برای جذب مشتری در اینستاگرام چه مطالبی منتشر کنیم؟

 

ربات

کمی به اطراف خود دقت کنید! افراد زیادی را می‌بینید که در تاکسی، مترو، پارک و … مدت‌ها به گوشی خود خیره می‌شوند و در شبکه‌های اجتماعی مشغول گشت و گذار می‌شوند. در حال حاضر در ایران تلگرام و اینستاگرام از دیگر رقبا پیشی گرفته‌اند و در میان ایرانیان محبوبیت زیادی پیدا کرده‌اند. و همه اینها برای صاحبان کسب و کار و بازاریاب‌های حرفه‌ای، یک پیام واضح و مشخص دارد: جذب مشتری در اینستاگرام را از دست ندهید!

تعلل را کنار بگذارید و از همین حالا به فکر بازاریابی و جذب مشتری در اینستاگرام باشید. برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی باید خلاقیت به خرج دهید تا طرفداران خود را افزایش دهید. برای افزایش فالوور در اینستاگرام و همچنین افزایش لایک اینستاگرام در اینستاگرام خود تلاش کنید. مهمترین موضوع داشتن پست‌های خلاقانه و مرتبط می‌باشد. هرچند برای خرید فالوور ایرانی و معرفی پیج اینستاگرام خود می‌توانید از ربات‌هایی همچون ربات افزایش فالوور فالوجت استفاده کنید اما در هر حال سوال اصلی این است که نهایتاً برای جذب مشتری در اینستاگرام چه مطالبی باید منتشر کرد؟ انتشار چه پست‌هایی می‌تواند برای کسب و کار ما مفید باشد؟ با فالوجت همراه باشید.

در این مطلب سه نوع پست برای انتشار در اینستاگرام بیان می‌شود. بهتر است هر سه نوع پست را در اینستاگرام خود داشته باشید.

 

بیشتر بخوانید: افزایش لایک اینستاگرام و رازهایی که باید بدانید

 

 

هر کسب و کاری که دارید، بر روی آموزش سرمایه گذاری کنید. شاید بگویید کسب و کار من در زمینه فروش بیمه است، من چه مطالبی را آموزش دهم؟ مطمئناً کاربران زیادی تمایل دارند در مورد نکات بیمه‌ای اطلاعات کسب کنند. حتی یک کارواش، می‌تواند نکاتی را در مورد مراقبت از اتومبیل آموزش دهد. بنابراین در هر زمینه‌ای که فعالیت می‌کنید برای جذب مشتری در اینستاگرام باید روی مقوله آموزش سرمایه گذاری کنید.

یکی از مطالب جذاب برای کاربران، تشخیص کالای اصلی از تقلبی است. بنا به نوع کسب و کار خود آموزش دهید چگونه می‌توانند باتری اصلی تلفن همراه را از نوع تقلبی آن تشخیص دهند؟ چگونه می‌توان زعفران اصلی را از تقلبی تشخص داد؟

قطعاً شما هم این نکته را تأیید می‌کنید که مطالب آموزشی به خوبی در میان کاربران به اشتراک گذاشته می‌شوند.

 

بیشتر بخوانید: ۱۵ ایده خلاقانه برای پست های اینستاگرام

 

 ۲) ثابت کنید مورد اعتماد دیگران هستید

هدف شما از فعالیت در اینستاگرام، جذب مشتری در اینستاگرام می‌باشد. مشتری‌ها چگونه می‌توانند به شما اعتماد کنند؟ وقتی می‌بینند دیگران به شما اعتماد می کنند!

چگونه می‌خواهید ثابت کنید که مورد تایید دیگران هستید؟ از حضور خود در نمایشگاه‌ها و مشتریان خود عکسی منتشر کنید. مسابقه برگزار کنید و از مشتریان خود بخواهید تا عکس‌هایی با محصولات شما برایتان ارسال کنند. شاید یکی از دلایلی که کسب و کارها برای افزایش فالوور اینستاگرام تلاش می کنند هم همین موضوع باشد. آیا برای شما هم پیش آمده قصد رفتن به دو رستوران در کنار هم داشته باشید، وقتی با ازدحام جمعیت در یکی از رستوران‌ها مواجه می‌شوید، احتمالاً شما هم ناخواسته به سمت همان رستوران کشیده می‌شوید. شاید خیلی با خود اینگونه فکر می‌کنند که دلیل این همه شلوغی کیفیت غذای آن رستوران است. یعنی شما به اعتماد دیگران، اعتماد می‌کنید.بنابراین در شبکه‌های اجتماعی هم باید به دیگران ثابت کنید که مشتریان زیادی به شما اعتماد کرده‌اند.

 

همچنین بخوانید:

کسب درآمد از اینستاگرام :چگونه از اینستاگرام کسب درآمد کنیم؟

چگونه با سرمایه اندک برای کسب و کارهای کوچک بازاریابی کنیم؟

۲۵ راهکار برای جذب فالوور و افزایش لایک در اینستاگرام

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .