اشتراک گذاری مجدد پست‌ های اینستاگرام

شبکه های اجتماعی سرشار از پست هایی است که کاربران تولید می کنند. گاهی اوقات این پست ها چنان جذاب هستند که علاقمند به بازنشر آنها می شوید. گاهی نیز بازنشر عکس یا ویدئویی می‌تواند افزایش فالوور و لایک اینستاگرام را برای شما به دنبال داشته باشد. راه‌های زیادی برای اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام و بازنشر آنها وجود دارد. ما در این مقاله، شما را با این روش ها و نکات کاربردی آن ها آشنا خواهیم کرد.

همانطور که می دانید اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در سطح جهان و خصوصا ایران است. صفحات مختلفی در این شبکه در حال فعالیت هستند که مطالب جالبی را منتشر می کنند. در اینستاگرام بر خلاف شبکه اجتماعی فیسبوک، شما نمی توانید با استفاده از گزینه های موجود، به صورت مستقیم مطلب آن صفحه را در پیج خود به اشتراک بگذارید. اما نگران نباشید چرا که برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد.

مطالعه آموزش های اینستاگرامی ما در کنار استفاده از ربات های اینستاگرام می تواند به رشد چشمگیر فعالیت شما در این شبکه اجتماعی کمک کند. در کنار با به کارگیری نکاتی که در این مقاله به آنها می پردازیم به راحتی میتوانید پست های اینستاگرام را مجددا اشتراک گذاری کنید. پس تا انتهای این آموزش با فالوجت همراه باشید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

آموزش اشتراک گذاری مجدد پست‌ های اینستاگرام

اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام دیگران نیازمند کسب اجازه از شخص مورد نظر است تا حق کپی از نظر قانونی رعایت شود. اینستاگرام هم به دلیل رعایت حق قانونی کپی رایت به صورت مستقیم امکان اشتراک گذاری پست های دیگران را نمی دهد. ولی می توان برای رسیدن به مقصود از روش های دیگری بهره برد.

اما روش های جانبی اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام کدامند؟

استفاده از بر نامه Repost برای اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام

Repost اولین و معروف ترین اپلیکیشن اشتراک گذاری مجدد پست های دیگران است. این اپلیکیشن برای هر دو نسخه اندروید و آیفون در دسترس است.

اپلیکیشن Repost با اینستاگرام سازگار است. یعنی شما می توانید با ادغام این دو برنامه با یکدیگر اقدام به اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام کنید. برای استفاده از این برنامه ابتدا باید اپلیکیشن Repost را دانلود و سپس نصب کنید.

در گام بعدی به صفحه مورد نظر خود در اینستاگرام بروید. پست مورد نظر خود را پیدا کرده و آن را باز کنید.

هر پستی در اینستاگرام دارای یک آدرس است. برای دسترسی به هر آدرس برروی سه نقطه بالای هر پست کلیک کنید. سپس بر روی گزینه Copy share url ضربه بزنید. با انجام این کار آدرس پست در کیبورد ذخیره می شود.

در این مرحله باید وارد برنامه Repost شوید.

اکنون باید بر روی آیکون فلش بزنید تا بتوانید محل قرارگیری آیکون Repost را روی عکس مورد نظر، تعیین کنید.

نکته: توجه کنید که آیکون Repost بر روی تصویر، مشخص می کند که منبع این پست، صفحه دیگری است.

سپس با زدن بر روی دکمه Repost و بعد از آن با زدن بر روی دکمه Copy to Instagram وارد فاز ویرایش می شوید.

نهایتا با نوشتن کپشن مورد نظر، مراحل اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام در صفحه خود را تکمیل کنید.

اکنون پست اشتراک گذاری شده شما با سایر پست هایتان تفاوتی ندارد.

ربات

باز نشر پست اینستاگرام با استفاده از برنامه Insta Repost

این اپلیکیشن برای دو نسخه اندروید و آیفون موجود است. حتما می دانید که برای استفاده از این برنامه اولین کاری که باید انجام دهید این است که آن را دانلود و سپس نصب نمایید. برای دانلود این برنامه به لینک های داده شده بروید و نسخه سازگار با سیستم عامل گوشی خود را نصب کنید.

این برنامه نیز نیازمند ادغام سازی با اینستاگرام است. دلیل این ادغام، دسترسی به حساب کاربری شماست. چرا که باید عمل اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام در حساب شما انجام شود.

بعد از آن باید وارد اینستاگرام خود شوید و پستی که می خواهید دوباره به اشتراک بگذارید را پیدا کنید.

سپس با استفاده از آیکون ۳ نقطه که در بالای هر پستی قرار دارد، لینک آن پست را بدست آورید. با استفاده از گزینه Copy Share URL می توانید به این لینک دسترسی پیدا کنید.

با انجام این کار برنامه کمکی Insta Repost به صورت خودکار در تلفن همراه شما اجرا می شود. سپس از شما می پرسد که می خواهید با این لینک چه کاری انجام دهید.

شما می توانید با استفاده از گزینه Repost now پست را در همان لحظه به اشتراک بگذارید. یا می توانید با استفاده از گزینه Save to repost later انجام این کار را به زمان دیگری موکول نمایید. در این حالت لینک مورد نظر برای شما ذخیره می شود تا هر زمان که خواستید به آن مراجعه کرده و برای اشتراک گذاری مجدد آن اقدام نمایید.

در آخر می توانید با اضافه کردن کپشن ها و اعمال فیلترهای مناسب، فرآیند اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام را تکمیل کنید.

مزیت این اپلیکیشن نسبت به Repost این است که آیکونی در گوشه های تصویر ظاهر نمی شود. درنتیجه دیگران متوجه منبع اصلی پست نمی شوند.

به همین سادگی شما می توانید پست هایی که می خواهید را در صفحه کاربری اینستاگرام خود به اشتراک بگذارید.

برنامه ریپوست فور اینستاگرام

استفاده از برنامه Repost for instagram

این برنامه یکی از پر طرفدارترین اپلیکیشن ها با رابط کاربری ساده است. برای استفاده از این برنامه ابتدا باید با استفاده از لینک مربوطه، آن را دانلود و سپس نصب کنید.

بعد از دانلود کردن وارد برنامه می شوید. در این قسمت به صورت دقیق توسط تصاویر، روش کار با برنامه توضیح داده می شود. بعد از سپری کردن توضیحات در پایین صفحه یک دکمه بنفش رنگ مشاهده خواهید کرد. این دکمه را فشار داده و وارد اینستاگرام شوید. در این بخش به راحتی می توانید پست مورد نظر خود را پیدا کنید.

حال برای اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام بر روی سه نقطه موجود در بالای پست ضربه بزنید. گزینه Copy link را انتخاب کنید. شما با انجام این کار دوباره به داخل برنامه برمی گردید که از شما می خواهد به حساب کاربری خود لاگین شوید.

پس از لاگین در صفحه اینستاگرام چندین گزینه ظاهر می شود. شما می توانید با استفاده از گزینه url پستی را که قبلا کپی کرده اید را دانلود کنید. به این ترتیب می توانید پست های مورد نظر خود را به اشتراک بگذارید.

نکته: با انجام این مراحل، پست در گالری اینستاگرام شما قرار می گیرد. برای اشتراک گذاری هم می توانید از گالری استفاده کنید و هم می توانید به طور مستقیم فرایند اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام را انجام دهید.

در هر سه روش ذکر شده باید به حساب کاربری خود لاگین کنید.

دانلودگرام برای اشتراک گذاری مجدد پست ها

استفاده از Download Gram برای اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام

یکی دیگر از روش های اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام استفاده از دانلود گرام است. دانلود گرام یک سایت دانلود از اینستاگرام است. به این صورت که محتوای مورد نظر شما را از اینستاگرام دانلود می کند و در حافظه گوشی شما قرار می دهد. به این صورت شما می توانید محتوای مورد نظر را همچون یک پست عادی منتشر کنید.

برای استفاده از دانلود گرام ابتدا با گوشی هوشمند یا نسخه دسکتاپ وارد اینستاگرام خود شوید. در هر دو صورت به Url نیاز دارید. url پست را با زدن سه نقطه بالای پست انتخاب کنید. از طریق لینک نمایان شده به برنامه تحت وب دانلود گرام وارد می شوید.

حالا باید در باکس وسط صفحه لینک کپی شده در مرحله قبل را وارد کنید. با وارد کردن این لینک و زدن دکمه دانلود، عکس ها و ویدیوهای مورد نظر شما دانلود می شود.

حال وارد حساب کاربری اینستاگرام خود شوید. سپس پست یا پست هایی را که دانلود کرده اید را انتخاب کرده و با افزودن کپشن های دلخواه آن ها را ویرایش کنید.

همه این برنامه ها را می توانید از گوگل پلی و آپ استور دانلود کنید.

علاوه بر روش های یاد شده شما می توانید از پست دیگران اسکرین شات بگیرید. به این صورت که به هنگام دیدن یک عکس یا پست به صورت مستقیم از آن اسکرین شات بگیرید. پس از گرفتن اسکرین شات از پست ها و عکس ها می توانید به راحتی عمل اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام را در صفحه خود انجام دهید.

در مورد خرید فالوور ایرانی چه می دانید؟ سوال های خود را از فالوجت بپرسید.

سخن پایانی

اشتراک گذاری مجدد پست های سایر کاربران در اکانت خود یکی از بخش های مهم شبکه های اجتماعی است. اما اینستاگرام برخلاف سایر شبکه های اجتماعی مثل فیسبوک و… این امکان را به کاربران خود نمی دهد. با این وجود برخی افراد بنا به دلایل مختلفی مثل رونق کسب و کار و افزایش فالوور و… علاقه زیادی به این کار دارند. به همین علت ما در این مقاله روش های جانبی را برای به اشتراک گذاری مجدد پست های اینستاگرام معرفی کردیم.

علاوه بر این شما می توانید برخی از تصاویر خود را برای افراد خاصی به اشتراک بگذارید. ما نحوه اشتراک گذاری تصاویر برای افراد خاص را در مقاله ای جداگانه آموزش داده ایم. امیدواریم استفاده لازم را از این برنامه ها ببرید. همچنین اگر در این مورد سوالی داشتید کارشناسان فالوجت در کنار شما هستند.

چگونه فالور بگیرم

۲۴ دیدگاه دربارهٔ «اشتراک گذاری مجدد پست‌ های اینستاگرام»

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،پست هاتون را داخل اینستاگرام قرار بدید و از هشتگ های مناسب و مرتبط استفاده کنید ومحتوای قوی داشته باشید.

 1. سلام
  آیا راهی وجود دارد که صاحب اصلی پست را پیدا کنیم . مثلا ممکن است که کسی پستهای شخص دیگر را با برنامه ریپست در صفحه خودش قرار دهد حالا راهی وجود داره که بفهمیم صاحب اصلی پست چه کسی هست ؟
  مممونم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ، اگر ایدی فرد روی ان پست قرار داده شده باشد میتوانید ولی در غیر این صورت خیر نمیشود.

 2. سلام
  ببخشید اگه یه پست آموزشی رو از یه پیج دیگه بخواهیم برای صفحه خودمون بزاریم منع قانونی نداره؟ یعنی استفاده از پستهای دیگران

 3. راستی داخل برنامه لایکی چطوری میتونم ویدیو رو برای شخصی که داخل لایکی هست ((تو لایکی)) داخل پیویش چطوری ارسال کنم؟؟؟
  لطفا جواب بدید ممنون میشم😊🙏❤

 4. سلام . خسته نباشید // پستهایی که چند صفحه دارند چی؟؟ من امتحان کردم با ری پست ، فقط میشه یکی از اون صفحات پست رو انتخاب کرد // اما همشو نمیشه؟؟؟

 5. سلام وقت بخیر من رمز پیج مو فراموش کردم وایمیلی هم که به عنوان پشتیبان دادم از تو گوشیم پاک شده ورمز ایمیل رو هم ندارم خواهشن راهنمایی کنید آیا راهی وجود داره که پیج مو توی گوشی دیگه بیارم بالا ممنونم

 6. در صورتی که نتونم پیج وبیارم بالا آیا امکانی وجود داره که بتونم پست هام ویافالورهام وبه پیج جدیدی انتقال بدم

 7. سلام من میخوام پستهای پیج رو انتقال بدم به یه پیج دیگم چطور میتونم این کار رو انجام بدم ممنون میشم راهنمایی کنید

 8. سلام من پست هام خیلیه و میخوام از پست های قدیمی دوباره اشتراک بزارم و این جور پست جدید تازه لایک میخوره یا از ادامه ی لایک اون دیده میشه؟؟؟

 9. باعرض سلام.من میخوام پستهایی قدیمیمو جابجا کنم یعنی جدیدها را ببرم پایین و قدیمها را بیارم بالا آیا امکانش هست و می‌تونم لطفا اگر امکانش هست برام توضیع بدهید .خیلی ممنون

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .