اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام

اینستاگرام یک شبکه اجتماعی پر طرفدار است که جای خود را به خوبی بین تک تک ما باز کرده است. شبکه جهانی اینستاگرام به منظور ارائه خدمات بهتر و کسب حداکثری مخاطبان خود روز به روز در حال ارتقاء خدمات است. در حال حاضر استوری اینستاگرام  مهم ترین قابلیت این شبکه برای ارتباط و تعامل با سایر کاربران است. در این مقاله سعی داریم نکات مهمی را درباره جذاب تر کردن استوری اینستاگرام برای شما آموزش دهیم.

به کمک استوری اینستاگرام می توان عکس ها و فیلم های کوتاه را به نمایش گذاشت. مدت زمان نمایش استوری در اینستاگرام برای کاربران 24 ساعت است. بعد از سپری شدن این زمان، آن ها در آرشیو استوری های شما قرار می گیرند. اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام قابلیتی است که این اپلیکیشن تنها برای بخش استوری خود در نظر گرفته است. با استفاده از این قابلیت می توانید جذابیت استوری های خود را چندین برابر کنید.

کاربران اینستاگرام اهداف مختلفی از دنبال کردن این شبکه دارند. عده ای از آن برای تفریح و وقت گذراندن استفاده می کنند. عده ای دیگر نیز از این برنامه برای افزایش مخاطب ها و ارتقاء کسب و کارشان استفاده می کنند و سعی می کنند که از آن به عنوان یک اهرم برای معرفی محصولات و خدمات خود بهره ببرند. به همین علت است که بسیاری از افراد به دنبال انواع ربات اینستاگرام برای مدیریت بهتر صفحه خود هستند.

با تمام این صحبت ها، امکان اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام یکی از جذاب ترین قابلیت های این شبکه برای هر چه بهتر دیده شدن است. به کمک این قابلیت و کمی ابتکار به راحتی می توان به محبوبیت قابل قبولی در این شبکه رسید. در صورتی که علاقه مند به آشنایی با این قابلیت اینستاگرام هستید مطالعه این مطلب چندین دقیقه ای یک پیشنهاد فوق العاده است.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

آموزش اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام

گرچه کیفیت تصویر انتخابی برای استوری اینستاگرام نقش تعیین کننده ای در جذاب نمودن استوری دارد، اما بعد از توجه به این موضوع مهم استفاده از استیکر و ایموجی ها نیز بسیار حائز اهمیت است.

برای استفاده از این قابلیت اینستاگرام در ابتدا کافی است تا عکسی را جهت انتشار در بخش استوری اینستاگرام انتخاب نمایید. سپس وارد اپلیکیشن اینستاگرام شده و از طریق آیکون مربوط به استوری به قسمت اشتراک گذاری بروید. در این مرحله هم می توانید از عکس های موجود در گالری خود استفاده نمایید و یا در همان لحظه از صحنه دلخواه خود عکس بگیرید.

اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری

بعد از انجام مرحله ی بالا، نوبت انجام مرحله دوم برای اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام است. در این مرحله باید آیکون مربوط به انتخاب استیکر در استوری اینستاگرام را لمس نمایید. در این مرحله استیکرها و ایموجی های متنوعی برای شما به نمایش گذاشته می شوند. ایموجی های قابل مشاهده در این صفحه دقیقا همان ایموجی های موجود در موبایل شما هستند که تنوع آن ها بسته به برند گوشی شما متفاوت خواهد بود. اما استیکر اینستاگرام، برای تمام کاربران یکسان بوده و به راحتی قابل استفاده است.

اکنون به مرحله سوم رسیده اید و زمان اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام است. در این مرحله تنها کافی است که با توجه به علاقه خود یکی از استیکرهای موجود را بسته به کاربرد آن انتخاب نمایید. هر یک از استیکرها کاربرد مختلفی دارند و برای نتیجه بهتر باید از استیکر مناسب برای مقصود خود استفاده نمایید.

اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری

همان گونه که ملاحظه کردید در کمتر از چندین دقیقه به راحتی با اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام جذابیت صفحه خود را بیشتر کردید.

برخی از نکات اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام

یکی از مهم ترین کاربردهای اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام، بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان پیچ اینستاگرامی شما است. اما نکته قابل توجه در این خصوص این است که استیکرهای استوری اینستاگرام برای هر کاربر متفاوت هستند. براساس الگوریتم های اینستاگرام ممکن است که برخی از کاربران به یک یا چند استیکر دسترسی نداشته باشند. علاوه بر این ممکن است استیکر و ایموجی را که اینستاگرام جدیدا به اپلیکیشن خود اضافه کرده، تا مدتی برای برخی از کاربران یک منطقه جغرافیایی در دسترس نباشد. البته این موضوع چندان مهم نبوده و بعد از گذشت مدتی به صورت خودکار استفاده از این استیکرها برای همه قابل دسترسی است.

بنابراین اگر برخی از استیکرهای اینستاگرام در دسترس شما نیست اصلا جای نگرانی وجود ندارد. زیرا این موضوع به سبب قوانین و الگوریتم های اینستاگرام است.

تاثیر اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام

هدف بسیاری از کاربران اینستاگرام برای استفاده از این شبکه اجتماعی، تجاری است. اگر شما نیز به دنبال کسب و کار و فروش محصولات از طریق این شبکه هستید بهتر است بدانید افزایش تعامل با کاربران یکی از مولفه های مهم و تاثیرگذار در این خصوص است. گرچه لایک و کامنت یکی از ابزارهای تعامل در این شبکه محسوب می شود، ولی در حال حاضر این روش تقریبا روشی قدیمی به شمار می رود. در حال حاضر تعامل در این شبکه از طریق بخش های مختلف اینستاگرام صورت می گیرد.

یکی از این روش ها، اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام است. این روش تاثیر بسیار زیادی در خصوص افزایش تعامل با کاربران و دریافت واکنش از سوی آن ها دارد. برای استفاده از این قابلیت بهتر است به این نکته نیز توجه داشته باشید که تنها برخی از استیکرهای اینستاگرام قابلیت ترغیب به تعامل با کاربران را دارند. برخی از آن ها صرفا جنبه ظاهری داشته و برخی از آن ها نیز با هدف افزایش آگاهی مخاطبان به کار می روند.

اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام

بررسی تاثیر استیکر و ایموجی در استوری بر افزایش تعامل کاربران

پی بردن به بازخورد استوری برای همه افراد جذاب و حتی در برخی از مواقع مهم است. اینستاگرام به این مسئله توجه داشته و با انواع مختلف استیکر و ایموجی این امکان را فراهم کرده است. برخی از استیکرها که با این منظور طراحی شده اند از قرار زیر هستند:

استیکر ایموجی اسلایدر

از این استیکر می توان برای بررسی میزان علاقه کاربران به استوری اینستاگرام استفاده نمود. برخی از کاربران بعد از انتشار یک استوری علاقمند هستند که میزان رضایت و علاقمندی دیگران از استوری را بدانند. برخی از کاربران با استفاده از قابلیت ریپلای کردن نظر خود را به شما اعلام می کنند. اما برخی دیگر از کاربران با وجود جالب بودن استوری شما، چه بسا فرصت و یا تمایل به این روش را ندارند.

اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام با این روش به شما کمک می کند که از میزان علاقه کاربران به استوری خود آگاه شوید. نحوه ی آگاهی شما از میزان علاقه کاربران به این نحو است که اگر کاربری این استیکرها را تا آخر دنبال نماید یعنی استوری شما در نظر وی خوشایند بوده است. اما اگر آن را ادامه نداده و رها نماید یعنی استوری شما جذابیت کافی را برای دنبال کردن نداشته است.

استیکر سوال از کاربران

استیکر سوال از کاربران یکی از انواع اضافه کردن استکیر و ایموجی در استوری اینستاگرام است. این استیکر یکی از پرکاربرد ترین استیکر در استوری اینستاگرام محسوب می شود. با کمک این استیکر می توان بازخوردهای بسیار مفیدی از کاربران دریافت نمود. در واقع با استفاده از این استیکر سوال خود را از فالوورهای خود می پرسید و آن ها با کلیک بر روی آن به راحتی پاسخ سوال شما را می دهند. همچنین اگر شما دارای کسب و کار اینترنتی هستید، می توانید جهت افزایش بازاریابی اینترنتی خود از آن بهرمند شوید. البته یادتان باشد رضایت کاربران همیشه مهم ترین مسئله است.

قرار دادن موسیقی در استوری اینستاگرام با استفاده از استیکر موزیک

یکی از جالب ترین انواع استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام، استیکر موزیک است. برای استفاده از این استیکر جذاب تنها کافی است که وارد بخش استیکرها شوید. در این بخش استیکری به نام music ظاهر می شود. شما می توانید با کلیک بر روی آن وارد لیست موسیقی های موجود در اینستاگرام شوید. سپس با مشاهده لیست باز شده می توانید از طریق بخش بالای این صفحه نام آهنگ یا خواننده دلخواه خود را وارد کرده و موسیقی مورد نظر خود را به استوری اضافه نمایید. سپس دو گزینه برای شما فعال می شود. یکی از این گزینه ها مربوط به مدت زمان آهنگ و دیگری مربوط به انتخاب بخشی از آهنگ است.

استیکر

سخن پایانی

یکی از به روزترین خدماتی که به تازگی به قابلیت های اینستاگرام اضافه شده، امکان اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام است. توجه به نکات گفته شده در خصوص اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام نقش بسیار تعیین کننده ای در افزایش فالوور اینستاگرام و میزان بازدید از صفحه شما دارد. دانستن برخی ازفوت و فن های اضافه کردن استیکر در استوری اینستاگرام شاید زمان زیادی را از شما نگیرد، ولی می تواند تاثیر بسیار زیادی در رونق کسب و کار شما داشته باشد. در صورت نیاز می توانید به مقاله آموزش ویرایش تصاویر در اینستاگرام نیز مراجعه کنید.

در این مقاله سعی کردیم تا برخی از مهم ترین نکات در خصوص اضافه کردن استیکر و ایموجی در استوری اینستاگرام برای شما ارائه دهیم. امید است که مطالب گفته شده برای شما مفید باشد. در صورتی که هرگونه سوال و یا ابهامی در این خصوص داشته باشید، می توانید آن را با فالوجت درمیان بگذارید.

چگونه فالور بگیرم

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .