برای موفقیت در اینستاگرام این کار‌ها ممنوع! ( آپدیت سال 2021)

موفقیت در اینستاگرام برای افراد ممکن است معنای متفاوتی داشته باشد. برخی از اینستاگرام برای اهداف تجاری استفاده می‌کنند و برخی از افراد هم از اینستاگرام برای تفریح و به اشتراک‌گذاری لحظات و خاطرات خود استفاده می‌کنند.

برخی عکاس حرفه‌ای هستند و برخی بازیگر و هنرمند و برخی هم صاحبان کسب و کار و بازاریاب‌های حرفه‌ای هستند. همه افراد هم سعی می‌کنند با روش‌های مختلفی به جذب فالوور و افزایش فالوور اینستاگرام بپردازند و دائما پست‌های خاص و جذاب منتشر کنند تا از افزایش لایک اینستاگرام خود لذت ببرند.

ما در مقالات مختلفی از این صحبت کرده‌ایم که برای موفقیت در اینستاگرام و افزایش فالوور واقعی چه باید کرد. اما این بار قرار است در این مطلب از این موضوع صحبت کنیم که برای موفقیت در اینستاگرام چه کارهایی نباید کرد!

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

قرار دادن پروفایل به شکل خصوصی و شخصی

به جز مواردی که از اینستاگرام صرفاً برای دلایل شخصی استفاده می‌کنید، نباید پروفایلتان را شخصی و خصوصی کنید. بهتر است که تنظیمات آن را در حالت عمومی قرار دهید. فالوورهای شما باید از ماهیت شما مطلع باشند.

خرید ربات اینستاگرام

در سایه نباشید

قطعا برای بیشتر دیده شدن و فعالیت، وارد اینستاگرام شده‌اید. بنابراین نباید در سایه و بدون فعالیت باشید. به صورت پیوسته محتوا ارسال کنید، با دیگر کاربران تعامل داشته باشید. لایک کنید. کامنت بگذارید.

نام‌های سخت نداشته باشید

از نام‌های آسان استفاده کنید. اگر از نام‌های سخت استفاده کنید پیدا کردن شما سخت می‌شود و کاربران نمی‌توانند به راحتی شما را دنبال کنند.

محتوای بدون عنوان منتشر نکنید

قبل از ارسال تصاویرتان، برای آنها عنوان و کپشن مناسبی بنویسید. برای جذب فالوور و افزایش لایک اینستاگرام بیشتر، بهتر است همیشه در تصاویرتان کپشن‌ها و عناوین مناسب هم داشته باشید.

بیشتر بخوانید: چگونه در پست های اینستاگرام کپشن های حرفه ای بنویسیم؟

سرقت محتوای دیگران ممنوع

اینستاگرام محیطی برای ارسال تصاویر و پست‌های کپی شده دیگران نیست! برای موفقیت در اینستاگرام باید تصاویر و مطلب ناب و بکر منتشر کنید. اگر قرار است اقدام به اشتراک‌گذاری مجدد پست‌های دیگران کنید، حتما از صاحب اثر نام ببرید.

در اینستاگرام قرار است، محتواهای خودتان را به اشتراک بگذارید. بنابراین بهتر است از تصاویر موتور جستجوی گوگل هم استفاده نکنید.

البته به خاطر داشته باشید که ارسال بیش از اندازه و افراطی سلفی هم به موفقیت شما ضربه می زند.

تمامی پست های خود را در فیسبوک منتشر نکنید

همیشه تأکید می‌شود که پست‌های اینستاگرام خود را در شبکه‌های دیگر همچون فیسبوک و توییتر هم منتشر کنید، اما این موضوع به این معنا نیست که تمامی مطالب خود را در دیگر شبکه‌ها به اشتراک بگذارید. در این صورت چه دلیلی دارد کاربران در اینستاگرام شما را دنبال کنند!!!

خرید فالوور فیک ممنوع

ما قبلاً در مقاله ” خرید فالوور فیک ؛ راهی که نباید رفت ” در مورد این موضوع صحبت کرده‌ایم. این نوع فالوورهای فیک و جعلی دقیقاً شبیه نصب پوستری در گورستان است!

اگر به دنبال راهی سریع برای افزایش فالوور هستید، بهتر است به سراغ روش‌های منطقی برای خرید فالوور ایرانی بروید. می‌توانید از ربات‌های تبلیغاتی اینستاگرام همچون فالوجت استفاده کنید تا فالوورهایی را به سمت پیج خود جذب کنید که واقعاً پست های شما را بپسندند.

در این صورت این کاربران مرتب برای شما کامنت می‌گذارند و لایک دریافت می‌کنید. چنین فالوورهای واقعی می‌توانند مشتریان بالقوه‌ای برای کسب و کار شما نیز به حساب آیند.

استفاده از تصاویر بی کیفیت برای پروفایل ممنوع

یکی از نکات منفی در پروفایل اینستاگرام این است که در آن عکس ها به اندازه بسیار کوچکی تبدیل می شوند. در برخی موارد هنگامی که یک عکس به طور چشمگیری کوچک می شود، کاملا غیر عادی و نامناسب به نظر می رسد.

در رابطه با انتخاب تصویر پروفایل تلاش کنید از عکس هایی استفاده کنید که دارای ویژگی های زیر باشند:

  • وضوح خوب
  • متمرکز شدن بر یک موضوع به صورت کاملا شفاف
  • استفاده از یک پس زمینه ساده در عکس
  • پرهیز از استفاده از تصاویر خیلی شلوغ
  • عدم استفاده از تصاویر با متن های بسیار زیاد

پس یکی از موارد مهم به منظور موفقیت در اینستاگرام، استفاده از عکس هایی با سایز مناسب برای پروفایل است؛ چرا که با کوچک شدن تصویر در پروفایل به صورت اتوماتیک توسط اینستاگرام باعث می شود تا عکس به شکل کاملا نامفهومی برای مخاطبان به نمایش در بیاید.

عدم درج بیوگرافی برای نمایه اینستاگرام ممنوع

یکی از کارهایی که باعث عدم موفقیت یک پیج اینستاگرامی می شود، عدم درج بیوگرافی در نمایه صفحه است. لازم است بدانید که بیوگرافی، مکانی آسان برای معرفی کردن خود به افراد جدید است.

بیوگرافی می تواند هرچیزی را در مورد اینکه چه کسی هستید، چه کاری انجام می دهید و یا  به چه چیزهایی معروف هستید و… به مخاطبان بگوید. وقت بگذارید و بیو بنوسید تا افرادی که تازه شما را پیدا می کنند، بتوانند تعامل برقرار کنند.

موفقیت در اینستاگرام

نادیده گرفتن استوری ها

در حال حاضر به صورت روزانه بیش از 500 میلیون نفر در استوری ها تعامل می کنند. با داشتن چنین مخاطبان زیادی و فرصتی برای ارتباط با افراد زبده، نباید این قسمت از اینستاگرام را نادیده بگیرید. اینستاگرام تمرکز زیادی بر محتوای قالب بندی شده گذاشته است.

عدم توجه به استوری معادل است با از دست رفتن فرصت ارتباط با فالوورها.

هشتگ های نامرتبط ممنوع

Hashjacking عملی است که از هشتگ های پرطرفدار در پست های خود استفاده می کنید تا در مقابل افراد جدید ظاهر شوید. به طور مثال اگر در نمایشگاهی شرکت کرده اید و از هشتگ های آن نمایشگاه برای پست های آن استفاده می کنید مشکلی بوجود نمی آید.

در مقابل اگر پست ارسال شده هیچ ارتباطی با نمایشگاه نداشته باشد، هشتگ استفاده شده از نظر اینستاگرام به معنای هک کردن خواهد بود؛ چرا که شما فقط برای اینکه تصویر یا ویدئو خود را در دید مخاطبان قرار بدهید از این هشتگ استفاده کرده اید.

محتوایی که در هشتگ های پرطرفدار نشان داده می شوند اما کاملاً بی ربط هستند، در بهترین حالت معمولاً نادیده گرفته می شود. پس اگر امیدوارید به این روش افراد جدیدی پیدا کنید، باید بدانید این افراد قصد ندارند شما را دنبال کنند – بعلاوه، اکنون آن ها از شما احساس بدی دارند، بنابراین استفاده از این روش می تواند به اعتبارتان آسیب برساند.

تگ کردن کاربرانی که در عکس نیستند

به عنوان مثال، اگر عکسی از خود و دوستانتان را در یک رستوران محلی به اشتراک بگذارید، می توانید هر یک از افراد موجود در عکس را برچسب گذاری کنید. همچنین می توانید حساب اینستاگرام رستوران را تگ  کنید زیرا در آنجا غذا می خورید. و حتی می توانید برند های لباسی را که در عکس پوشیده اید، برچسب گذاری کنید. همه این ها برای تگ کردن قابل قبول هستند،  زیرا این حساب ها در عکسی که بارگذاری کرده اید وجود دارند.

کاری که اینستاگرام نمی خواهد انجام دهید این است که دسته ای از حساب های دیگر مانند افراد مشهور، یا تأثیرگذارانی که می خواهید با آنها ارتباط برقرار کنید، یا مارک هایی که در عکس نیستند یا افرادی که دنبال می کنید را به تصویر الصاق کنید. برخی افراد در اینستاگرام با این روش سعی می کنند تا توجه دیگر حساب ها را به خود جلب کنند؛ اما باید بدانید که این توجه در بهترین حالت واکنش منفی به همراه دارد.

تاکتیک متداول دیگر که برخی از افراد از آن استفاده می کنند ارسال یک نقل قول انگیزشی یا محتوای مشابه و سپس نشان دادن دسته ای از افرادی است که می خواهند “الهام بخش” باشند. اگر این افراد از دوستانتان باشند مشکلی به وجود نمی آید، اما جالب است بدانید که از دید اینستاگرام اکثر افراد نمی خواهند در عکس های شما نشان شوند؛ پس توجه به این نکته بسیار مهم است.

این روش های تگ کردن اغلب می تواند به عنوان اسپم تلقی شده و باعث شود، حساب شما را به دلیل رفتار نامناسب ریپورت کنند. اگر مرتباً افراد را به طور نامناسب برچسب گذاری کنید، ممکن است همان افراد شما را از طریق پیگیری دنبال کرده و مسدود کنند. بنابراین، از این کار به شدت اجتناب کنید و فقط افراد یا حساب هایی را که در پست ظاهر می شوند را برچسب گذاری کنید.

موفقیت در اینستاگرام

دنبال کردن همه کسانی که شما را در اینستاگرام دنبال می کنند، ممنوع

اینستاگرام به معنای سرگرم کننده بودن است. اما فقط در صورتی سرگرم کننده خواهد بود که محتوایی که در خبر مایه می بینید همان محتوایی باشد که می خواهید مشاهده کنید. اگر فالوورهای شما مملو از دوستان، خانواده، افراد مشهور مورد علاقه، برندهای های مورد علاقه شما و حساب هایی باشد که به شما الهام می دهند باشد، قطعا از آن لذت خواهید برد. این بدان معناست که بیشتر اوقات وارد سیستم می شوید، با محتوای بیشتری تعامل می کنید و از کل تجربه لذت خواهید برد.

در مقابل، اگر صدها نفری را که نمی شناسید دنبال کنید، به این دلیل که آنها شما را دنبال کرده اند، فید شما شامل پست های آن افراد، با خانواده، مشاغل، محتوای تصادفی و سایر مواردی است که برای ارسال انتخاب می کنند و به احتمال زیاد، این محتوا به شما مرتبط نخواهد بود و شما نمی خواهید آن ها را ببینید یا با آن ها تعامل کنید.

نیازی به پر کردن فید خود با چیزهایی نیست که برای شما مهم نیستند! اگر کسی شما را دنبال می کند و محتوای او را دوست دارید، او را دنبال کنید. اما هیچ وظیفه ای را احساس نکنید که از همه کسانی که شما را دنبال می کنند پیروی کنید.

استفاده از ابزارهای خودکار برای دنبال کردن یا پسندیدن دیگران ممنوع

هرچه بیشتر به اینستاگرام می پردازید، احتمالاً ابزارهای مختلفی را پیدا خواهید کرد که برای تقویت تجربه اینستاگرام خود خدمات ارائه می دهند. بسیاری از این برنامه ها یا وب سایت ها ابزارهای قانونی هستند که به درستی با اینستاگرام ادغام می شوند و به شما کمک می کنند ارزش بیشتری از اینستاگرام کسب کنید.

ابزارهایی که برای خودکار کردن روند پسندیدن پست ها ، گذاشتن نظر یا دنبال کردن افراد برای شما ارائه می شوند، ابزارهایی هستند که تأیید شده نیستند. در واقع ، هر ابزاری که این کار را انجام دهد نقض رابط برنامه نویسی برنامه Instagram (API) و نقض شرایط استفاده است که هنگام ثبت نام در Instagram با آن موافقت کرده اید.

استفاده از هر یک از این ابزارها می تواند حساب شما را در معرض خطر مجازات های مختلف، از جمله بسته شدن حساب شما قرار دهد. بنابراین ، به هیچ ابزاری که inst را اتوماتیک می کند اعتماد نکنید.

موفقیت در اینستاگرام اتفاقی نیست! جمله ای چالشی اما آسان.

منبع: برگرفته از farshidramezani

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .