delete_instagram-account

اینستاگرام شبکه اجتماعی قدرتمندی است که هرروز بر تعداد کاربران آن افزوده می شود و با ارائه سرویس ها و قابلیت های جدید سعی می کند همیشه کاربران وفادار خود را راضی نگه دارد. اینستاگرام هرروز برای کاربران جذاب تر می شود و حتی گاهی موضوع افزایش لایک اینستاگرام و افزایش فالوور اینستاگرام برخی از اکانت های اینستاگرام موضوع داغ فضای مجازی می شود. اما ممکن است به هر دلیلی گاهی لازم باشد اقدام به حذف و پاک کردن اکانت اینستاگرام خود کنید. در این مطلب از  مجموعه آموزش های اینستاگرام نحوه پاک کردن اکانت اینستاگرام اموزش داده می شود. با فالوجت همراه باشید.

مجموعه مقالات آموزش اینستاگرام (کلیک کنید)

 

نکات ضروری قبل از آموزش حذف اکانت اینستاگرام یا دیلیت اکانت اینستاگرام

بر خلاف برخی برنامه ها نظیر واتس اپ، حذف اینستاگرام از طریق خود نرم افزار اینستاگرام امکان پذیر نبوده و پاک کردن اکانت اینستاگرام باید حتما از درون وبسایت رسمی اینستاگرام صورت گیرد.

پس از حذف اکانت اینستاگرام، تمامی موارد اعم از تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ها، لایک‌ها، دوستان، فالوورها و… کاملا پاک خواهند شد پس اگر ویدئو و یا تصاویر با ارزشی دارید قبل از حذف اکانت از آنها پشتیبان تهیه کنید و آن ها را ذخیره کنید.

طبق گفته اینستاگرام، پس از پاک شدن اکانت، دیگر کسی امکان ساخت حسابی با همان نام را نخواهد داشت!

بازگشت به پیج و دسترسی به پست ها و اطلاعات پس از پاک کردن اکانت اینستاگرام، امکانپذیر نیست.

حذف اکانت اینستاگرام :

 
برای دیلیت اکانت اینستاگرام ابتدا وارد سایت اینستاگرام شده و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید و در سایت موردنظر نام کاربری و پسورد اینستاگرام خود را وارد نمایید.
 
پس این که وارد حساب کاربری خود شدید، اینستاگرام دلیل پاک کردن اکانت را از شما می پرسد. شما می توانید یکی از مواردی را که در منوی کشویی به شما پیشنهاد داده می شود را انتخاب کنید. با انجام این کار شما به نوعی فیدبک از شبکه اجتماعی اینستاگرام را در اختیار پشتیبانی قرار داده اید. 
اگر صرفا می خواهید از این مرحله گذر کنید بهتر است  گزینه ی آخر را جهت دیلیت اکانت اینستاگرام انتخاب کنید.
آموزش پاک کردن اکانت اینستاگرام

سپس از شما خواسته می شود برای بار دوم رمز عبور خود را وارد کنید. با انجام این کار اینستاگرام مطمئن خواهد شد که شما می دانید در حال انجام چه کاری هستید و از انجام آن پشیمان نخواهید شد. بعد از آن گزینه قرمز رنگ را انتخاب کنید.

دیلیت اکانت اینستاگرام

 
 
آموزش پاک کردن اکانت اینستاگرام
اگر از انجام این کار اطمینان دارید روی دکمه ی OK کلیک کنید.
 
آموزش پاک کردن اکانت اینستاگرام
 

اکانت اینستاگرام شما حذف شد

 

آموزش پاک کردن اکانت اینستاگرام

چرا دیلیت اکانت اینستاگرام ؟

برای افراد دلایل مختلفی جهت دیلیت اکانت اینستاگرام وجود دارد. اما قبل از دیلیت اکانت اینیتاگرام بهتر است بدانید حذف اکانت اینستاگرام به صورت شکل میگیرد که می توان به حذف موقت اکانت اینستاگرام و حذف دائمی اکانت اینستاگرام اشاره کرد. در حذف اکانت دائمی تمامی اطلاعات اکانت شما از سرورهای اینستاگرام پاک می شود. اما در حذف موقت اکانت شما از اینستاگرام حذف می شود اما اطلاعات و پست های شما درون پایگاه داده های اینستاگرام باقی می ماند. که شما می توانید بعد از مدتی با همین نام کاربری و پسورد فعلی در سیستم لاگین کنید. بعد از حذف موقت تا زمانی که دوباره به اکانت خود لاگین نکنید این اکانت از دید دیگر کاربران پنهان خواهد بود.در دیلیت اکانت اینستاگرام تمامی اطلاعات شما از اینستاگرام حذف شده و دیگر وجود ندارد. برای انجام هر گونه عملیاتی برای دیلیت اکانت اینستاگرام باید با مرورگر وارد سایت (instagram.com) شوید و کارهای مربوطه را انجام دهید. زیرا همانطور که گفتیم دیلیت اکانت اینستاگرام از طریق اپلیکیشن امکان پذیر نیست.

منبع: اندروید سیتی

فالوجت :ربات خرید فالوور ایرانی  و افزایش فالوور واقعی

 

همچنین بخوانید:

آموزش آرشیو برای مخفی کردن موقتی پست در اینستاگرام

محبوبیت شکلک ها در اینستاگرام و آنچه یک بازاریاب حرفه ای باید بداند

افزایش لایک اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید

مطالب مرتبط:

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .