3 روش حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام

حذف فالوور غیر فعال اینستاگرام می تواند کمک زیادی به رشد پیج شما کند چرا که وجود فالوور غیرفعال در یک پیج برای آن آسیب زا است. اما شما در صورت تمایل می توانید این فالوور ها را به راحتی از پیج تان حذف کنید. در این مطلب به شما روش هایی را برای حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام خواهیم گفت.

وجود فالوور غیرفعال هم از دید مخاطبان و هم از دید اینستاگرام چندان خوشایند نیست و همه می دانند پیج هایی که فالوور فیک دارند، کمتر قابل اعتماد هستند.

به علاوه، تعداد فالوورهای بالای شما این انتظار را برایتان ایجاد می کند که لایک ها و کامنت های بیشتری هم بگیرید. اما زمانی که این افزایش در لایک و کامنت را نمی بینید، موجب دلسردی تان می شود.

 

فالوور غیرفعال اینستاگرام

 

خیلی از اوقات این فالوور های غیرفعال یا فیک را خودتان خریده اید و هدف یا انگیزه ای برای این کار داشته اید. گاهی وقت ها هم، فالوورهای فیک بدون اطلاع شما به پیج تان وارد می شوند.

اما راهکار چیست؟ چه روش هایی برای حذف فالوور غیر فعال اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه مقاله، به این سوالات پاسخ خواهیم داد. اما در ابتدا باید ببینیم که اصلا فالوور فیک به چه فالوور هایی گفته می شود.

شناسایی و حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام

در یک کلام فالوور غیرفعال، پروفایلی در اینستاگرام است که صاحبی ندارد! یعنی صرفا یک بار ساخته شده است و مثلا وارد پیج شما شده است. کسی صاحب این پروفایل نیست که بخواهد با شما در تعامل باشد. یعنی اگر پستی منتشر کنید کسی نیست پست شما را لایک کند.

اکانت های فیک از روی اقدامات شان شناسایی می  شوند. اکانت هایی که عکس پروفایل ندارند، فالوور و فالویینگ ندارند یا خیلی تعدادشان کم است و استوری و پست منتشر نمی کنند، در دسته اکانت های فیک قرار می گیرند.

همچنین بخوانید:  روش تشخیص فالوور فیک اینستاگرام

الگوریتم اینستاگرام، در مقابله با فالوور های غیرفعال

الگوریتم اینستاگرام بسیار هوشمند است و خیلی راحت می تواند فالوور واقعی از غیر واقعی را تشخیص دهد. هوش مصنوعی اینستاگرام، با پیج هایی که فالوور فیک یا غیرفعال دارند مقابله می کند و نمی گذارد که رشد داشته باشند.

مثلا اگر پست هایی که منتشر می کنید در نیم ساعت اول اینگیجمنت اینستاگرام بالایی نداشته باشند،  یعنی لایک، کامنت، سیو و اشتراک به میزان قابل توجه نگیرند، به هیچ وجه برای کل فالوورهای شما نمایش داده نمی شود!

اگر تعامل با پست های جدید شما کم باشد شانس حضور در اکسپلور و هشتگ ها را هم نخواهد داشت و این طور است که اینستاگرام نمی گذارد شما رشد طبیعی داشته باشید چون به پیج تان اعتماد ندارد.

همچنین وجود تعداد زیادی فالوور فیک، خطر دیگری هم برای شما به همراه خواهد داشت؛ آن هم این است که اینستاگرام پیج شما را مسدود می کند. خیلی از پیج های اینستاگرامی را دیده ایم که بدون دلیل خاصی برای همیشه غیرفعال شده اند و دیگر نتوانستند برگردند. تنها دلیل این قضیه وجود فالوور فیک به تعداد بالاست.

زیان دیگری که فالوور فیک با تعداد زیاد برای شما دارد، آن هم کاهش اعتبار شما برای کاربران اینستاگرام است.

وقتی شخص جدیدی وارد پیج شما می شود، هنگام دیدن تفاوت در تعداد فالوور ها و لایک های شما، متوجه فیک بودن فالوور هایتان می شود. در نتیجه کمتر به صفحه شما اعتماد می کند.

 

هوش مصنوعی اینستاگرام

 

چطور فالوور های غیرفعال اینستاگرام را تشخیص دهیم

راه های زیادی برای تشخیص فالوور غیر فعال در اینستاگرام وجود دارد که می توانیم از آن ها استفاده کنیم.

پروفایل های غیر واقعی و فیک در اینستاگرام ویژگی های خاصی دارند. مثلا عکس پروفایل ندارند یا عکس پروفایل شان تار و نامشخص است.

پروفایا های فیک معمولا نام کاربری و اسم پیج شان معنا و مفهوم خاصی ندارد. اغلب فالوئینگ های بالایی دارند اما فالوورهای خیلی کمی دارند یا اصلا ندارند.

اکثرا اکانت های فیک پرایویت هستند و زمانی هم که برای آن ها درخواست فالو کردن می فرستید، اکسپت نمی شوید. همینطور تعداد پست های آن ها معمولا صفر یا خیلی کم است.

یکی از راه های ساده برای تشخیص فالوورهای فیک اینستاگرام این است که در یک بازه زمانی اقدام به پست گذاشتن کنید و رفتار فالوورهای پیج تان را زیر نظر داشته باشید. مثلا ببینید آن هایی که لایک نمی کنند واقعا استوری های شما را هم نمی بینند؟  اما این روش کمی زمان بر است.

حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام

چگونه حذف فالوور غیر فعال اینستاگرام را انجام دهیم

در ادامه به معرفی روش های حذف فالوور های فیک اینستاگرام می پردازیم. برای حذف فالوور های غیر فعال اینستاگرام، دو راه اصلی وجود دارد. شناسایی و حذف فالوور های فیک به صورت دستی است و دوم، استفاده از اپلیکیشن ها، سایت ها و ربات های اینستاگرامی. در ادامه به بررسی این دو روش می پردازیم.

حذف فالوور های غیرفعال اینستاگرام به صورت دستی

در این روش با توجه به معیارهایی که قبلا برای تشخیص فالوور فیک و غیرفعال گفتیم، باید اقدام به شناسایی فالوورهای فیک پیج تان کنید و تک به تک آن ها را بررسی و حذف کنید.

این کار کمی زمان بر است اما زمانی که شما فالوور های زیادی ندارید، می تواند برایتان مفید باشد. با این حال اگر به دنبال روش ساده تری هستید از سایت ها یا اپلیکیشن های مختلف کمک بگیرید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

فالوور های روح اینستاگرام

 

حذف فالوور های غیرفعال اینستاگرام به وسیله برنامه های مختلف

روش بعدی برای حذف فالوورهای غیرفعال، استفاده از برنامه و سایت های حذف فالوور فیک اینستاگرام است.

دقت کنید که خیلی از این برنامه ها امن نیستند و از آن ها نمی توانید استفاده کنید. خصوصا ابزارهای خارجی که در این زمینه فعالیت می کنند نقص هایی دارند. مثلا نمی توانند به خوبی در تشخیص فالوورهای غیرفعال عمل کنند.

ابتدا باید از کارکرد صحیح ابزار های حذف فالوور غیرفعال مطمئن شده و سپس از آن ها استفاده کنید.

برنامه FollowMeter یکی از بهترین برنامه های حذف فالوور فیک در اینستاگرام است که برای گوشی های اندروید قابل استفاده است.

با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید فالوورهای غیرفعال را که تعاملی با پیج تان ندارند شناسایی کنید و اقدام به حذف آن ها نمایید.

اپلیکیشن FollowMeter دارای یک رابط جذاب و فوق العاده برای مدیریت فالوورهای پیج اینستاگرام تان است. این اپلیکیشن کاربرد اصلی اش برای مدیریت فالوورها و فالووینگ ‌های پیج اینستاگرام تان است.

این برنامه تعداد لایک ها، تعداد کامنت ها و … را نشان می دهد و از همین طریق می توانید فالوورهای فیک موجود در پیج خود را شناسایی کنید و آن ها را حذف کنید.

برنامه حذف فالوور فیک

پیشنهاد بعدی، برنامه Followers Insights for Instagram است. این برنامه، فالوورهای غیرفعال شما را با توجه به تعاملی که روی پیج شما دارند بررسی می کند و فالوورهای فیک را شناسایی و حذف کند.

این اپلیکیشن اندرویدی به شما امکان بررسی فالوورها و فالووینگ‌ ها، پیگیری  افرادی که شما را بلاک کرده ‌اند و شناسایی فالوور های وفادار را می دهد.

اپلیکیشن حذف فالوور

حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام از طریق ربات

یکی از بهترین روش ها برای حذف فالوور فیک در اینستاگرام استفاده از ربات اینستاگرام است. البته تعداد ربات های حذف فالوور نسبت به تعداد اپلیکیشن ها بسیار اندک است و ممکن است نتوانید ربات مناسبی برای این کار پیدا کنید.

ما این مقاله سعی کردیم روش های حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام را به شما بگوییم. فراموش نکنید فالوورهای فیک و غیرفعال، می توانند از رشد پیج شما جلوگیری کنند.

اینستاگرام بسیار هوشمند است و به راحتی می تواند پیج هایی که از تعداد بالایی فالوور غیرفعال استفاده کرده اند را شناسایی و آن ها را جریمه کند.

بنابراین اگر به دنبال افزایش فالوورهای خود به وسیله خرید فالوور هستید، سعی کنید فالوور واقعی بخرید. خرید فالوور واقعی، برای رشد پیج شما بسیار بهتر از فالوور غیرفعال است.

امیدواریم که  مطلب حذف فالوور غیر فعال اینستاگرام برای شما مفید بوده باشد. اگر سوالی در خصوص خرید فالوور یا حذف فالوور های غیرفعال اینستاگرام داشتید، می توانید در کامنت ها سوال تان را مطرح کنید تا در اسرع وقت به شما پاسخ دهیم.

۸ دیدگاه دربارهٔ «3 روش حذف فالوور غیرفعال اینستاگرام»

 1. سلام. من توی مسابقه اینستا گرامی برای افزایش فالوئر شرکت کردم. ولی خوب هیچکدوم فعال نیستن. میخوام حذفشون کنم ولی نمیدونم کدوما هستن… چکار کنم؟

    1. ربات اینستاگرام

     سلام وقت بخیر ،شما میتوانید ابتدا فالوور های فعال خود را در لایک کردن پست و کامنت گذاشتن شناسایی کنید سپس افرادی که فعالیت ندارند را شناسایی کنید.

    1. سلام، با رفتن به صفحه پروفایل خود و سپس ورود به دنیال کننده ها (Followers)، یک گزینه با عنوان حذف کردن (Remove) به شما نمایش داده می شود که با انتخاب این گزینه فرد مورد نظر شما از لیست دنبال کنندگانتان حذف خواهد شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .