افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ

در این مقاله افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ به شما کاربران عزیز توضیح میدهیم ،در دنیای مدرن امروز اینستاگرام پرچم دار شبکه های اجتماعی محبوب در سراسر دنیا به شمار می آید. بعد از فیلتر شدن تلگرام محبوبیت این شبکه در ایران بیشتر نیز شد. همان طور که واضح است موفقیت هر کسب و کاری در اینستاگرام به تعداد دنبال کنندگان آن ارتباط مستقیم دارد.

درنتیجه افزایش فالوور یکی از مهم ترین فاکتورهای موفقیت در این شبکه جهانی به شمار می رود. فالوورها انواع گوناگونی دارند و برای افزایش آن ها نیز راه های متفاوتی وجود دارد. یکی از روش های افزایش فالوور اینستاگرام، استفاده از هشتگ است. در صورتی که علاقه مند به افزایش فالوور با کمک هشتگ هستید، مطالعه این مطلب کوتاه، نکات خوبی برای رسیدن به هدف به شما می آموزد.  با استفاده از هشتگ های مرتبط و کاربردی می توانید تصویر مثبت تری از برند خود به مردم نشان دهید.

افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ

قبل از بیان نکات اصلی افزایش فالوور واقعی اینستاگرام با استفاده از هشتگ، توضیحاتی در این خصوص ارائه می دهیم. پس با فالوجت همراه باشید.

همانطور که در مقالات قبلی توضیح داده ایم، یک از راه های مفید و موثر برای رساندن محتوای خود به کابران و مخاطبین جدید، استفاده از هشتگ است. آمار مربوط به نرخ مشارکت در اینستاگرام نشان داده است که پست هایی که از یک هشتگ پرکاربرد استفاده می کنند نسبت به پست های بدون هشتگ از ۱۲ درصد لایک و کامنت بیشتر برخودار می شوند.

هشتگ چیست و چگونه کار می کند؟

یکی از راحت ترین راه ها برای نشان دادن پست های خود به کاربرانی غیر از فالوورهای پیجتان، استفاده از هشتگ است. در واقع هشتگ ها همچون کلمات کلیدی موجود در مقالات هستند که جوهره مقاله را تشکیل می دهند. استفاده از هشتگ باعث می شود پست افراد در صفحه مرتبط با آن به نمایش گذاشته شود. در این صورت کاربرانی که قصد دنبال کردن مطلب خاصی را دارند، به راحتی می توانند آن را دنبال کنند.

در واقع، هشتگ ابزاری برای دسته بندی پستها در اینستاگرام است. وقتی شما در پست خود از یک هشتگ خاص به عنوان مثال #فالوجت استفاده می کنید، به الگوریتم اینستاگرام و مردم می فهمانید که موضوع پست شما چیست یا با چه موضوعات یا عنوان هایی مرتبط است. استفاده درست و اصولی از هشتگ ها می تواند شما را به دسته بزرگتری از مخاطبین هدفتان معرفی کند.

افرادی که از طریق هشتگ با شما آشنا می شوند از دو راه امکان دیدن پست های شما را دارند:

1- جست و جوی هشتگ

اولین راه این است که هشتگی که شما استفاده کرده اید را جستجو کنند و یا آنرا مشاهده و بر روی آن کلیک کرده تا به تمام پست هایی که این هشتگ را گذاشته اند، برسند.

بیشتر بخوانید: پر بازدید ترین هشتگ های اینستاگرام (آپدیت سال 2021)

2- هشتگ گذاری در اینستاگرام

اینستاگرام با توجه به هشتگی که انتخاب کرده اید، پست شما را به مخاطبینی که علایق و سلیقه شان با موضوع آن هشتگ همخوانی دارد، نشان می دهد.

از طرفی وقتی شما موضوع مورد نظر خود یا موضوع مرتبط با کسب و کارتان را در اینستاگرام جستجو می کنید؛ تمام پست هایی که از هشتگ مورد نظر شما استفاده کردند را می بینید.

ترتیب نمایش این پست ها به این صورت است که ۹ پست اول، پست هایی با نرخ مشارکت بالا که اصطلاحا به آن Top 9  هم می گویند (نیاز به گفتن نیست که اگر پست شما بتواند در این ۹ پست جای خود را باز کند بیشتر دیده خواهد شد) سایر پست ها در زیرtop 9  به ترتیب تاریخ انتشار قرار می گیرند.

فالوور

چگونه هشتگ مناسب خود را پیدا کنیم؟ (افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ)

برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ، گام اول این است که از هشتگ های مناسب و مرتبط با موضوع خود استفاده کنیم تا به تبع آن پیشرفت چشم گیری حاصل گردد. اما برای پیدا کردن هشتگ مناسب نیاز به دانستن یک سری اصول و قواعد کلی هست. استفاده از هشتگ های مناسب به حدی مهم است که به کمک برخی از آن ها به راحتی و در کوتاه ترین زمان ممکن می توانید به میزان قابل توجهی بازدید پیج خود را ارتقا ببخشید. برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ توجه به نکات ارائه شده در ذیل، بسیار مهم و کاربردی است:

1. از سایت های محبوب کمک بگیرید

برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ، سایت هایی هستند که می توانند به طور تخصصی شما را راهنمایی کنند. از جمله  keyword tool، Hashtagify ، و … .

 2. جستجوی هشتگ ها در اینستاگرام

وقتی در اینستاگرام هشتگ های مورد نظر خود را جستجو می کنید در زیر نتایج جستجو، تعداد پست های منتشر شده که از آن هشتگ در آن ها استفاده شده است را می بینید. در لیستی که برای شما باز می شود شما هشتگ ها را به ترتیب از پرکاربرد تا کم کاربرد خواهید دید. این کار به شما کمک می کند که برای پست های خود، هشتگ های مورد نظر را بر اساس میزان استفاده و پرطرفدار بودن رده بندی و استفاده کنید.

بیشتر بخوانید» لیست هشتگ آماده فارسی

3. پیج های مشابه با خود را در اینستاگرام ارزیابی کنید

یکی از راه های پیدا کردن هشتگ مناسب و در ادامه افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ، بررسی هشتگ های مورد استفاده پیجهای موفق در زمینه کار شما است. با این روش به راحتی می توایند متوجه شوید که محبوب ترین تاثیرگذاران در بازرا هدف شما، از چه هشتگ هایی استفاده می کنند. البته توجه داشته باشید که منظور از این کار، کپی کردن و دزدیدن هشتگ از کاربران دیگر نیست، بلکه با مشاهده فعالیت دیگران، نحوه درست هشتگ گذاری برای خودتان را یاد بگیرید؛ یک گروه هشتگ برای خود پیدا کرده و به طور حرفه ای از آن استفاده کنید.

4. از هشتگ های کم کاربرد و غیر مرتبط استفاده نکنید

همانطور که استفاده از هشتگ های مرتبط و پرکاربرد می تواند برای رشد شما مفید باشد، استفاده از هشتگ های بی مورد و بلا استفاده می تواند به ضرر شما تمام شود. پس همیشه برای استفاده از هشتگ ها در نظر داشته باشید که آیا هشتگی که استفاده می کنم معتبر بوده؛ استفاده کننده یا جستجو کننده روزانه داشته باشد یا آخرین پستی که از این هشتگ استفاده کرده مربوط به یک سال پیش باشد.

برای این کار هشتگ مد نظر را سرچ کنید و از قسمت ریسنت، تاریخ آخرین پست را ببینید.

برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ، استفاده از هشتگ های صحیح و مناسب، خیلی سریع و آسان می تواند بیشترین توسعه را در کسب و کار شما ایجاد نماید.  

5. یک هشتگ خاص برای خود در نظر بگیرید

شاید با خود بگویید:”خب فقط من از هشتگ خودم استفاده می کنم” ولی کاربرد هشتگ خاص این است که شما می توانید با آن محتوای تولیدی خودتان را دسته بندی کنید. در ضمن قابلیت جدید اینستاگرام برای دنبال کردن هشتگ این امکان را به شما می دهد تا بتوانید مخاطبین خود را با استفاده از هشتگ مدیریت و کنترل کنید. به عنوان مثال اگر خواهان راه اندازی یک مسابقه هستید می توانید یک هشتگ منحصر به فرد برای مسابقه خود انتخاب و استفاده کنید.  در این صورت به راحتی متوجه می شوید که افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ خاص چقدر کاربردی است.

6. فقط از یک دسته هشتگ استفاده نکنید.

 برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ، هرگز به استفاده از یک نوع هشتگ اکتفا نکنید. الگوریتم اینستاگرام هشتگ های تکراری در پست ها را تشخیص می دهد. پس همیشه از انواع مختلف هشتگ استفاده کنید تا افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام را به مرور ولی با کیفیت بالا تجربه کنید. در ضمن شما می توانید برای رشد فالوور در منطقه جغرافیایی خاص، از هشتگ همان منطقه استفاده کنید.

سخن پایانی

در این مقاله برخی از مهم ترین نکات لازم برای افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ بیان شد. در صورتی که به همین نکات ساده توجه کنید، در کمترین زمان ممکن شاهد پیشرفت پیج خود خواهید بود. رسیدن به موفقیت هرگز به معنای طی کردن راه های پر پیچ و خم نیست، بلکه موفقیت ثمره ی دقت است.

 در نتیجه با یادگیری اصولی کار با اینستاگرام، از جمله افزایش فالوور اینستاگرام با استفاده از هشتگ به راحتی می توانید خودتان را به کل دنیا معرفی نمایید. امید است که مطالب گفته شده مفید باشد. در صورتی که سوال و یا ابهامی در خصوص افزایش فالوور با استفاده از هشتگ دارید، فالوجت راهنمای شما است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .