره یا پکتها کدگزاری شدن؟

   1. سلام اینستای من ریپورت شده به مدت ۳۰ روز بعد از ۳۰ روز امد موند توی ۱ روز الان ۶۰ روز هست که میگذرد اینستام برنمیگردت …۹۰ روز هست که منتظرم کسی نیست بگه باید چکار کنم…

     1. لام وقت بخیر اینترنت خود را عوض کنید مثلا به مودم یا اینترنت خط و بدون فیلترشکن امتحان کنید اگر مشکل حل نشد از طریق ایمیل با پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید

 2. سلام اکانتم رو اینستا به عنوان ربات شناسایی میکنه و میبنده مدام این کار تکرار میشه الان یه پیج باز کردم ولی متاسفانه به عنوان ربات شناسایی شدم بسته شد دلیلش چی میتونه باشه؟

 3. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من امروز برام توی اینستاگرام صفحه ای باز شد که گفت ثابت کنم ربات نیستم منم انجام دادمو یه کد برام فرستاد که اونم وارد کردم ولی بعدش یه پیام اومد که فقط ۲۴ ساعتشو متوجه شدم و الان هرکاری میکنم پیجم برنمیگرده و حتی ایمیلمو میزنم که کمک کنه میگه یافت نشد. الان یعنی پیجم برای همیشه بسته شده؟ چیکار میتونم بکنم؟ به دوستامم گفتم پیجمو ببینن چجور شده بعضیاشون گفتن که آیدیت به instagrammer تغییر کرده ولی بیو و اینات مثل قبل هست.چیکار کنم؟ 🙁

  1. سلام‌دقیقا منم همین مشکل رو دارم بعد سه روز یعنی هفتادو‌‌دوساعت‌‌ دوباره رمز وایمیل یا یوزنیمت رو بزن تو این مدت هم اصلا نرو تو حسابت وبعد برو امکان داره برگرده اگه برنگشت باید یه پیج جدید بزنید

 4. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من امروز برام توی اینستاگرام صفحه ای باز شد که گفت ثابت کنم ربات نیستم منم انجام دادمو یه کد برام فرستاد که اونم وارد کردم ولی بعدش یه پیام اومد که فقط ۲۴ ساعتشو متوجه شدم و الان هرکاری میکنم پیجم برنمیگرده و حتی ایمیلمو میزنم که کمک کنه میگه یافت نشد. الان یعنی پیجم برای همیشه بسته شده؟ چیکار میتونم بکنم؟ به دوستامم گفتم پیجمو ببینن چجور شده بعضیاشون گفتن که آیدیت به instagrammer تغییر کرده ولی بیو و اینات مثل قبل هست.چیکار کنم؟ ?

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، اینستاگرام را باز کرده یوزرنیم و پسورد حساب کاربری که غیرفعال شده است را وارد کنید.روی Login کلیک کنید.وقتی با پیغام “Your Account Has Been Disabled For …” روبرو شدید گزینه “Learn More” را انتخاب کنید.در صفحه باز شده روی let us know کلیک کنید . در قسمت“My Instagram Was Deactivated” که باز شده است ۲ گزینه مشاهده می کنید. روی no کلیک کنید . به این صورت درخواستی برای بازگشت پیج شما برای اینستاگرام فرستاده میشود .

 5. سلام من پیجم امروز ب عنوان رباط شناخته شده باید تصاوری ک گفته شده رو از بین چند تا عکس دیگه انتخاب کنم ولی یه متنی جلویه عکسا هست ک نمیشه عکسایه گفته شده رو دیدو انتخاب کرد لطفا کمکم کنید ممنون

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ابتدا از آپدیت بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید و با فیلتر شکن روشن امتحان کنید؛ اگر مشکل شما حل نشد، با کامپیوتر و لپ تاپ وارد شوید.

 6. با سلام و خسته نباشید من اکانتم بلاک شد ایدمو و ایملمو میزنم گزینه میاد که من رباط نیستم هر کاری میکنم تصویر که تصویر هارو بزنم نمیاد بالا چکار کنم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ابتدا از به روز شده بودن(آپدیت) اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس از فیلترشکن استفاده کرده و در صورت ادامه مشکل از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده کنید.

 7. امروز برای منم پیغام ربات اومد ولی مراحلشو که میرم آخرش تیک میزنه که شما ربات نبودی ولی بعدش دوباره از اول تمام مراحل میاد تو پیجم نمیره چکار کنم؟?

 8. سلام.من میخوام وارد پیجم بشم میزنه ثابت کنم ک ربات نیستم بعد یه کد به شمارم باید بفرسته هرچقدرمنتظر موندم نفرستاد میشه کمک کنید

 9. سلام وقت بخیر
  پیج اینستگرام من به خاطر تشخیص ربات بسته شده.مراحلو رفتم گفت تا ۲۴ ساعت آینده دوباره امتحان کنید.اما هنوز باز نشده.خواهش میکنم کمکم کنید.پیجم پیجه کاریه.آیا برمیگرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. سلام وقت بخیر
  من پیجم ربات شده بود تمام مراحل برگردوندن پیج رو تا آخر پیش رفتم.
  آخرش یه تیک سبز بالاش اومد و اینو نوشت:اطلاعات خودتان را بررسی کنید ما اگر توانستیم اطلاعات را تایید کنیم طی ۲۴ ساعت به پیج دسترسی پیدا خواهید کرد و آخرش هم Done بود که میزدم نام کاربری و پسوردم رو میخواست اونم وارد میکردم دوباره به همین صفحه بر میگشت.

 11. من دیروز داشتم اینستا چک می کردم بهد رفتم بعد از ۵ دقیقه برگشتم پیام داد که اثبات کن رباط میستی انجام دادم بعد تیک خورد ولی گزینه nextکار نمی کرد بعدنوشتverif expierd بعد دوباره انجام باید می دادم میشه بگین چی کار بکنم؟

 12. سلام وقت بخیر
  اینستا پیجم رو به عنوان ربات تشخیص داده و وقتی میزنم روی گزینه ربات نیستم، یک عکس بهم میاد که نصفش فقط پیداست و بقیه حتی سوالش هم دیده نمیشه، و امکان جابه جایی عکس برای تشخیص نداره و هرکار کردم تغییر نکرد ، چجوری میتونم عکس کامل سوال رو بیارم؟

  1. سلام کاربر گرامی فالوجت
   ابتدا مطمئن شوید که اینستاگرام شما به روز رسانی شده است سپس با فیلتر شکن روشن ورود مجدد را امتحان کنید و اگر مشکل شما همچنان رفع نشد از دستگاه دیگری برای ورود به اینستاگرامتان استفاده کنید.

   1. خیلی خیلی ممنون..من اصلا نمیتونستم وارد پیجم بشم..وقتی اومدم نظرلت رو خوندم و شما با حوصله جواب داده بودید..رفتم امتحان کردم و پیجم برگشت..خدا خیرتون بده😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊

 13. سلام وقت بخیر ،اینستا فکر میکنه رباتم و ازم میخواد ثابت کنم منتها وقتی میزنم ربات نیستم یه تصویری که فقط یک چهارمش مشخص میاد که در این صورت نمیتونم تشخیص بدم چی ب چیه،مشکل از چیه چیکار باید بکنم؟! لطفاااا کمک کنید

  1. با سلام خدمت شما
   از فیلتر شکن استفاده کنید و اگر همچنان با این مشکل رو به رو بودبد از لپ تاپ و یا کامپیوتر برای ورود مجدد استفاده کنید.

 14. سلام
  پیج من به طور ناگهانی بسته شد
  الان که میخوام برم توی پیج قسمت راستی آزمایی ( من ربات نیستم) برام میاد ولی عکس های اون برای تشخیص قابل دیدن نیستن به این صورت که خیلی کوچیک هستن همه ی عکس ها رو نمیبینم
  ممنون میشم راهنمایی کنین

  1. سلام، در مرحله اول وی پی ان خود را خاموش کنید و اگر همچنان با این مشکل رو به رو بودید با لپ تاپ و یا کامپیوتر وارد اینستاگرام خود شوید.

 15. برای من پیج میزنهابت کن ربات نیستی من هم تیک رو میزنم بعد یک صفحه باز میشه که نصفه نیمه هست که هیچیش معلوم نیست چکارکنم لطفا میشهه بگین

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   استفاده از فیلترشکن را امتحان کنید و در صورت رفع نشدن مشکل، از طریق دستگاه دیگر(لپ تاپ و یا کامپیتر) به صفحه اینستاگرام خود بازگردید.

 16. Select each image that contains the object described in the text or in the image at the top of the UI. Then click Verify. To get a new challenge, click the reload icon.
  برای من همچین پیغامی اومده پیجم از دسترس خارج شده و حالا ی صفحه اول میاد ک میزنم ربات نیسدم بد ی صفحه میاد ک سه تا مستطیل کوچیک داره و من نمیدونم این عکسا چی هست فقذ تو بخش توضیحاتش اینو نوشته خواهشا راهنمایی کنیم منو

  1. سلام و عرض ادب
   این یک باگ اینستا هست
   Settings>Help>Report A Problem ارسال ایمیل برای پشتیبانی اینستاگرام
   را امتحان کنید و کمی (چند روز ) صبر کنید اگر مشکل شما حل نشد اکانت خود را بازیابی کنید

 17. We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.
  Follow the next steps within 30 days so we can try to get you back into your account before it’s disabled.
  این یعنی‌چی ؟؟؟ چیکار کنم ؟

  1. سلام احتمالا زیاد فالوو انفالوو کردید یا لایک و حتی کامنت زیادی در یک روز گذاشتید
   اکانت شما از دسترسی خارج شده و در مدت ۳۰ روز فرصت دارید تا مرحله بعدی که در اون صفحه نمایش داده شده را برید که احتمالا چک کردن این هست که ربات نباشید تا از بسته شدن اکانت خود جلوگیری کنید.

 18. من پیچم یهو اومد بیرون ازش بعد گفت ثابت کنید ک ربات نیستید منم همه چیو زدم کد هم اومد واسم ولی الان زده که بعد ۲۴ ساعت اوکی میشه میخواستم ببینم واقعا میشه؟

 19. سلام ببخشید من ی پیج زدم که متاسفانه از هشتک های تکراری استفاده کردم و منو ربات شناسایی کرد بعد ۳۰ روز که سرزدم باز نمیاد رفتم اینستاگرام ایکس نصب کردم با ی شماره ی دیگ ی ایمیل دیگه ساختم ی پیج دیگ زدم بازم تا واردش شدم گفت رباتی و دیگ نمیاد به خود اینستاگرام هم اعلام مشکل کردم ولی پیامم نمیره میگه صندوق ورودی اینستا پر است.
  باید چیکار کنم؟

  1. سلام ارتباطی با هشتگ تکراری گذاشتن نداره و شما یک اکانت دیگر ساختید که ربطی به اکانت قبلیتون نداره باز به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید

 20. سلام. ببخشید من در اینستاگرام بودم یکدفعه منو انداخت بیرون حالا که می‌خوام برم داخل آیدی رمز میزنم گزینه من ربات نیستم میاد بعد که میخان بزنم ربات نیستم سوال میپرسه مثلا ماشین ها را علامت بزن. اما نصف تصویر نیست بخاطر هم نمیتونم بزنم چیکار کنم

  1. سلام ممکنه به خاطر اینترنت یا دستگاهی باشد که با ان قصد ورود به اینستاگرام را دارید ابتدا با اینترنتی دیگر خط یا مودم امتحان کنید و بعد با ستگاهی دیگر گوشی یا موبایل که قبلا امتحان نکردید اگر باز هم مشکل داشت به پشتیبانی اینستاگرام ارسال کنید توجه کنید امتحان هر یک از دو روش دستگاه یا اینترنت متفاوت با فاصله زمانی باشد تا رباط شناخته نشوید

 21. سلام اینستا پیج منو ربات کرده بعد اون قسمت ک باید عکسارو تایید میکردیم برام کامل نمیومد و نمتونسم تشخیص بدم و برم مرحله بعد ولی دوباره ک رفتم داخل یجوری بود ک اون عکسا نیومد و گزینه بعدی نکست خودش فعال شده بود منم زدمش بعد نوشت بعد۲۴ساعت درست میشه
  واقعن درست میشهههه؟؟🥺🥺

  1. سلام به احتمال زیاد درست میشه اما اگر باز مشکل پیش اومد به احتمال خیلی زیاد باگ اینستاگرام هست مشکلتون را از طریق ایمیل به اینستاگرام اطلاع بدید

 22. سلام.پیج کاری من به عنوان ربات شناسایی شد و حساب کاربری رو از دسترس خارج کرد.نوشت که طی ۳۰ روز باید هویت خودت رو تعیین کنی منم هرچی رفتم تا گزینه next فعال بشه نشد تصویر نصفه نیمه میاره با لپ تاپ و موبایل دیگه هم وارد شدم قبول نکرد نمی تونم حسابم رو فعال کنم چیکار کنم ؟ ممنون از راهنماییتون

  1. سلام با اینترنت متفاوت مودم یا adsl‌امتحان کنید البته ابتدا از خاموش بودن فیلترشکن مطمئن شوید سپس اگر هنوز مشکل داشتید از طریق ایمیل پشتیبانی اینستاگرام با تیم پشتیبانی این شبکه اجتماعی در ارتباط باشید

  1. سلام با چند اینترنت متفاوت مودم یا adsl‌امتحان کنید و البته بدون فیلتر شکن اگر مشکل حل نشد با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید

 23. سلام من نمی دونم چذا پیچم ربات شناخته شد
  بعد اون قسمته من ربات نیستم اومد نه تنها عکس نیومد هیچی پایین نوشته بود another log in فک‌کنم اونو زدم بعد همه پیجام پرید پیجای دیگم اومد رمزاشونم زدم ولی
  رمز پیجی که ربات فک کرده بودم زدم میره تو‌پیج ولی هیچی نمیاره در حد اسم پیج و بیو
  😭😭من‌چیکار کنم

  1. سلام شما یکی از قوانین اینستاگرام را نقض کردید و احتمالا اکانت شما محدود شده مثلا زیاد لایک یا کامنت یا پیام یا فالوو و انفالو کردید اگه وارد شده و چیزی نشون نمی ده محدود شده اکانت شما برای اون مواردی که عکسی نمایش نمی دهد بهترین راهکار استفاده از روش های دیگر است ورود به پیج تان است البته اگر راهی تعیین کرده باشید مثلا با ایمیل یا شماره تلفن ثبت نام کردید اما مورد دیگر را در قسمت مشخصات پیج تان وارد کرده اید یا اکانت تان را به فیس بوک متصل کرده اید از این روش ها می توانید استفاده نمایید همچنین استفاده از فیلترشکن احتمال ربات شناخته شدن اکانت شما را افزایش می دهد به طور کلی یکبار دیگر بدون فیلترشکن و با اینترنتی متفاوت مثل مودم یا تلفن همراه تلاش کنید اگر نتوانستید باید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدهید

 24. سلام‌اینستا ب من مشکوک شد ک رباتم رفع ربات زدم الان باز پیجم زده کاربر اینستا بعد رفتم توش زد از سیستم خارج شوید خارج شم
  چون قبلش پیام اومد ک بعد از ۲۴ ساعت میاد

  1. سلام و قوت بخیر همراه گرامی
   اگه نوشته کاربر اینستاگرام به احتمال زیاد اکانت شما به طور کلی مسدود شده اما باز مراحل و موارد زیر را بررسی نمایید:
   ۱- بدون فیلتر شکن وارد اکانت خود شوید
   ۲- با اینترنتی متفاوت خط یا مودم امتحان کنید
   ۳- اکانت خود را بازیابی کنید
   ۴- اگر مطمئن هستید فعالیتی مخالف قوانین اینستاگرام انجام نداده اید و اکانت شما بسته شده و دیگر قابل بازیابی نیس با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نمایید

 25. سلام وقت بخیر.من بطور مداوم ربات شناسایی میشم و هر دفعه ۲۴ ساعت محدود میشم درصورتی که اصلا رباتی روی پیج فعال نیست .مشکل کجاست؟توی ۷۲ساعت ۳بار محدود شدم و هر دفعه عکس فرستادم تا اثبات کنم ربات نیستم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام و وقت بخیر همراه گرامی
   الزاما استفاده از ربات دلیل از هشدار نمی باشد در حقیقت داشتن اعمال ربات گونه و تغییر مدام ای پی به دلیل استفاده از فیلترشکن هم می تواند باعث به وجود امدن این مشکل باشد
   اعمال ربات گونه مثل فالوو یا انفالو کردن زیاد در یک مدت زمان کوتاه لایک یا کامنت زیاد یا ارسال دایرکت زیاد و انبوه به اکانت هایی که جزو فالوورهایشان نیستید تمام این ها را اینستا ربات تشخیص می دهد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .