مقایسه دو شبکه اجتماعی قدرتمند: اینستاگرام و فیس بوک

 

 

 

ساخت ربات اینستاگرام

بازاریابی در فیس بوک و اینستاگرام:

یکی از موثرترین روش‌های بازاریابی اینترنتی برای افزایش فروش، بازاریابی شبکه‌های اجتماعی مانند فیس بوک و اینستاگرام است. با حضور و فعالیت در شبکه‌های اجتماعی می‌توانید برند خود را به کاربران زیادی معرفی کنید. با شناخت صحیح مخاطب و به کار بردن نکات لازم در این زمینه می‌توانید شاهد افزایش فروش خود باشید. شبکه‌های اجتماعی زیادی این روزها وجود دارد و شاید همین امر باعث می‌شود این سوال ایجاد شود کهکدام شبکه اجتماعی برای فعالیت تجاری مناسب تر است؟ از طریق کدام شبکه می‌توان مشتریان بیشتری جذب کرد؟ در مقایسه میان اینستاگرام و فیس بوک کدام شبکه برنده است؟ با فالوجت ربات افزایش لایک اینستاگرام همراه باشید.

اینستاگرام و فیس بوک هر دو نمونه‌هایی از شبکه‌های اجتماعی محبوب و قدرتمندی هستند که می‌توان برای حضور در آنها برنامه‌ریزی ویژه‌ای داشت. شاید در نگاه اول فیس بوک برنده‌ی صحنه رقابت به نظر برسد اما اجازه دهید تا با نگاهی دقیق‌تر این دوشبکه اجتماعی را بررسی کنیم.

مسلماً فیس بوک شبکه اجتماعی محبوبی است که بیشترین تعداد کاربران را دارد. فیسبوک شبکه‌ای با سابقه است که با گذر زمان همچنان توانسته محبوبیت خود را حفظ کند. البته درست است که زمان زیادی از خودنمایی اینستاگرام نمی‌گذرد اما می‌توان گفت اینستاگرام شبکه خوش شانسی بود که در زمان مناسبی متولد شد.

زمانی که اسمارت‌فون‌ها رواج زیادی پیدا کرد و کاربران عام و خاص از گوشی‌های هوشمند خود برای دسترسی به فضای مجازی استفاده می‌کردند. این شبکه اجتماعی ۶ ساله با تمرکز بر دو عنصر گوشی هوشمند و تصویر توانست به خوبی جای خود را میان کاربران باز کند.

اگر از فیس‌بوک به عنوان شبکه‌ای که بازاریابی مجازی را در دست گرفت نام ببریم، باید بگوییم که اینستاگرام هم بازاریابی شبکه‌های اجتماعی را متحول کرد. اینستاگرام در صدر بازاریابی شبکه های اجتماعی

بنابراین در یک نگاهی کلی باید گفت اینستاگرام و فیس بوک هردو شبکه‌هایی مفید برای افزایش فروش و فعالیت‌های تجاری می‌باشند. بررسی آمارها نشان می‌دهد که شبکه فیس بوک در ماه ۱٫۴ میلیارد کاربر فعال دارد و ۶۵۵ میلیون کاربر فعال از طریق گوشی‌های هوشمند از این شبکه استفاده می کنند. همچنین ۴۰ میلیون شرکت کوچک هم در فیس بوک فعالیت تجاری دارند.

اما در طرف دیگر ماجرا یعنی در اینستاگرام چه خبر است؟ اینستاگرام در ماه  ۵۰۰ میلیون کاربر فعال و در روز ۱۲۵ میلیون کاربر فعال دارد. ۴۷% از کاربران اینستاگرام با گوشی هوشمند و ۵۳% با تبلت وارد شبکه ایسنتاگرام می‌شوند.

اما نکته جالب توجه این است که بیشترین کاربران شبکه اینستاگرام، جوانان هستند. در واقع بیشتر کاربران اینستاگرام زیر ۳۰ سال سن دارند. و اینجا دقیقاَ همان قسمت مهم برای تصمیم‌گیری در مورد انتخاب این دوشبکه است. در نظر داشته باشید که در فاصله‌ی بین بهار و پاییز ۲۰۱۴ کاربران نوجوان فیس بوک از  ۷۲% به ۴۵% رسید. حال این شمائید که باید در مورد اهداف سازمان و گروه هدف خود برنامه‌ریزی کرده و بر این اساس در شبکه‌های اجتماعی اینستاگرام و فیس بوک فعالیت تجاری داشته باشید.

منابع: آمازایران ،instagramiran فالوجت؛ راهی مطمئن برای افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی   همچنین بخوانید: ۱۵ روش که برای افزایش فالوور واقعی در اینستاگرام باید انجام دهید! پست های اینستاگرامی و لحظاتی که نباید از دست دهید! آمارهای اینستاگرام که برایتان جالب خواهد بود

فالوور

 

 

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .