پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام: معرفی ۱۰۰ صفحه برتر اینستاگرام

شاید برای شما هم دانستن پرطرفدارترین پیج های اینستاگرام هم جالب باشد. هیچ بعید نیست خود شما عضو چندتایی از آن نیز باشید.

اگر کمی هم به این قضیه فکر کنید احتمالا چندین حدس درست برای پرطرفدارترین پیج های اینستاگرامی بزنید.

اما جدا از کنجکاوی برای فهمیدن پیج های برتر اینستاگرام، برای بازاریابی، افزایش فروش و افزایش فالوور در اینستاگرام، دانستن این مساله مهم است. چرا؟؟ با ما همراه باشید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

چرا باید اینفلوئنسرها و پیج های پرطرفدار اینستاگرامی را بشناسیم؟

فهمیدن این موضوع سه برتری مهم به شما می دهد:

1- پیج های پرطرفدار و محبوب اینستاگرامی نمونه بارز پیج های موفق هستند. پیچ هایی که نشان می دهند برای موفقیت و مطرح شدن چگونه باید عمل کنید. با تحلیل و بررسی این پیج ها احتمالا ایده های خلاقانه و مفید زیادی دریافت خواهید کرد.

2- از اینفلوئنسر مارکتینگ عقب نمی مانید. یکی از مهم ترین روش های بازاریابی و افزایش فالوور اینستاگرام، همکاری با اینفلوئنسرها می باشد. بهتر است اینفلوئنسرها و پیج های پرطرفدار اینستاگرامی را بشناسید؛ در پیج آن ها فعالیت داشته باشید و یک رابطه نزدیک با آن ها برقرار کنید. و در نهایت با همکاری آن ها پیج تان را به کاربران بیش تری بشناسانید.

3- به موضوعات روز دنیا در زمینه های مختلف دسترسی دارید. اینفلوئنسرهای مختلف، یک منبع مهم هستند از آنچه در سراسر جهان رخ می دهد. فرقی نمی کند یک محصول جدید باشد، یک اتفاق باشد و یا هر چیز دیگر. طبیعتا هر چقدر اطلاعات شما بیشتر باشد می توانید در دنیای اینستاگرامی خود جذاب تر عمل کنید.

آیا معروف بودن کافی نیست؟


شاید شما هم از آن دسته افراد باشید که در ذهن خود می گویند موفقیت و شهرت این افراد در اینستاگرام در گرو شهرت آن ها در دنیای واقعی می باشد. زیرا همه آن ها افراد و برندهای معتبر در فوتبال، دنیای بازیگری و یا عرصه مد هستند.

اما باید واقع گرایانه تر به این مساله نگاه کرد. چه چیزی باعث می شود که دو بازیگر یا خواننده مشهور تعداد فالورهای متفاوتی داشته باشند؟

باید پذیرفت که حتی در افراد مهم و سلبریتی، نحوه عملکرد در اینستاگرام مهم است. پس اگر به دنبال افزایش فالوور هستید باید ذره بین خود را دست بگیرید و آنالیز کردن آن هار شروع کنید.

در ادامه این مطلب 100 صفحه برتر اینستاگرام از نظر بالاترین تعداد فالوور را به شما معرفی خواهیم کرد.

خرید ربات اینستاگرام

چگونه فالور بگیرم
رتبه اسم اکانت اینستاگرام تعداد فالوور
۱ Instagram @instagram 359,023,802
۲ Cristiano Ronaldo @cristiano 235,839,364
۳ Ariana Grande @arianagrande 197,669,948
۴ therock @theroc 193,506,683
۵ Kylie @kyliejenner 189,947,406
۶ Selena Gomez @selenagomez 187,061,195
۷ Kim Kardashian West @kimkardashian 184,307,900
۸ Leo Messi @leomessi 162,407,220
۹ Beyonce @beyonce 152,407,205
۱۰ Justin Bieber @justinbieber 144,202,205
۱۱ National Geographic @natgeo 143,087,114
۱۲ ene10ta Erre Neymarjr @neymarjr 140,265,223
۱۳ Taylor Swift @taylorswift 138,867,408
۱۴ Kendall
@kendalljenner
136,699,562
۱۵ Jennifer Lopez @jlo 128,770,249
۱۶ Barbie @barbiestyle 121,247,727
۱۷ Nike @nike 119,879,164
۱۸ Khloe @khloekardashian
119,450,979
۱۹ Miley Cyrus @mileycyrus 113,220,450
۲۰ Katy Perry @katyperry
104,030,855
۲۱ Kourtney Kardashian @kourtneykardash
99,199,171
۲۲ Kevin Hart @kevinhart4real
97,353,497
۲۳ Ellen DeGeneres @theellenshow 92,397,220
۲۴ Demi Lovato @ddlovato
990,669,996
۲۵ Real Madrid CF 34 @realmadrid
90,138,105
۲۶ FC Barcelona @fcbarcelona
88,555,354
۲۷ badgalriri @badgalriri
86,307,331
۲۸ Zendaya @Zendaya
76,058,942
۲۹ Virat Kohli @virat.kohli
72,908,245
۳۰ Cardi B @iamcardib
72,500,468
۳۱ Champagnepapi @champagnepapi 70,610,520
۳۲ Chris Brown @chrisbrownofficial 70,157,679
۳۳ LeBron James @kingjames 70,079,367
۳۴ Victorias Secret @victoriassecret 68,687,643
۳۵ Shakira @shakira 67,773,549
۳۶ Vin Diesel @vindiesel 65,176,396
۳۷ David Beckham @davidbeckham 63,943,265
۳۸ Billie Eilish @billieeilish 62,430,458
۳۹ NASA @nasa 60,070,872
۴۰ Justin Timberlake @justintimberlake 59,278,569
۴۱ UEFA @championsleague 58,651,398
۴۲ Emma Watson @emmawatson 57,661,500
۴۳ Gigi Hadid @gigihadid 56,145,652
۴۴ Priyanka Chopra Jonas @priyankachopra 56,110,762
۴۵ Shawn Mendes @shawnmendes 56,037,820
۴۶ 9GAG Go Fun The World @9gag 53,899,658
۴۷ Shraddha @shraddhakapoor 53,239,762
۴۸ Maluma @maluma 52,005,974
۴۹ Deepika Padukone @deepikapadukone 51,573,297
۵۰ Ronaldo de Assis Moreira @ronaldinho 51,478,698
۵۱ camila @camila_cabello 50,215,465
۵۲ snoopdogg @snoopdogg 50,118,373
۵۳ wholeNewGame @nba 49,599,563
۵۴ Alia Bhatt @aliaabhatt 48,892,329
۵۵ Anita @anitaofficialll 48,058,579
۵۶ Marvel Entertainment @marvel 47,285,978
۵۷ Narendra Modi @narendramodi 46,898,452
۵۸ HUDA KATTAN @hudabeauty 46,882,069
۵۹ Robert Downey Jr Officia @robertdowneyjr 46,376,985
۶۰ James Rodriguez @jamesrodriguez10 45,985,873
۶۱ Leonardo DiCaprio @leonardodicaprio 45,469,983
۶۲ Marcelo Vieira Jr @marcelotwelve 45,137,943
۶۳ DUA LIPA @dualipa 45,072,784
۶۴ Will Smith @willsmith 44,922,957
۶۵ Jacqueline Fernandez @jacquelinef143 44,281,761
۶۶ Cara Delevingne @caradelevingne 44,245,667
۶۷ Raffi Ahmad and Nagita S @raffinagita1717 43,884,267
۶۸ Zlatan Ibrahimovi @iamzlatanibrahimovic 43,820,764
۶۹ Nike Football Soccer @nikefootball 43,753,856
۷۰ Akshay Kumar @akshaykumar 43,473,098
۷۱ Chris Hemsworth @chrishemsworth 43,390,762
۷۲ Whindersson Nunes @whinderssonnunes 43,344,765
۷۳ Zac Efron @zacefron 43,231,986
۷۴ J Balvin @jbalvin 43,231,985
۷۵ Ayu Tingting @ayutingting92 43,223,955
۷۶ Gareth Bale @garethbale11 43,181,562
۷۷ Lady Gaga @ladygaga 43,102,765
۷۸ 5-Minute Crafts @5.min.crafts 42,399,067
۷۹ Tata Werneck @tatawerneck 42,216,498
۸۰ Paul Labile Pogba @Paul Labile Pogba 41,572,104
۸۱ Lele Pons @lelepons 41,426,983
۸۲ Michelle Obama @michelleobama 41,072,980
۸۳ AnushkaSharma1588 @anushkasharma 40,973,769
۸۴ Gal Gadot @gal_gadot 40,723,813
۸۵ CHANEL @chanelofficial 40,767,872
۸۶ Gucci Official @gucci 40,659,673
۸۷ Kylian Mbapp @k.mbappe 40.533,476
۸۸ Daddy Yankee @daddyyankee 40,435,984
۸۹ Sergio Ramos @sergioramos 40,342,984
۹۰ ZARA Official @zara 40,246,952
۹۱ Juventus Football Club @juventus 39,870,349
۹۲ National Geographic Trav @natgeotravel 39,757,953
۹۳ Paulo Dybala @paulodybala 39,578,943
۹۴ Premier League @premierleague 39,578,064
۹۵ Sunny Leone @sunnyleon 39,175,762
۹۶ Louis Vuitton Official @louisvuitton 38,935,654
۹۷ Vanessa Hudgens @vanessahudgens 38,756,966
۹۸ Adele @adele 38,489,099
۹۹ Tasty @buzzfeedtasty 38,397,356
۱۰۰ Mohamed Salah @mosalah 38,233,874

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .