فالو در اینستاگرام: چگونگی قرارگیری در لیست پیشنهاد فالو اینستاگرام

فالو در اینستاگرام به این صورت می باشد که در برخی از شرایط، اینستاگرام اکانت‌های خاصی را به عنوان پیشنهاد (Suggestion) برای کاربر ارائه می‌کند تا وی در صورت تمایل نسبت به فالو کردن آن‌ها اقدام کند. اما این لیست پیشنهاد فالوو در اینستاگرام بر چه مبنایی ارائه می‌شود؟

فالو در اینستاگرام

 

چگونه فالوور جمع کنیم

پیشنهاد فالوو در اینستاگرام در دو شرایط اصلی انجام می‌شود :

حالت اول مربوط به زمانی است که شما اکانت یک کاربر را فالو می‌کنید و به محض فالو کردن اکانت یک کاربر اینستاگرام، در بخشی تحت عنوان Suggestion List یا همان لیست پیشنهاد فالو نمایان می‌شود. در این لیست شما اکانت افراد مختلفی را مشاهده خواهید کرد که اینستاگرام پیشنهاد می‌کند آن‌ها را هم فالوو کنید.

حالت دوم ارائه لیست پیشنهاد فالو در اینستاگرام هم مربوط به زمانی می‌شود که به بخش جستجو یا همان Search آن مراجعه می‌کنید. در این شرایط یک مجموعه تحت عنوان Suggested نمایان می‌شود که لیستی از کاربران اینستاگرام را ارائه می‌کند. این لیست در واقع یک لیست پیشنهاد فالو محسوب می‌شود که اینستاگرام با توجه به موارد بسیار خاص و هوشمندانه‌ای آن‌ها را ارائه کرده است.

 

فالو در اینستاگرام

اصول و مبنای ارائه لیست پیشنهاد فالوو در اینستاگرام در هر دو شرایط فوق چیست؟

حالت اول: ارائه لیست پیشنهاد فالوو پس از فالو کردن یک اکانت خاص

همانطور که پیش از این هم اشاره کردیم، اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده که شما به محض فالوو کردن یک اکانت با لیستی تحت عنوان Suggested رو به رو می‌شوید.

در این لیست، مجموعه‌ای از اکانت‌های پیشنهادی ارائه شده‌اند که اینستاگرام آن‌ها را به شما معرفی می‌کند و به نوعی از این طریق به شما پیشنهاد می‌کند که مروری بر این اکانت‌های پیشنهاد شده هم داشته باشید و در صورت تمایل آن‌ها را هم فالوو کنید.

اما مبنا و اصول ارائه این لیست پیشنهاد فالوو در اینستاگرام (Suggested) چگونه است؟ به بیان دیگر اکانت‌هایی که پس از فالو کردن یک کاربر توسط اینستاگرام پیشنهاد می‌شوند بر چه اساس انتخاب شده‌اند؟

اینستاگرام در صفحه رسمی خود اشاره می‌کند که شما به محض فالوو کردن یک اکانت در اینستاگرام لیستی را مشاهده خواهید کرد که شامل اکانت‌های مشابهی می‌شود که هم اکنون فالو کرده‌اید!

بنابراین اولین موضوع حائز اهمیت مربوط به حوزه فعالیت و نوع اکانت اینستاگرامی است که فالو می‌شود. همچنین اکانت‌های پیشنهادی با توجه به موضوعات مختلف دیگری از قبیل تعداد دوستان مشترک، تعداد فالوهایی که دنبال کنندگان شما انجام داده‌اند و غیره انتخاب می‌شوند.

به عنوان مثال تصور کنید که به صفحه اینستاگرام یک شبکه خبری مراجعه کرده‌اید و آن را فالو می‌کنید. در این شرایط، اینستاگرام در درجه اول سعی می‌کند تا در لیست پیشنهاد فالوو خود، اکانت‌هایی را ارائه ‌کند که در حوزه خبری فعالیت داشته باشند.

این اکانت‌ها با توجه به فالوو شدن توسط اکانتی که هم اکنون فالوو کرده‌اید و همچنین تعداد فالوهای دوستان مشترک شما در لیست پیشنهاد فالوور اینستاگرام (Suggested) قرار می‌گیرند.

بیشتر بخوانید» تفاوت فالوور و فالووینگ

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

حالت دوم: ارائه لیست پیشنهاد فالو (Suggested) در بخش جستجوی (Search) اینستاگرام

در این شرایط بخشی، تحت عنوان Suggested نمایش داده می‌شود و در آن لیستی از اکانت‌های مختلفی دیده می‌شود که شاید حتی کاملا برایتان ناآشنا باشند! اینستاگرام برای نمایش لیست پیشنهاد فالوو در بخش جستجو از معیارها و عوامل مختلفی استفاده می‌کند. این لیست پیشنهاد فالوو در اینستاگرام (Suggested) با توجه به موارد زیر ارائه شده است:

  • تعداد فالوورهای آن اکانت
  • تعداد بازدیدهایی انجام شده از آن اکانت
  • تعداد لایک‌هایی که برای پست این افراد انجام شده
  • تعداد لایک‌هایی که آن اکانت در پست‌های شما انجام داده
  • تعداد کامنت‌های رد و بدل شده
  • آمار جستجوهای کاربران
  • پیام‌های دایرکت

بنابراین اینستاگرام برای ارائه این لیست پیشنهاد فالوو در بخش جستجو تلفیقی از تمام موارد فوق را در نظر می‌گیرد. بنابراین جای تعجبی ندارد که اگر شما به این بخش مراجعه کنید، لیست افراد و اکانت‌هایی برایتان نمایان شوند که از سوی ایرانی‌ها بسیار پرطرفدار هستند و به نوعی افراد شناخته شده ایرانی در اینستاگرام محسوب می‌شوند.

بیشتر بخوانید» کلوز فرند چیست؟

تعداد بازدید، تعداد لایک و تعداد کامنت‌های ارسال شده بر روی پست این افراد سبب می‌شود که فرمول اینستاگرام منجر به نمایش اکانت آن‌ها در لیست پیشنهاد فالوو بخش جستجوی اینستاگرام شود.

منبع: اینستامکس

۴ دیدگاه دربارهٔ «فالو در اینستاگرام: چگونگی قرارگیری در لیست پیشنهاد فالو اینستاگرام»

  1. باسلام یک اکانت که درابتدای ورود باتوجه پست وفالووفالور نوشته این اکانت خقوصیست وقفل است ولذا به سه نقطه بالا جهت ارسال پیام مراجعه میشودوبدون اینکه پیام ارسال شودبه صفحه اول بازگشته دراین حالت موردعجیبی اتفاق میافتد صفحه قفل ونوشته اکانت خصوص رفته اینبارتبدیل به صفحه دوستونی بنام مسیج وفالوگردیده وجالب اینکه درحالت اول اگرفالوکنیم تامدتهاکلمه ریکوست میشودودرمرحله دوم دوستونی فالوکنیم بلافاصله جواب داده میشودچنین وضعیتی معماشده لطفا اهنمایی کنید ممنونم

  2. سلام ببخشید من می خواهم فالو کنم .اما میاد ک برا مدتی توسط اینستا محدود شدم .راهی برا اینک زودتر از محدودیت دربیام و دور زدن اینستا وجود داده ایا؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .