چگونه در پست های اینستاگرام، کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

یکی از قابلیت های مناسب اینستاگرام، مربوط به کامنت ها می باشد. یکی از راه های مهم جهت افزایش فالوور در اینستاگرام تعامل مثبت با کاربران است.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

هرچند تعامل با کاربران یکی از نقاط مثبت در اینستاگرام برای افزایش فالوور اینستاگرام است اما در صورت نیاز می توانید اقدام به غیر فعال کردن کامنت ها در پست های اینستاگرامی خود کنید. در این مطلب بستن کامنت ها در اینستاگرام بیان می شود.

کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

آموزش غیر فعال کردن کامنت گذاری در پست های اینستاگرام

لایک کردن کامنت ها در اینستاگرام

فیس بوک برای اولین بار لایک کامنت را معرفی کرد؛ شیوه ای که به واسطه آن می شود نظری را رد یا تایید نمود. حال اینستاگرام هم این امکان را اضافه کرده است تا کاربران بتوانند تعامل موثر تری در قسمت نظرات داشته باشند.

این قسمت یکی از هدف های مهم برای افراد تبدیل شده است به گونه ای که امروزه افزایش لایک اینستاگرام یکی از نکات مثبت برای صفحات محسوب می شود.

برای لایک کامنت کافی است روی آیکن قلبی شکلی که رو به رو هر کامنتی ظاهر شده است ضربه بزنید.

کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

غیرفعال کردن کامنت ها اینستاگرام

قسمت دیگری که به کمک کاربران آمده است تا بتوانند بخشی از کامنت‌های جنجالی و درگیری هایی که ممکن است از طریق کامنت گذاری رخ دهد را کاهش دهند

همین غیرفعال کردن نظرات است. قابلیتی که تحت عنوان Turn Off Commenting برای هر پست معرفی شده است و فعلا کاربران می توانند برای تک تک پست ها ( و نه به صورت کلی) این بخش را فعال نمایند.

توجه داشته باشید برای استفاده از این قابلیت باید نسخه اپ خود را به آخرین ورژن آپدیت کنید

آموزش بستن کامنت ها اینستاگرام

برای بستن یا غیرفعال کردن نظرات دو راه در اینستاگرام پیش بینی شده است. اول این که هنگام پست گذاشتن و به روش متداول و زمانی که پست را می خواهید منتشر کنید از طریق بخش Advanced Settings کامنت ها را ببندید.

در این قسمت زبانه Turn Off Commenting وجود دارد که کافی است آن را خاموش کنید. در واقع از همین بخش پست گذاری است که کاربران می توانند با استفاده از افکت های اینستاگرام به تصاویر خود جلوه بهتری دهند، برخی از فالورر ها را بدون بلاک کردن از لیست فالوور های خود حذف کنند و یا این که کامنت ها را غیر فعال کنند.

کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

روش دوم ساده تر است. برای بستن کامنت‌ها این بار می توانید سه نقطه هر پست که همان تنظیمات است را لمس کنید. اگر نسخه جدید را دانلود کرده باشید گزینه Turn off commenting بدان اضافه شده است.

کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟

علاوه بر این تغییرات اینستاگرام خبر گسترده تر شدن امکان ریپورت یا گزارش دادن کاربران را داده است. به این صورت که قرار است گزینه جدیدی به گزینه های ریپورت و علت ارسال آن به نام self-injury افزوده شود.

بنابراین از این پس علاوه بر این که اینستاگرام تمام مطالب مرتبط با self-injury یا خود آزاری را رصد می کند کاربران هم می توانند برای گزارش چنین مواردی به آن کمک کنند.

چگونه فالور بگیرم

منبع: انزل وب

۲ دیدگاه دربارهٔ «چگونه در پست های اینستاگرام، کامنت گذاشتن را غیر فعال کنیم؟»

    1. ربات اینستاگرام

      سلام وقت بخیر شخصی که کامنت گذاشته کنار اون پیام ایدیشون هست میتونید ازبین کامنت ها جست و جو کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .