حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام

حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام

برنامه اینستاگرام در بروزرسانی جدید خود این قابلیت را دارد که اکانت‌های غیرفعال و غیرواقعی را حذف کند که در پی این امر برخی از چهره‌های معروف حدود پانصدهزار فالوور را از دست دادند.

حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام
حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام


شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید کسانی هستند که کارشان فروش «فالوور» در اینستاگرام است.این افراد که البته در همه‌جای دنیا هم نمونه‌هایشان هست،می‌توانند در کمتر از یک یا دو روز هر تعداد که بخواهید به فالوورهای شما بیافزایند.البته هدف آنان بیشترچهره‌های معروف را شامل می‌شود.

البته فراموش نکنید که این فالوورفروشان قیمتشان بسیار بالاست و گاهی چهره‌های معروف را حسابی سرکیسه می‌کنند. برخی از این فالوورفروشان در دنیای مجازی تبلیغات گسترده‌ای دارند و حتی برای جلب مشتری حاضرند ۱۰۰ فالوور رایگان به شما هدیه کنند.

کار اصلی فالوورفروشان تولید فالوور است؛یعنی وقت و زمان زیادی صرف می‌کنند (شاید هم با سیستم‌هایی در زمانی اندک این کار را انجام می‌دهند) تا صفحه‌های غیرواقعی بسازند و از راه این صفحه‌ها شخص مورد نظر را فالو کنند.در حقیقت تعدادی که به فالوورهای آن شخص اضافه می‌شود تنها جنبه زینتی دارد و بیشتر به درد پُز دادن و البته کم نیاوردن در مقابل دیگران می‌خورند!

چگونه لایک فیک بگیریم ؟


صفحه‌هایی که این فالوورفروشان می‌فروشند،هیچ لایک و کامنتی در پی نخواهند داشت،چون که اصلا این صفحه‌ها کاربر واقعی ندارند.اما از این فالوورفروشان زرنگتر،مسئولان اینستاگرام‌ هستند.هر صفحه‌ای که کاربران در اینستاگرام می‌سازند،برای این بِرند هزینه‌هایی دربر دارد؛ پس این صفحه‌های غیرفعال و غیرواقعی که تنها فضاهای اینستاگرام را اشغال کرده‌اند و کاملا غیرفعالند، زیان‌هایی برای اینستاگرام در پی دارد.


در روزهای گذشته اینستاگرام تصمیم گرفته صفحه‌هایی که در سه ماه گذشته فعالیتی نداشته‌اند را «دی‌اکتیو‌» (غیرفعال) کند.همین تصمصم اینستاگرام بازار فالوورفروشان را کساد کرده است.

با اجرایی شدن طرح اینستاگرام،نه تنها بازار فالوورفروشان کساد شده که فالوورهای برخی از خوانندگان و بازیگران ریزش چشمگیری داشته و برای آنان دردسرهایی ایجاد شده است. برای مثال صفحه اینستاگرام برخی از بازیگران با حدود ۵۰۰ هزار ریزش فالوور مواجه شده و برخی دیگر هم ریزشی اندک داشته‌اند.


در مواردی که ریزش فالوورها کمتر از ۵۰ هزار بوده می‌توان ماجرا را طبیعی تلقی کرد،چرا که مثلا در میان یک میلیون فالوور فلان خواننده طبیعی است که حدود ۳۰ یا ۴۰ هزار فالوور برای چند ماه فعالیتی در صفحه‌شان نداشته باشند و اینستاگرام آنها را غیرواقعی تشخیص دهد.


با این طرح ۳۰ درصد از کاربران اینستاگرام کاهش پیدا کرده است.کسانی که هیچ چیزی شیر نمی‌کنند و تنها بیننده هستند هم حذف می‌شوند.هیچ صفحه واقعی پاک نمی‌شود.اینستاگرام برای انجام این کار از سیستمی هوشمند استفاده می‌کند.سیستم هوشمند اینستاگرام به صورت رندوم به سراغ صفحه‌های پرمخاطب رفته و اول فالوورهای آنان را برررسی کرده است.

برخی‌ها از اینستاگرام هم تشکر کرده اند که صفحه‌های غیرواقعی را حذف کرده است.این می‌تواند نشان دهد که کدام یک از چهره‌های معروف بیشترین فالوورهای واقعی را دارند.

۴ دیدگاه دربارهٔ «حذف فالوورهای غیرفعال اینستاگرام»

  1. سلام. من توی مسابقه اینستا گرامی برای افزایش فالوئر شرکت کردم. ولی خوب هیچکدوم فعال نیستن. میخوام حذفشون کنم ولی نمیدونم کدوما هستن… چکار کنم؟

        1. ربات اینستاگرام

          سلام وقت بخیر ،شما میتوانید ابتدا فالوور های فعال خود را در لایک کردن پست و کامنت گذاشتن شناسایی کنید سپس افرادی که فعالیت ندارند را شناسایی کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .