گذاشتن چند استوری پشت سر هم در اینستاگرام

 

ربات اینستاگرام

استوری یکی از امکانات اینستاگرام است که با آن می توان به دل مخاطب راه پیدا کرد و با استفاده از آن محبوبیت خود را بالا برد، اما زدن این حرف ها در این مطلب کار درستی نیست؛ چون تمام شما خوانندگان گرامی حداقل یک بار از قابلیت استوری استفاده کرده اید یا به عبارتی دیگر “استوری گذاشته اید” و با نحوه ی استوری گذاشتن در اینستاگرام آشنایی دارید.

با تیم فالوجت همراه باشید تا گذاشتن چند استوری پشت سر هم را به شما آموزش دهیم.

چطور در اینستاگرام استوری بگذاریم؟

بعد از مطالعه ی این آموزش متوجه خواهید شد که این کار حتی از آب خوردن هم ساده تر و راحتتر است.
شما برای گذاشتن یک استوری در اینستاگرام طبق تصویر زیر میتوانید روی آیکون دوربین یا روی قسمت Your story کلیک کرده و از عکس ها یا فیلم هایی که تا بیست و چهار ساعت گذشته روی موبایل خود ذخیره کردید یا در همان لحظه با برنامه اینستاگرام می گیرید را به اشتراک بگذارید. همچنین زمانی که در صفحه home قرار دارید فقط کافیست که انگشت خود را روی صفحه گوشی گذاشته و به سمت را بکشید تا به منوی مخصوص اسوری گذاشتن وارد شوید.

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

چرا و چطور باید در اینستاگرام چند استوری پشت سر هم بگذاریم

از آنجایی که استوری (story) به معنای داستان است ممکن است شما بخواهید که بیشتر از یک عکس یا بیشتر از یک ویدیو ۱۵ ثانیه ای به داستان خود اضافه کنید و یا شاید داستان های بیشتری برای مخاطبین خود تعریف کنید و آنها را تحت تاثیر قرار دهید. به همین دلیل شما می توانید از چند استوری برای بیان منظور خود استفاده کنید و اگر حرفی نگفته با فالوور های خود دارید بزنید

در ابتدای مطلب گفتیم که برای گذاشتن یک استوری باید چطور اقدام کنید؛ فقط کافیست دقیقا همان کار ها برای گذاشتن استوری مجدد انجام دهید. ولی بعضی از دوستان به جای این که روی دکمه ی دوربین در گوشه بالای سمت چپ یا کشیدن انگشت به سمت را راست روی صفحه؛ می خواهند از جایی که استوری قبلی را گذاشتن اقدام کنند، یعنی گزینه your story استفاده کنند. همین باعث می شوند که عکس قبلی آنها باز شود و نتوانند استوری جدید بگذارند.

 

ربات افزایش فالوور

چطور در استوری اینستاگرام فیلم پشت سر هم بگذاریم؟

ممکگن است شما بخواهید به جای گذاشتن یک فیلم کوتاه، از یک فیلم بلند برای رساندن منظور خود استفاده کنید، دقیقا در اینجاست که باید از ابزار های جانبی موجود برای انجام این کار استفاده کنید در ادامه به معرفی نرم افزار هایی برای انجام این کار برای استفاده کنندگان از سیستم عامل های اندروید و IOS می پردازیم.

نرم افزار برش فیلم برای درست کردن استوری های پشت سر هم

اگر از آن دسته افراد باشید که از سیستم عامل IOS استفاده می کنید؛ پیشنهاد ما برای شما اپلیکیشن های Continual یا CutStory هستند، این برنامه ها به شما این امکان را می دهد که فیلم های طولانی تر خود را به قطعات کوتاه تر (مثلا ۱۵ ثانیه) تبدیل کنید؛ به عنوان مثال به شما کمک میکند که یک ویدیو ۱ دقیقه ای را به ۴ ویدیو ۱۵ ثانیه ای برای استوری اینستاگرام تقسیم کرده و به راحتی آنرا منتشر کنید.
اگر از سیستم عامل اندروید نیز استفاده می کنید، پیشنهاد فالوجت به شما  VidTrim است؛ شما با این برنامه می توانید برای اینستاگرام خود استوری های پشت سر هم و سریالی درست کنید.

محبوبیت در بین فالوور ها با استفاده از استوری (Instagram Stories) یکی از استراتژی های قوی استفاده کنندگان حرفه ای از اینستاگرام است، از طرفی اگر می خواهید رشد خوبی را در اینستاگرام تجربه کنید باید از همه ی امکانات آن به صورت خلاقانه استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .