چگونه ربات اینستاگرام بسازیم؟

چگونه ربات اینستاگرام بسازیم؟ امروزه استفاده از اینستاگرام به عنوان یک شبکه اجتماعی بسیار محبوب به عنوان بازار هدفی برای بسیاری از افراد تبدیل شده است. البته خیلی هم دور از پیش بینی نبود و شاید هدف اصلی خود اینستاگرام هم از ایجاد چنین شبکه اجتماعی هم ایجاد تغییراتی بنیادین در الگوهای کسب و کار بود.

به همین دلیل اکنون به خوبی می توان به این نتیجه رسید که فردی که به این صفحه مراجعه کرده و به دنبال استفاده از ربات اینستاگرام است قطعا به دنبال افزایش فالوور اینستاگرام خود است و به دنبال اهدافی اقتصادی و یا غیر اقتصادی در این مسیر است.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

اپلیکیشن اینستاگرام ، قطعا امروز دیگر فقط یک شبکه اجتماعی نیست و تبدیل به یک ابزار بازاریابی و فروش شده است. این شبکه اجتماعی هر روز بیشتر محبوب می شود و کاربران این اپلیکیشن را فقط افراد خاصی تشکیل نمی دهند.

وقتی در اطراف خود نگاهی بیاندازیم خواهیم دید که از کودکان چند ساله تا افراد مسن تر خانواده ها هم امروز با پدیده ای به نام اینستاگرام مواجه شده اند که با تمامی توصیف ها و هشدار ها قطعا نمی توان گفت که حضور اینستاگرام پدیده ای نا مطلوب است.

فالوور اینستاگرام از بعد خانواده و دوستان فراتر رفته است و همه به دنبال توسعه علاقمندی ها ، احساسات، خوشی و ناخوشی و از همه مهمتر محصولات و خدمات خود به جامعه ای بسیار بزرگتر از جمع دوستان و خانواده خود هستند. برای این منظور افزایش فالوور و جذب فالوور اینستاگرام از اهمیت زیادی برخوردار شده است.

به دست آوردن لایک بیشتر اینستاگرام، کامنت های بهتر و ارائه بازخوردهای مختلف عمدتا برای دیده شدن در اینستاگرام و بالا بردن جامعه مخاطب و به دست آوردن فالوور بیشتر است.

مشکل اما از جایی شروع می شود که به دست آوردن فالوور اینستا کار خیلی ساده ای هم نیست. برای اینکه یک شرکت و یا یک فرد بتواند به جامعه ای از مخاطبین هم سلیقه، علاقمند و دارای اشتراکات با خود در یک موضوع دست پیدا کند با روش های بسیار زیاد معمول عمدتا بیش از چند سال طول خواهد کشید و باز هم شاید نتیجه خیلی هم رضایت بخش نباشد.

همین امر باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت استفاده از اپلیکیشن فالووریاب بروند. نرم افزار فالووریاب که نه تنها احتمالا فریبی بیش نیست، بلکه سو استفاده، فالوور فیک و احتمال مخاطرات دیگر را هم با خود با پتانسیل بالا به همراه دارد.

ربات اینستاگرام

قطعا یکی از بهترین راه ها که به جرات می توان ادعا کرد اغلب صفحه های پر مخاطب اینستاگرام از آن استفاده می کنند و یا حداقل برای شروع استفاده کرده اند، ربات اینستاگرام است.

هر چند تولید محتوای با کیفیت بهترین و منطقی ترین راه برای جذب فالوور و افزایش فالوور واقعی است اما برای نشان دادن محتوای با کیفیت در اینستاگرام و برای دیده شدن در صفحه جستجوی اینستاگرام تلاش و صبر بسیار زیادی نیاز است.

برای اینکه به هدف زودتر برسیم استفاده از ربات اینستاگرام راه حل مناسبی است. رباط اینستاگرام  روشی سریع و قدرتمند برای جذب فالوور است ، اما نباید در انتخاب ربات اینستاگرام هم بی دقتی کرد و باید همیشه مراقب سو استفاده ها بود.

آشنایی با ربات اینستاگرام

بهترین ربات اینستاگرام

ربات اینستاگرام یک نرم افزار و یا بهتر است بگوییم ابزاری است که به اکانت اینستا شما متصل می شود و کلیه فعالیت هایی که شما به عنوان مدیر پیج اینستاگرام انجام می دهید را انجام داده و مدیریت می کند و در ضمن با استفاده از قابلیت های هوشمندی که بسته به نوع طراحی ربات اینستاگرام در آن ایجاد شده است می تواند با سرعتی بسیار بالا به جذب فالوور پیج اینستاگرام کمک کند.

در زمان استفاده از ربات اینستا تنها کاری که باید شما انجام دهید برنامه ریزی است. با استفاده از این برنامه ها ربات پیج اینستاگرام  با مخاطبین مختلف که به نحوی با علایق، خواسته ها و بصورت کلی اشتراکات شما همخوانی دارند ارتباط برقرار می کند و فعالیت هایی مانند لایک کردن، کامنت نویسی، فالو کردن اینستاگرام و غیره را انجام می دهد.

 البته ربات صفحه اینستاگرام تنها به دنبال مخاطبین هم سلیقه نیست و به طرق مختلف بسیاری از مخاطبین اینستاگرام را که به نحوی با شما بتواند ارتباط دهد، دنبال می کند.

جالب اینکه ربات اینستاگرام می تواند بصورت دایرکت هم برای دیگران متن و پیام ارسال کند، حسن این کار و سایر اقدامات دیگری که ربات اینستاگرام انجام می دهد این است که شما به عنوان فردی فعال شناخته می شوید و به این ترتیب خود اینستاگرام هم در دیده شدن بیشتر در اینستاگرام به شما کمک می کند.

حال اگر پست اینستاگرام شما با کیفیت باشد، مخاطبین را به واکنش متقابل ترغیب کند و بتواند حس مخاطب را به خوبی درگیر کند موفقیت شما بیشتر خواهد شد.

وقتی پست با کیفیت تولید شود ، یعنی شما بدون عجله محتوای با کیفیت اینستاگرام خود را تولید کنید، به مخاطبین توجه کنید و با آنها تعامل داشته باشید ، نتیجه ای که به دنبال دارد، فالو شدن صفحه اینستاگرام شما با میل و رغبت توسط مخاطبین مختلف و این یعنی جذب فالوور واقعی که توسط ربات اینستاگرام به راحتی برای شما ممکن شده است.

نحوه کار ربات اینستاگرام

همان گونه که متوجه شدید ربات اینستاگرام باید همانند یک انسان واقعی کار کند. برای این منظور نباید در ارائه کامنت ها، لایک ها و غیره خیلی مصنوعی برخورد شود.

اما خود ربات اینستاگرام چه شکلی کار می کند؟ بعد از خرید ربات اینستاگرام شما باید آن را به اکانت خود تخصیص داده و یا اتصال دهید. سپس مثلا اگر در زمینه طراحی داخلی فعالیت می کنید باید چندین پیج فعال اینستاگرام در زمینه طراحی سایت و چندین پیج اینستاگرام مرتبط با فعالیت خودتان را پیدا کنید و آدرس پیج اینستا آنها را وارد ربات اینستاگرام خودتان بکنید.

ربات اینستاگرام

اکنون فعالیت رباط اینستاگرام آغاز می شود و با رفتن سراغ فالوور های این پیج ها و لایک کردن پست و کامنت نویسی و غیره خودش را به فالوور اینستاگرام پیج آنها معرفی می کند. همچنین این ربات می تواند حتی فالوورهای مخاطبین این پیج ها را نیز فالوو کند. در نهایت اگر محتوای پیج اینستاگرام شما با کیفیت و جذاب باشد تردید نداشته باشید که کم کم فالوور پیج اینستاگرام های مربوطه به سراغ پیج شما هم خواهند آمد. خودتان حدس بزنید چه می شود. فالوور واقعی اینستاگرام یعنی دقیقا همین.

ربات اینستاگرام حتی می تواند بدون دخالت شما و با تنظیماتی که شما به آن می دهید به فعالیت خود ادامه دهد. بنابراین دیگر لازم نیست تمام مدت در صفحه اینستاگرام خودتان باشد و می توانید کار انتشار پست، کامنت نویسی و غیره را غیر حضوری انجام دهید، این هم در هر ساعت و هر لحظه ای که دوست دارید.

از دیگر خصوصیات ربات اینستاگرام این است که می تواند با کلمات کلیدی که شما به آن می دهید ، با ایجاد هشتگ آن را در موقعیت ها و پیج هایی که شما انتخاب می کنید با برنامه دقیق و هدفمند توسعه و انتشار دهد.

ربات اینستاگرام بسازیم

اگر تا به حال دنبال استفاده از ربات اینستاگرام بوده باشید قطعا با جملاتی مانند دانلود برنامه فالوور یاب، دانلود ربات رایگان اینستاگرام، اپلیکیشن ربات اینستاگرام ، ربات ارزان و یا ربات رایگان اینستاگرام و غیره مواجه شده اید.

اما حقیقت این است که عمده این ربات های اینستاگرام کیفیت خوب و واقعی ندارند. بعضا کلاهبردار هستند و حتی ممکن است تجارب تلخی هم از کار با ربات اینستاگرام داشته باشید.

دلیل آن این است که صرف نظر از تقلبی بودن و فیک بودن ربات اینستاگرام ، ربات های اینستا به دو دسته کلی تقسیم می شوند که ممکن است در انتخاب آنها اشتباه کرده باشید:

انواع ربات اینستاگرام:

۱- ربات نرم افزاری اینستاگرام:

ربات نرم افزاری اینستاگرام نوعی نرم افزار است که با نصب کردن آن روی یک سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ کار می کند. در این حالت باید سیستم روشن و ربات راه اندازی شود تا به فعالیت خود ادامه دهد و طبیعی است که خاموش شدن سیستم برابر است با غیر فعال شدن ربات اینستاگرام. البته قطعا این نوع ربات بر مبنای اینترنت کار می کند و نیاز به اینترنت پر سرعت هم خواهید داشت.

۲- ربات تحت وب اینستاگرام

بر خلاف ربات نرم افزازی اینستاگرام، ربات تحت وب اینستاگرام همان گونه که از نامش مشخص است با استفاده از وب کار می کند و الزاما نیازی نیست که کامپیوتر و یا لپ تاپ روشن باشد و یا با استفاده از اینترنت پر سرعت کار کند. برای استفاده از ربات اینستاگرام تحت وب باید تنظیمات مورد نیاز که در بالا به آن اشاره شد انجام شود تا ربات اینستا کار خود را شروع کند.

نکته مهمی که در استفاده از ربات اینستاگرام باید در نظر داشته باشید این است که پروتکل اینستاگرام به شکلی برنامه ریزی و مرتبا به روز می شود تا با ربات ها مقابله کند. به همین دلیل بود که توضیح دادیم که باید حتما فعالیت ربات هدفمند و با برنامه باشد و نباید در استفاده از آن زیاده روی شود.

ربات اینستاگرام تحت وب نسبت به ربات اینستاگرام نرم افزاری بسیار بهتر است. این ربات ها اگر به خوبی برنامه نویسی شوند می توانند بسیار انعطاف پذیر و حرفه ای عمل کنند و تشخیص ربات بودن آنها بسیار دشوار است. البته قطعا نیاز به دانش برنامه نویسی بالایی برای داشتن این نوع ربات دارید و یا اگر این دانش را ندارید باید از شرکت های معتبر برنامه نویس اقدام به خرید ربات اینستاگرام بکنید، مانند ربات فالو جت که از بهترین نوع ربات اینستاگرام در کشور است.

ربات حرفه ای اینستاگرام به خوبی خود را با تغییرات مختلف اینستاگرام، تنها با تنها تغییرات اندکی در تنظیمات آن همسان سازی می کند و هر بار با یک راه اندازی مجدد می تواند به کلی متفاوت عمل کند. معمولا ربات تحت وب حرفه ای یا باید توسط برنامه نویس نوشته شود و یا باید از ربات تخصصی وب مانند ربات فالوجت با خرید اشتراک ربات استفاده شود که هر دو نیاز به هزینه دارد.

البته هزینه نوشتن ربات اختصاصی برای پیج اینستاگرام بسیار بالا است و عموما هم نیاز به آن نیست و می توان با استفاده از ربات هوشمند اینستاگرام فالو جت و یا همانند آن به خوبی به هدف مورد نظر در کمترین زمان دست یافت.

فالوور

نکته مهم دیگر در ساخت ربات اینستاگرام  داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته است. بنابراین قبل از سفارش ربات اختصاصی برای پیج اینستاگرام بهتر است در مورد هزینه ها و پشتیبانی آن اطمینان پیدا کنید. ضمنا توجه داشته باشید که ربات اینستاگرام تحت وب باید مرتبا به روز رسانی شود و اگر این ربات خاص پیج اینستاگرام شما نوشته شود امکان به روز رسانی آن باز هم با هزینه ممکن می شود و به همین دلیل خیلی توصیه نمی شود.

ما در شرکت فالوجت این اطمینان را برای شما فراهم نموده ایم تا با پشتیبانی بدون محدودیت و یا استفاده از تمام ظرفیت های ممکن بتوانید در کمترین زمان  و کمترین هزینه اقدام به بالا بردن فالوور پیج اینستاگرام خود بکنید و به راحتی به اهداف تعریف شده خود دست پیدا کنید. تنها کافی است با یک دوره کوتاه مدت استفاده از ربات فالوجت به این باور با اطمینان دست پیدا کنید که ربات اینستاگرام فالوجت یک ادعا نیست و یک واقعیت اثبات شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .