مقایسه ربات های اینستاگرام، ابزارهای قدرتمند بهینه سازی صفحه شما

مقایسه ربات های اینستاگرام از جمله استراتژی های شگفت انگیزی هستند که میتوانند روند پیشرفت شما را در اینستاگرام تا چندین برابر افزایش دهند. در پی افزایش استفاده و تقاضا از سوی کاربران اینستاگرام، داشتن اطلاعات در مورد این ربات ها میتواند تا حد زیادی به شما کمک کند تا برای بهبود عملکرد در اینستاگرام چه برای کسب و کار خود چه استفاده شخصی ، این ربات ها را به کار بگیرید.

ربات اینستاگرام، کمک کارگردان صفحه شخصی شما

تصور کنید صفحه شما یک صحنه نمایش تاتر است و شما کارگردان آن هستید. در اینجا ربات اینستاگرام، نقش کمک کارگردان را دارد. ربات اینستاگرام، دستان پشت پرده صفحه شخصی شما هستند که به شما کمک میکند تا بتوانید فعالیت بهتر و سازماندهی شده ای در اینستاگرام داشته باشید. در واقع یک ربات اینستاگرام به دست شما ساخته شده اند و آنچه را که به آنها دستور داده اید انجام خواهد داد.

مقایسه ربات های اینستاگرام
مقایسه ربات های اینستاگرام، ابزارهای قدرتمند بهینه سازی صفحه شما

ربات اینستاگرام چه کاری انجام میدهد؟

ربات اینستاگرام مانند یک کاربر عادی سازمان دهی شده است و میتوانند انواع فعالیت ها از جمله لایک کردن کامنت گذاری، فرستادن دایرکت، فالو کردن یا افزایش فالوور و مخاطبان شما را انجام دهد. ربات های اینستاگرام انواع مختلفی دارند که هر کدام بنا بر دستور داده شده از سوی اپرا تور خود خدمات مشخصی را به شما عرضه میکنند.

چگونه از ربات های اینستاگرام استفاده کنیم؟

در واقع همانطور که گفتیم ربات های اینستاگرام به دستور شما و آنگونه که میخواهید مدیریت و سازماندهی میشوند. برای مثال برخی از افراد که توانایی برنامه نویسی بالایی دارند خودشان کار نوشتن یک ربات را انجام می دهند اما به صورت کلی و به عقیده اغلب کارشناسان بهترین راه، استفاده از ربات اینستاگرام موجود در بازار است. زیرا این ربات های ارائه شده در بازار، آزموده و فاقد مشکل هستند و میتوانند برای شما کارآمد تر باشند.

ربات اینستاگرام به خودی خود نباید هزینه زیادی برای شما به همراه داشته باشد . اما برای نوشتن ربات اینستاگرام قطعا نیاز به هزینه کردن زیادی دارید و با هر بار تغییر در استراتژی های اینستاگرام باید برنامه آن را عوض کنید و این برای افرادی که قصد دارند با کمترین زمان و هزینه فعالیت های صفحه اینستاگرام خود را انجام دهند اصلا مقرون به صرفه نیست.

مقایسه ربات های اینستاگرام
مقایسه ربات های اینستاگرام، ابزارهای قدرتمند بهینه سازی صفحه شما

مقایسه ربات های اینستاگرام

برای اینکه ربات مخصوص و کارآمد خود را داشته باشید و به راحتی بتوانید آنرا شخصی سازی کنید شما باید جواب سوال های زیر را دقیق و واضح بدانید.

 • هدف شما از راه اندازی صفحه اینستاگرام چیست؟
 • به دنبال چه نوع فالوورهایی برای صفحه خودتان هستید؟
 • مدت زمان رسیدن به هدف برای شما چقدر اهمیت دارد؟
 • تا چه میزان موفقیت در اینستاگرام برای شما اهمیت دارد؟
 • داشتن فالوور واقعی و یا فالوور فیک چه تفاوتی برای شما دارد؟
 • آیا قصد دارید مدت زمان زیادی در پیج اینستاگرام باشید و یا تنها می خواهید با صرف زمان کم نتیجه زیادی بگیرید؟

ویژگی های ربات های خوب اینستاگرام

در اینجا شما را با انواع ویژگی های مثبت و کارآمد اینستاگرام آشنا میکنیم تا بتوانید بهترین انتخاب را برای استفاده از این ابزار ها داشته باشید.

یک ربات خوب باید…

 • پشتیبانی مناسب داشته باشد و بتواند نیاز کاربران خود را به خوبی پاسخگو باشد .
 • امنیت ربات اینستاگرام در جهت حفظ اطلاعات شخصی پیج یا صفحه شخصی شما
 • فالو و لایک کردن و کامنت گذاری و دایرکت بر اساس هشتگ و موقعیت مکانی، آنگونه که دوست دارید.
 • شناخت اکانت های مرتبط و برقراری تعامل با آنها
 • فالو و لایک کردن فالوور های پیج های مانند شما
 • داشتن سرعت بالا برای ارائه انواع خدمات
 • امکان آنفالو خودکار کسانی که خود ربات فالو کرده است
 • امکان استفاده سریع و آسان از طریق ربات اینستاگرام
 • آنفالو کسانی که فالو بک نکرده اند یا شما را فالو نکردند
 • پشتیبانی از زبان رسمی شما مانند فارسی در کامنت و نرم افزار
 • امکان پشتیبانی از چند اکانت به طور همزمان به ربات
 • امکان دسترسی به نظرات سایر مخاطبان و کاربران در استفاده از ربات
 • امکان زمان بندی حرفه ای ربات برای عدم تشخیص ربات و بلاک نشدن
 • امکان زمان بندی مناسب برای انواع فعالیت ها مانند لایک کردن، کامنت گذاری و …
مقایسه ربات های اینستاگرام
مقایسه ربات های اینستاگرام، ابزارهای قدرتمند بهینه سازی صفحه شما

مقایسه ربات های اینستاگرام ایرانی و خارجی

 

(Combin) ربات کامبین

ربات کامبین از جمله ربات هایی هست که در ماه 15 دلار برای شما هزینه دارد. و کنترل و تداوم مناسب و خوبی برای ارائه خدمات به شما را دارا میباشد. همچنین میتوانید به راحتی به این ربات اطمینان کنید زیرا امنیت مناسبی را ارئه میدهد. از جمله نکات منفی این ربات سرعت پایین در راه اندازی شبکه است.

(Social sensei) سوشال سنسی

این ربات 45 دلار برای خدمات خود به صورت ماهیانه از شما دریافت میکند. بر خلاف ربات کامبین سرعت مناسبی دارد و به راحتی کنترل خوبی را برای فعالیت های خود را دارا میباشد. این ربات نسبت به ربات های دیگر استفاده شده هزینه بالا تری را در یافت میکند و البته به دلیل این قیمت بالا و عدم سهولت استفاده برای کاربران مشکل آفرین بوده است.

(Instazood) اینستازود

این ربات ماهیانه 14.99 دلار دریافت میکند. و برای سرعت کار یا فعالیت خود در اینستاگرام تنظیم اتوماتیک دارد و به خوبی این کار را نسبت به نیاز شما انجام میدهد. اینستازود برای مدتی است در این حوزه فعالیت میکند و به خوبی شناخته شده است . اما به دلیل عدم دسترسی به پروکسی، ممکن است در زمینه امنیت مشکل آفرین باشد.

ربات اینستاربات (InstaRobat)

اینستاربات از ربات هایی است که به خوبی شناخته شده است و معمولا خوب کار می کند. پشتیبانی قوی ای دارد و دارای پلت فرمی مشابه سایر پلت فرم های موجود است. با تمام تبلیغاتی که این ربات داشته عمدتا دلیل شناخته شده این ربات داشتن پشتیبانی قوی بوده است.

اینستاساز (InstaSaz)

ربات اینستاساز از ربات های پیشرو در اینستاگرام است که خدمات خوبی به کاربر ارائه می کند. تست رایگان دارد و در مدت زمان تست رایگان به خوبی استفاده کننده را ترغیب به خرید اشتراک ربات می کند. ربات اینستاساز تنوع زیاد در اختیار کاربر برای لایک و کامنت و غیره دارد و یکی از بهترین نوع ربات های اینستاگرام شناخته شده است.مشکل اساسی این ربات متاسفانه حوزه پشتیبانی ربات است. این ربات هر چند فروش خوبی دارد ولی بر اساس عقیده عمده کاربران به خوبی پاسخگوی مشتریان خود نیست.

اینستاگرام بات (InstagramBot)

اینستاگرام بات از یک پلتفرم مشترک با ربوکلیک (RoboClick ) با توجه به اینکه هر دو یک پلت فرم دارند با خرید یکی از این ربات ها نام کاربری شما در دیگری نیز موجود خواهد بود. بنابراین در انتخاب این ربات با تمامی مزایایی که دارد و به خوبی در هشتگ گذاری، موقعیت جغرافیایی و کاربران هدف کار می کند اما باید دقت شود. از نقاط ضعف این ربات ها می توان قابلیت های لایک و کامنت نویسی آنها را دانست که اصلا خوب عمل نمی کنند.

آسان فالو ( AsanFollow)

یکی از عجیب ترین انواع ربات های اینستاگرام است. تست رایگان دارد اما در تست رایگان ربات اینستاگرام محدودیت هایی دیده می شود، از طرفی امکان لایک با هشتگ را ندارد که این نقطه ضعف بزرگی است. اما سرعت ربات اینستاگرام آسان فالو با حذف برخی از تنظیمات غیر ضروری بالا است. کامنت های پست را می تواند لایک کند و نحوه ارائه گزارشات اینستا در این ربات عالی است.

فالوجت (FOLLOWJET)

ربات اینستاگرام فالوجت از پیشرفته ترین و به روز ترین ربات های اینستاگرام موجود در بازار است. با توجه به اینکه عمر زیادی از این ربات نمی گذرد اما در ارائه خدمات پشتیبانی و رفع باگ ها و پاسخگویی به مشتریان فوق العاده عمل کرده است. بر اساس عقاید و نظرات کاربران فالوجت سرعت بسیار بالایی دارد.

در زمان تست رایگان آنقدر عملکرد خوبی دارد که به راحتی کاربر را متقاعد می کند که اشتراک ربات فالوجت را خریداری کند. امکانات گزارش گیری، حذف تنظیمات غیر ضروری ، استفاده از تکنیک های متنوع برای بالا بردن راه ها و روش های تاثیر گذاری بر فالوور، استفاده از تمامی تکنیک های شناخته شده در جذب فالوور و افزایش فالوور از دیگر قابلیت های این ربات اینستاگرام است.

خوشبختانه به نظر می رسد فالوجت توانسته به خوبی رضایت مشتریان خود را فراهم کند و به جرات می توان گفت در بین ربات های ایرانی که مورد استفاده قرار می گیرند کمتر ربات اینستاگرامی را مشاهده کرده ام که با هزینه مقرون به صرفه خدماتی با این کیفیت و دقت ارائه کرده باشد.

در نتیجه

ربات فالوجت امکان زمانبندی مناسب برای ارائه خدمات را دارا ست و میتواند به خوبی در اینستاگرام فعالیت کند. همچنین همواره گروه فالوجت صمیمانه با شما همراه است تا بتواند مشکلات احتمالی به وجود آمده را اصلاح و پیگیری کند. امکان پشتیبانی صد درصد در فالو جت به شما کمک میکنند تا هر آنچه از یک ربات خوب انتظار دارید را در اختیار شما قرار دهد.

خوشبختانه به نظر می رسد فالوجت توانسته به خوبی رضایت مشتریان خود را فراهم کند و به جرات می توان گفت در بین ربات های ایرانی که مورد استفاده قرار می گیرند کمتر ربات اینستاگرامی را مشاهده کرده ام که با هزینه مقرون به صرفه خدماتی با این کیفیت و دقت ارائه کرده باشد.

فالوور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .