تیک آبی اینستاگرام و سریع ترین روش دریافت آن

شبکه پر طرفدار اینستاگرام در راستای ایجاد اعتماد روز به روز در حال ارتقای خدمات خود به کاربران است. یکی از قابلیت های موجود که معتبر بودن پیج را نشان می دهد، تیک آبی اینستاگرام است. در صورتی که از کاربران اینستاگرام حتما گاهی در کنار نام برخی از افراد مهم و یا برخی از برندهای معتبر تیک آبی رنگی را مشاهده کرده اید. در صورتی که علاقه مند به کسب اطلاعات دقیق و تخصصی در خصوص تیک تایید اینستاگرام هستید، مطالعه این مطلب کوتاه می تواند به شما کمک زیادی کند. پس لطفا با فالوجت همراه باشید.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

تیک آبی یا تیک تائید اینستاگرام چیست

یکی از ویژگی هایی که اینستاگرام به اکانت افراد مشهور می دهد تا صفحه آن ها از صفحات جعلی متمایز شود قرار دادن تیک آبی در پروفایل آن هاست. اصطلاحا به این تیک آبی، Verified Badge گفته می شود. اگر دقت کرده باشید برخی از کاربران اینستاگرام در صفحه پروفایل خود، تیک آبی دارند. به عنوان مثال اگر به صفحه اینستاگرام بهنوش بختیاری و علی کریمی نگاه کنید، می توانید این علامت را در کنار اسم آن ها مشاهده کنید.

هدف از افزودن این قابلیت به اینستاگرام این بود که برخی از افراد سودجو با سوء استفاده از نام افراد مشهور و برندهای مرغوب، اکانت اینستاگرام جعلی و یا همان فیک می ساختند. به همین خاطر اینستاگرام برای جلوگیری از چنین سوء استفاده هایی تیک آبی را به قابلیت های خود اضافه کرد.

اینستاگرام سعی می کند با دادن این نشان به این دسته از افراد، صفحه اصلی آن ها را تائید کرده تا اجازه کلاهبرداری را به سایر افراد ندهد. پس کلیه افرادی که سلبریتی هستند، برندهای مختلف و … دارای تیک آبی در اینستاگرام خواهند بود.

به کمک تیک آبی اینستاگرام می توانید به راحتی پیج فیک و واقعی را تشخیص دهید و برند یا سلیبریتی مورد علاقه خود را دنبال کنید. تیک تایید اینستاگرام در نتایج جستجو پروفایل و پست ها ظاهر می شود. این مسئله به شما کمک می کند که اگر در حال دنبال کردن فرد مشهور خاصی هستید به راحتی پیج اصلی او را پیدا کنید.

همچنین اگر هدف شما از بررسی صفحات اینستاگرام دنبال کردن برند خاص و معروفی است و قصد خرید دارید، تیک آبی اینستاگرام این اطمینان را به شما می دهد که راه را درست آمده و با خیال امن و راحت می توانید نسبت به خرید اقدام نمایید. چرا که این نماد نشانی از یک شخصیت برجسته است.

افراد واجد شرایط برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

افراد واجد شرایط برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام

حتما خودتان نیز به این نکته رسیده اید که تیک آبی مخصوص افراد خاصی است و افراد عادی امکان بهرمندی از این قابلیت را ندارند. خب حتما اکنون مشتاق تر شده اید تا جزئیات بیشتر برای گرفتن این نماد را بدانید. دریافت تیک تایید اینستاگرام کار چندان آسانی نیست. غالبا حساب هایی می توانند از این نماد استفاده کنند که به حد کافی شناخته شده باشند. به همین دلیل است که در بیشتر موارد این نماد آبی رنگ صرفا در کنار نام سلیبریتی ها و برندهای مطرح دیده می شود.

در حالت کلی اکانت افرادی که علاقه مند به دریافت تیک تایید اینستاگرام هستند باید از چند ویژگی بهره مند باشد، که برخی از آن ها به ترتیب شامل موارد زیر است:

1. اعتبار کافی: یکی از شرایط اولیه و اساسی برای دریافت تیک آبی اینستاگرام بهره مندی از اعتبار کافی است. منظور از اعتبار این است که شما دقیقا باید همان شخص حقیقی یا حقوقی باشید که ادعای آن را می کنید.

2. شهرت: دومین شرط برای بهره مندی و دریافت نماد تایید اینستاگرام این است که فردی که خواهان دریافت این قابلیت است به حد کافی به شهرت قابل قبولی رسیده باشند. به همین سبب افراد عادی به علت عدم شهرت عملا شانسی برای دریافت تیک تایید اینستاگرام ندارند. پس برای این کار باید به حد کافی مشهور باشید و یا اینکه برند شما یک برند محبوب باشد.

3. عمومی بودن پیج: برای پیج های شخصی امکان گرفتن تیک آبی اینستاگرام وجود ندارد. به همین دلیل برای استفاده از این قابلیت پیج شما باید عمومی بوده و برای همگان قابل مشاهده باشد.

4. کامل بودن اطلاعات صفحه: برای دریافت تیک تایید اینستاگرام علاوه بر شرایط ذکر شده باید تمام اطلاعات صفحه شما کامل باشد. منظور از این گزینه این است که، در نوشتن بیو باید دقت کافی به خرج دهید و حتماً در پروفایل عکس خودتان را قرار دهید. همچنین لازم است که در پیج خود حداقل یک پست داشته باشید. برای این منظور می توانید به مقاله ما با عنوان «با این اصول و ترفندهای بیو جذاب اینستاگرام بنویسید» مراجعه کنید.

5. انحصاری بودن پیج: تنها برای پیج هایی می توان اقدام به گرفتن تیک آبی اینستاگرام کرد که آن پیج یک صفحه منحصر به فرد باشد. یعنی اگر شما چندین پیج دارید، نمی توانید برای همه ی آن ها درخواست تیک تایید اینستاگرام بدهید و تنها می توانید برای یکی از پیج های خود این درخواست را بدهید.

گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه

گرفتن تیک آبی اینستاگرام در چند ثانیه

اگرچه شرایط لازم برای گرفتن تیک تایید اینستاگرام سخت است ولی در صورتی که این شرایط را داشته باشید در عرض چند ثانیه به راحتی می توانید این نماد را دریافت کنید و با خیالی امن و راحت در این فضا فعالیت نمایید.

برای گرفتن تیک آبی اینستاگرام باید:

 • در مرحله اول، وارد پروفایل خود شوید و سپس آیکون سه خط را لمس کرده و بعد گزینه تنظیمات را انتخاب نمایید.
 • بعد از انجام مرحله بالا، قسمت تنظیمات اکانت خود را انتخاب نمایید و سپس درخواست تائید (Request verification) را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعد نوبت به تائید هویت می رسد. در این مرحله در صفحه ای که برایتان باز شده است به صورت دقیق، نام کاربری، نام کامل، شهرت و دسته بندی حوزه فعالیت خود را انتخاب نمایید.
 • در نهایت بعد از پر کردن فرم به صورت صحیح، باید تصویر مدرک شناسایی معتبر خود را آپلود نمایید. برای انجام این مرحله، اگر قصد شما گرفتن تیک آبی اینستاگرام برای پیج شخصی خودتان است، می توانید تصویر کارت ملی، گذرنامه و یا گواهینامه رانندگی خود را آپلود نمایید. (البته برای ایرانی ها، تنها آپلود گذرنامه قابل قبول است). در صورتی که هدف شما فعال کردن تیک تایید اینستاگرام برای شخص حقوقی (شرکت ها) است در این مرحله باید اظهارنامه مالیاتی یا صورتحساب شرکت خود را آپلود نمایید. برای آپلود مدارک شرکت حتما توجه داشته باشید که نام موجود در مدرک ارسالی دقیقا همان نامی باشد که در فرم اولیه وارد کرده اید.
 • بعد از این که تمام مراحل بالا را به دقت انجام دادید، آخرین گام برای دریافت تیک آبی اینستاگرام لمس گزینه ارسال (Send) است. تمام شد!

اگر قصد خرید فالوور فوری دارید، می توانید به فالوجت اعتماد کنید. کارشناسان ما در حال پشتیبانی از خدمات ارائه شده هستند.

مدت زمان لازم برای پاسخ به درخواست فعال سازی تیک تایید اینستاگرام

بعد از اینکه گزینه ارسال را لمس کردید باید منتظر بررسی درخواست تیک آبی اینستاگرام خود باشید. اینستاگرام برای تایید این درخواست مواردی همچون اعتبار، شهرت، منحصر به فرد بودن، کامل بودن مشخصات و … را که به اجمال در بالا توضیح داده شد را بررسی می کند. سپس موافقت یا مخالفت خود را با فعال سازی تیک آبی اعلام می کند. دریافت پاسخ درخواست شما در قسمت اعلان های اینستاگرام که حداقل دو روز به طول می انجامد قابل مشاهده است.

مهم ترین نکته برای درخواست تیک تایید اینستاگرام

توجه داشته باشید که اینستاگرام برای فعال سازی این درخواست (دریافت نماد آبی) هیچ گونه مبلغی را از شما مطالبه نمی کند. در نتیجه اگر در زمان طی کردن مراحل بالا پیام یا ایمیلی مبنی بر دریافت پول در ازای فعال سازی تیک آبی اینستاگرام دریافت کردید، شک نکنید که این یک کلاهبرداری بوده و نباید به آن اعتماد نمایید.

بایدها و نبایدهای تیک آبی اینستاگرام

بایدها و نبایدهای تیک آبی اینستاگرام

برای هر فردی امکان ارسال درخواست برای فعال کردن تیک آبی اینستاگرام وجود دارد ولی همیشه این گونه نیست که اینستاگرام به تمام درخواست ها مهر تائید بزند و در نهایت تیک آبی را برای آن ها فعال نماید. برای اینکه خیالتان از درخواست خود راحت باشد بهتر است که به توصیه های زیر عمل کنید:

 • دقت در نوشتن بیوگرافی

بیوگرافی شما بیان کننده دقیق ترین اطلاعات شما است، به همین دلیل اینستاگرام برای فعال سازی تیک آبی حتماً به بیوگرافی شما توجه می کند. پس بهتر است که برای پر کردن این قسمت دقت کافی به خرج دهید.

 • صداقت در ارائه اطلاعات

برای اینکه به راحتی بتوانید تیک آبی اینستاگرام را دریافت کنید بهتر است که صادقانه وارد شوید و تمام آیکون های موجود را با صداقت پر کنید. در صورتی که در طول فرآیند گرفتن نماد تایید، اینستاگرام پی به عدم صداقت شما ببرد نه تنها با درخواست شما موافقت نمی کند، بلکه احتمال دارد اکانت شما را نیز حذف کند. پس به هوش باشید.

 • مداومت در انتشار پست

از دیگر موارد ضروری که توجه به آن تأثیر چشم گیری در دریافت تیک تایید اینستاگرام دارد این است که به صورت منظم انتشار پست داشته باشید. در صورتی که پیج قوی نداشته باشید شک نکنید که با درخواست شما موافقت نخواهد شد.

علاوه بر موارد گفته شده برای موافقت با درخواست تیک آبی اینستاگرام سعی کنید که تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. برای این کار می توانید از ربات افزایش فالوور اینستاگرام کمک بگیرید. از بیوی خود به شبکه های اجتماعی لینک ندهید، خارج از اینستاگرام هم فعال باشید و … .

سخن پایانی

تیک آبی اینستاگرام قابلیتی است که به صاحبان پیج و کاربران اینستاگرام اجازه می دهد تا با اطمینان بیشتر در این شبکه فعالیت کنند. اهمیت دریافت تیک تایید اینستاگرام برای افراد مشهور و کسب و کارها بسیار زیاد است. جای تردید ندارد که مشاهده این نماد موجب جلب اعتماد بیشتر و درنتیجه افزایش فالوور پیج می شود. امید است که مطالب ذکر شده مفید بوده و بتواند برای تمام کاربران شبکه محبوب اینستاگرام قابل استفاده باشد. همچون روال همیشه، در صورتی که سؤال و یا ابهامی در خصوص مطالب این مقاله برای شما ایجاد شد همکاران ما در فالوجت در اسرع وقت به سوالات شما پاسخ خواهند داد.

فالوور

11 دیدگاه دربارهٔ «تیک آبی اینستاگرام و سریع ترین روش دریافت آن»

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،گرفتن تیک ابی با تایید اینستاگرام است و به طور قطع نمیتوان جوابی برای ان داد.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،از طریق اکانت خودتون نمیتونید انجام بدید در اکانت فرد دیگری ایدی خود را سرچ کنید.

 1. امیر حسین

  سلام من هر کاری میکنم نمی توانم انجام دهم لطفا می توانی برای من انجامش دهید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، خود اینستاگرام در سایت رسمیش اعلام کرده که فقط برخی از نهادهای عمومی، افراد مشهور و برندها نشان تایید دریافت می کنند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .