برندهای موفق در اینستاگرام که می توانید از آنها الهام بگیرید (۴) (آپدیت سال 2023)

گاهی برخی سوال می پرسند که ما می خواهیم از اینستاگرام برای افزایش فروش و معرفی خدمات خود استفاده کنیم، اما به درستی نمی دانیم که چگونه باید از اینستاگرام برای این هدف استفاده کنیم.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

اصول و موارد زیادی برای برندسازی در اینستاگرام وجود دارد. اما یکی از موارد بسیار مهم داشتن پست های خلاقانه و جذاب برای  افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام می باشد.

اما چگونه پست های خلاقانه داشته باشیم؟ از حساب های موفق ایده بگیرید. بله! می توانید برندهای موفق را در اینستاگرام رصد کنید و با الگوگیری از روش های موفق آن ها، خود را بالاتر از رقبا نگه دارید.

در چند مقاله گذشته برخی از حساب های اینستاگرامی موفق که می توانید از ایده های آن ها الهام بگیرید، معرفی شدند. در ادامه با چند نمونه دیگر از این الگوهای موفق آشنا می شویم. با فالوجت همراه باشید.

برندهای موفق در اینستاگرام

20) Punch Drink

 Drink یک انتشارات آن لاین برای عرضه  سفارشات کوکتل، راهنماهای شهری و دیگر محتویات مرتبط با سایت می باشد. به هر حال . Punch در اینستاگرام نوشیدنی های هر تصویر را برجسته نشان می دهد. به علاوه، Punchدر لینکی در بیوی خود سفارش هر کوکتل در اینستاگرام را نمایش داده است.

برند Punch Drink

برند ها می توانند ایده های زیادی از تصاویر ابتکاری و پر زرق و برق کوکتل ها در  . Punch کسب کنند. چرا که آن ها تلاش در جذب مخاطب از هر طریق دارند و با این تصاویر هر چه نیاز دارند را به مخاطب نشان می دهند.

21) Canva

به دلیل سهولت استفاده از ابزار طراحی گرافیکی. Canva توانسته جایگاه برجسته ای را در مقابل Adobe به دست بیاورد. این ابزار، محتویاتی که توسط کاربران نوشته شده را به راحتی تدوین می کند. این ابزار ویژگی ها و قالب های خود را از طریق تصاویر مهیج در اینستاگرام پر رنگ تر نشان می دهد.

برند Canva

نه تنها  Canva مزایای بسیاری برای کاربرانی که آن را در اینستاگرام فالوور می کنند مهیا می کند، بلکه نمایش های هنرمندانه‌ی بسیاری در دستور کار خود دارد.

بیشتر بخوانید» بهترین پیج های تبلیغاتی اینستاگرام

22) Barkbox

به سرعت خواهید فهمید که چرا  Barkbox بیش از ۱/۳ میلیون فالوور دارد. پست های این شرکت حاوی  محتویاتی شامل تعدادی از  سگ های با مزه و تصاویر تبلیغاتی یا برندسازی  است. Barkbox ابتدا فالوور های خود را سرگرم کرده  و سپس به تبلیغات  برند خود می پردازد.

برند Barkbox

نوشته های آن شباهت زیادی به دیگر حساب ها که فقط حیوانات بامزه را پست می گذارند، دارد، اما برای  فالوور های خود کوپن های تخفیفی تهیه می کند. برند ها می توانند به محدوده شخصی شما نزدیک شده و فضایی خارج از محتوای دوستان و خانواده  ایجاد کنند. به هر حال  Barbox شما را در خانه هایتان با تعداد زیادی عکس و ویدیو از سگ ها  سرگرم می کند.

23) Apartment Therapy

برای علاقه مندان به دکوراسیون منزل  Apartment Therapy منبع محتوایی بزرگی محسوب می شود. این برند، به طور شگفت انگیزی ایده های، به سازی و طراحی داخلی منزل  را به روشی کاملا مبتکرانه در اختیار فالوور های خود قرار می دهد.

برند Apartment Therapy

برند ها همیشه به دنبال راهی برای مشغول کردن کاربران و تهیه نکات  diy هستند که در این زمینه می توانند بسیار موفق عمل کنند. فقط نگاهی به چگونگی عملکرد BuzzFeed’s Tasty بیندازید. کاربران رسانه اجتماعی  به مشاهده چگونگی انجام پروژه ها  علاقه زیادی نشان می دهند.

24) Wright Kitchen

این عکاس freelance  و آشپز الهام بخش ، با کمک  بازی رنگ ها، غذاها و چیزهای مختلف و تصاویر بسیار زیبایی را به اشتراک می گذارد. برند هایی که به دنبال موارد مبتکرانه الهام بخش هستند، به سادگی می توانند مواردی را از Wright Kitchen بیاموزند. باوجود ۱۷۹۰۰۰ فالوور عکس های فوق العاده و کار های هنری آشپزخانه  او هزاران لایک در هر پست می گیرد.

برند Wright Kitchen

25) Vans

برند سازی برای Vans در حکم یک کیف است که برای ادامه افزایش محتوا در اینستاگرام از آن استفاده می کند. در حالیکه Vans با موفقیت محصولات خود را نمایش می دهد، زیبایی شناختی  آن به طور تاثیر گذاری هنرمندانه است،

برند Vans

در حالیکه ، موارد بسیاری وجود ندارد که بتواند این  برند را برجسته کند اما  اینستاگرام آن همواره  منبع خوبی برای پیدا  کردن سبک زندگی و ابتکار عمل در این برند می باشد. هر پست آن شامل  تعاملات بسیاری است و این برند با کاربرانی که سوال می پرسند یا کامنت می گذارند به طور موفقی در تعامل است.

گاهی پیج های اینستاگرامی با تعداد فالوور ها و لایک های بالا می توانند ایده های خوبی در اختیار ما قرار دهند. از برندهای موفق در اینستاگرام الهام بگیرید. پست های خلاقانه و جذاب آماده کنید.

سپس با استفاده از ربات هایی همچون فالوجت برای دیده شدن و معرفی خود به دیگران استفاده کنید. علاوه بر این ها موارد مهمی همچون زمان ارسال پست و یا نحوه عکاسی را هم رعایت کنید تا به زودی شاهد افزایش فالوور  های خود باشید.

26) Asos

یکی از دیگر برندهای برتر اینستاگرام Asos  است که بیش از 11 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است. امروزه برندهای برتر پوشاک در دنیا با مدل های مختلف که از لحاظ سن، جنسیت، رنگ پوست و… تفاوت دارند، محصولات خود را به نمایش می گذارند. اما یکی از عملکردهای متفاوت Asos  استفاده از طرفداران برای نمایش برند است. در حقیقت این برند تصاویری که کاربران با محصولاتش منتشر کرده اند را بازنشر می دهد. این کار علاوه بر افزایش تعامل کاربر، ارج نهادن به مشتریان خود است.

برندهای موفق در اینستاگرام

نکات مهم Asos:

 • پیدا کردن مخاطبان هدف با راه های مختلف: از قبیل هشتگ گذاری اختصاصی برند
 • دعوت از کاربران برای به نمایش در آوردن محصولات برند
 • شناخت نقاط ضعف کاربران و افزایش اعتماد به نفس آن ها با اشتراک گذاری تصاویری که در صفحات خود منتشر کرده اند.

اگر به دنبال افزایش تعامل هستید نیاز نیست مدل های خاص استخدام کنید! از مشتریان کمک بگیرید تا فروش را افزایش دهید.

27) Converse

Converse به عنوان یکی از برترین برندهای اینستاگرامی است که در زمینه محصولات ورزشی و کفش فعالیت دارد و بیش از 10 میلیون کاربر را به خود اختصاص داده است. این برند اولویت خود را به جای تبلیغ محصولات، برروی پست گذاری مشتریان گذاشته است. در حقیقت این برند اعتقاد دارد که در دنیای امروزی تبلیغ محصولات جایگاه پایین تری به نسبت پست هایی که کاربران به اشتراک می گذارد، دارد.

این برند به جای تبلیغ، پست های مشتریانی که از محصولاتش استفاده کرده اند را در صفحه منتشر می کند.

برندهای موفق در اینستاگرام

نکات Converse:

 • در مورد زندگی مشتریان بیشتر اطلاعات جمع کنید و سبک زندگی آن ها را به اشتراک بگذارید.
 • برای دریافت تصاویر سبک زندگی، از خود آن ها بخواهید که تصاویر دلخواه را ارسال کنند
 • برروی تبلیغ محصول تمرکز نکنید و سعی کنید محصول را در کنار دیگر محتوا ارائه کنید.

در این روش برای تعامل بهتر با کاربران نیاز است تا تمرکزتان بیشتر برروی سبک زندگی کاربرانی باشد که از محصولات شما استفاده می کنند.

28) Airbnb

فعالیت برند Airbnb در زمینه اسکان دادن به کاربران و مسافران است. نکته حائز اهمیت در این برند، فعالیت آن در 191 کشور و 34000 شهر در جهان است. بنابراین عکس گرفتن از تمام این تقاط مشکل است. این برند نیز از عکس های ارسالی کاربران استفاده می کند!

اگر به پست های اینستاگرامی این صفحه سر بزنید متوجه خواهید شد که تعامل کابران بسیار زیاد بوده و برای بازاریابی برند بسیار ارزشمند است.

برندهای موفق در اینستاگرام

نکات مهم Airbnb:

 • در نظر گرفتن هشتگ های اختصاصی برای دریافت بازخورد عکس های ارسالی کاربران
 • دعوت از مشتریان برای معرفی سرویس و مزایای استفاده از برند
 • معرفی کاربر ارسال کننده برای تشویق سایر کاربران به ارسال تجربیاتی که از سرویس های این برند داشته اند.

با رعایت این سه نکته می توانید به سهولت تعامل صفحه را افزایش داده و هزینه های مربوط به تولید محتوا بکاهید.

29) Lacoste

یکی از برندهای معروف و قدیمی در دنیا برند Lacoste  است. این برند از سال 1933 فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون در حال فعالیت است. اکنون این برند در بین برندهای برتر اینستاگرامی قرار گرفته و صفحه ای بسیار موفق را اداره می کند. این شرکت با ایجاد توازن بین اصول قدیمی و جدید، تعادل بسیار خوبی در زمینه مد پیاده سازی کرده است.

همچنین این شرکت با خلاقیت زیاد به کاربران می گوید با وجود قدمت زیاد، محصولاتش قدیمی نمی شود و در عرصه مد همیشه حرفی برای گفتن دارد.

برندهای موفق در اینستاگرام

نکات Lacoste:

 • تاریخچه برند را به صورت داستان های جذاب در اختیار کاربران قرار دهید.
 • برای کاربران از اصول و اهدافی که دارید بگویید.
 • استوری های کسل بار و خسته کننده را دور ریخته و از تصاویر و متن های پرکشش استفاده کنید.

با رعایت این نکات به ویژه نکته آخر می توانید مشتریان خود را افزایش داده و به یکی از برندهای برتر تبدیل شوید.

سخن آخر

بررسی برندهای برتر دنیا یاد می دهد که از روش های مختلف برای برندسازی موفق استفاده کنیم. در این مقاله هم با بررسی چندین مورد از برترین های اینستاگرام به این نتیجه رسیدیم که موفقیت اتفاقی نیست و پشت هر صفحه، اندیشه ای عظیم نشسته است. اکثر روش های برندسازی در اینستاگرام با هزینه کم مسیر بوده و نیاز به سرمایه های سنگین را صفر می کند. حال شما راه های برندسازی و افزایش فروش محصولات خود در اینستاگرام را برای ما به اشتراک بگذارید.

چگونه فالور بگیرم

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .