چگونه رفع مشکل ارور امنیتی اینستاگرام را انجام دهیم؟(آموزش تصویری)

یکی از مشکلاتی که بعضا برخی از کاربران اینستاگرام که بخصوص از ربات اینستاگرام استفاده می کنند با آن مواجه می شوند، ارور کد امنیتی یا Security Code است.

در واقع با ظاهر شدن این کد دسترسی بصورت موقت به حساب اینستاگرام مسدود شده است تا شرایط احراز تایید شود و در واقع اینستاگرام به دنبال این است که واقعی بودن اکانت شما را بررسی کند.

البته این ارور تنها در زمان استفاده از ربات اینستاگرام اتفاق نمی افتد و در هر زمان و به هر دلیل که پروتکل های اینستاگرام به فعالیت پیج شما مشکوک شوند این اخطار را بر روی پیج شما قرار می دهند.

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

عموما با توجه به اینکه با یک ایمیل و یک شماره تلفن همراه کار ثبت نام اینستاگرام شما انجام شده است، اینستاگرام تنها از شما می خواهد که ارسال کد به یکی از این دو یعنی ایمیل و یا شماره همراه را انتخاب کنید و بعد از انتخاب ، کد برای ایمیل یا شماره همراه ارسال می شود و به راحتی با وارد کردن کد مشکل برطرف می شود.

بهترین ربات اینستاگرام

آیا استفاده از ربات اینستاگرامباعث ارور کد امنیتی اینستاگرام می شود؟

دلایل زیادی می تواند باعث به وجود آمدن این کد امنیتی و یا ارور امنیتی اینستاگرام شود. اما افرادی که از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند معمولا با این ارور بیشتر مواجه می شوند.

از عمده ترین دلایل ظهور این کد امنیتی در زمان استفاده از ربات فالووریاب اینستاگرام ، استفاده نامتعارف از ربات اینستا است. در واقع ربات باید به شکلی برنامه ریزی و زمان بندی شود که فعالیت مشکوکی نداشته باشد.

وقتی ربات اینستاگرام با سرعت بیش از حد مجاز بخصوص در زمانی که هنوز افزایش فالوور و جذب فالوور پیج شما خیلی زیاد نیست، فعالیت کند، پروتکل های امنیتی اینستاگرام به اینکه شما احتمالا از ربات استفاده می کنید مشکوک شده و با قفل کردن پیج اینستاگرام شما در واقع اقدام به احراز هویت از شما می کنند.

به یاد داشته باشید که اینستاگرام محدودیت هایی را برای فعالیت در این شبکه اجتماعی در نظر دارد. منظور از محدودیت ها تعداد فعالیت هایی است که یک کاربر فعال اینستاگرام در روز می تواند انجام دهد.

مثلا در هر ساعت تنها ۶۰ لایک یک کاربر فعال می تواند داشته باشد، یا ۶۰ کامنت بنویسد و غیره که در مقاله ای جداگانه درباره محدودیت های اینستاگرام توضیح خواهیم داد.

بنابراین وقتی سرعت لایک بیش از ۶۰ لایک در ساعت باشد و یا بیشتر از ۶۰ کامنت در هر ساعت نوشته شود این باعث می شود تا اینستاگرام فورا فعالیت پیج را مشکوک شناسایی کند و پیج را قفل کند و ارور کد امنیتی را برای شما فعال کند.

البته لازم به توضیح است با رشد یا افزایش فالوور اینستاگرام و رسیدن آن به چندین هزار فالوور اینستاگرام این محدودیت ها کمتر می شود و می توان به مرور زمان سرعت ربات را افزایش داد هر چند در این زمان هم بهتر است سرعت در حداکثر خود قرار نگیرد.

 • بیشتر بخوانید: چطور اطمینان داشته باشیم که ربات اینستاگرام پسورد ما را فاش نمی کند؟

رفع مشکل کد امنیتی اینستاگرام

شاید تا چند سال قبل مشکل این ارور امنیتی اینستاگرام به این راحتی حل شدنی نبود. اما در این سال ها با قرار گرفتن کد پیش شماره ۹۸+ ایران در لیست کدهای معتبر و شناسایی شده اینستاگرام مشکل رفع ارور کد امنیتی اینستاگرام دیگر همانند گذشته دشوار نیست.

بنابراین ساده ترین کار این است که از اینستاگرام بخواهید کد امنیتی را به شماره همراه شما ارسال کند و در زمان دریافت کد این کد را وارد فیلد مورد نظر کرده و اینستاگرام شما دوباره فعال می شود.  این کد امنیتی شش رقمی است و عمدتا به راحتی برای شماره موبایل شما ارسال می شود.

راه دیگر این است که از اینستاگرام بخواهید کد را برای آدرس ایمیل شما ارسال کند و از ایمیل خود کد را وارد کنید.

در نظر داشته باشید که شماره موبایل و یا آدرس ایمیلی از شما پذیرفته می شود که در زمان ثبت نام و یا ساخت اکانت اینستاگرام از آن استفاده کرده باشید و اکنون در حساب شما فعال باشد.

مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

اما به دلایل بسیار متفاوت و نامشخص گاها این کد شش رقمی نه برای موبایل و نه برای ایمیل ارسال نمی شود. برای اینکه به مشکل عدم دریافت کد امنیتی اینستاگرام برخورد نکنید بهتر است اقداماتی را از قبل انجام داده باشید.

چگونه فالور بگیرم

استفاده از کد بازیابی برای حل مشکل کد امنیتی اینستاگرام

برای استفاده از این روش باید به  پروفایل اینستاگرام خود رفته و از گزینه چند خط بالایی

صفحه نمایش گزینه تنظیمات یا Settings را انتخاب کنید. به Privacy and Security و سپس گزینه Two-Factor Authentication بروید. اکنون گزینه Recovery Codes را انتخاب کنید. چند کد به شما داده می شود که بهتر است این کدها را ذخیره کنید تا در هر زمان با این مشکل مواجه شدید با وارد کردن این کدها به راحتی وارد اکانت اینستاگرام خود شوید.

خرید ربات اینستاگرام

اگر قصد دارید این کدها را به هر دلیل تغییر دهید Get New Codes را بزنید و کد جدید دریافت کنید.

استفاده از گزینه Get Help Signing In برای حذف کد امنیتی اینستاگرام

در این حالت بعد از اینکه اینستاگرام را باز کردید باید در صفحه لاگین گزینه Get Help Signing In را کلیک کنید. اگر از گوشی های اندروید استفاده می کنید گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید و اگر از گوشی های آیوفون استفاده می کنید ابتدا یوزر و پسورد خود را بزنید و بعد گزینه Other Issues را انتخاب کنید.

ساخت ربات اینستاگرام

در صفحه بعد نام کاربری و پروفایل شما دیده می شود. گزینه Don’t have access to any of these و یا Need more help را کلیک یا لمس کنید. در مرحله بعد باید مشکل را به زبان انگلیسی برای اینستاگرام توضیح داده و ارسال کنید.

بعد از دو تا سه روز از طرف اینستاگرام با شما تماس گرفته می شود و از شما نام کاربری و اطلاعات حساب پرسیده می شود و شما را به لینکی هدایت می کند تا مشکلتان حل شود.

از یک دستگاه دیگر برای مشکل عدم ارسال کد امنیتی اینستاگرام استفاده کنید

مشکل نیامدن کد اینستاگرام بعضا به دلیل مشکل IP دستگاه است. بنابراین بهتر است از کامپیوتر و یا یک گوشی دیگر برای رفع مشکل کد امنیتی اینستاگرام استفاده کنید.

بعضا استفاده از ربات اینستاگرام بر روی برخی از IP ها بیشتر می شود و یا به دلایلی اینستاگرام برخی از IPها را حذف یا بلاک می کند و این مشکل به وجود می آید. البته برخی نیز پیشنهاد می کنند از نرم افزارهای تغییر IP استفاده شود.

حل مشکل نفرستادن کد امنیتی اینستاگرام با ورود از طریق فیس بوک

خرید ربات اینستاگرام

اگر نمی توانید کد امنیتی اینستاگرام را دریافت کنید برای حل این مشکل بهتر است از گزینه switch account در پایین صفحه لاگین استفاده کنید و در صفحه بعد با انتخاب گزینه Log in with Facebook از طریق اکانت فیس بوک خود وارد اینستاگرام شوید. البته لازمه این کار داشتن حساب فیس بوک است.

از حالت مخفی مرورگر استفاده کنید.

از طریق کامپیوتر و یا لیپ تاپ و با استفاده از مرورگر فایرفاکس یا کروم وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام به منظور رفع مشکل بالا نیامدن پیج اینستاگرام شوید.

برای این کار از گزینه New Incognito Window در قسمت منو وارد اینستاگرام شوید و با زدن رمز و نام کاربری وارد حساب خودتان شوید. بعضا این روش برای تشخیص عدم استفاده از ربات اینستاگرام کمک بزرگی برای ورود به اکانت به شما می کند.

با وجود اینکه استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور و افزایش لایک یکی از دلایل اصلی بروز مشکل ارور کد امنیتی اینستاگرام می باشد اما با این حال اینستاگرام در موارد متعدد از این کد استفاده می کند و نمی توان صرفا استفاده از ربات اینستاگرام را عامل وجود ارور سکیوریتی کد اینستاگرام دانست.

راه های دیگری هم برای ورود به اینستاگرام در زمان بروز کد سکوریتی اینستاگرام وجود دارد که مثلا پاک کردن حافظه کش اینستاگرام یکی از آنها است. یا مثلا اگر کد امنیتی برای شماره موبایل ارسال نمی شود باید دید شماره در لیست اسپم اینستاگرام نباشد و یا اگر برای ایمیل ارسال نمی شود چک کنید که تنظیمات ایمیل مشکلی نداشته باشد و موارد دیگری که می تواند باعث این مشکل شود.

ربات اینستاگرام خدمات زیادی برای افزایش فالوور واقعی و یا افزایش لایک و کامنت اینستاگرام به شما خواهد کرد و تنها شما با استفاده درست از ربات اینستاگرام می توانید به راحتی و بدون مشکلات امنیتی از آن استفاده کنید.

عمدتا اگر دلیل بروز کد امنیتی اینستاگرام ، استفاده از ربات اینستاگرام باشد، به دلیل استفاده نادرست از ربات است و باید اگر چندین بار با این مشکل بعد از استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام دچار شده اید حتما تنظیمات ربات اینستاگرام خود را مجددا بررسی و اصلاح کنید.

ربات اینستاگرام فالوجت

بیشتر بخوانید:

شرکت فالوجت با در اختیار داشتن تیمی توانا و قدرتمند همواره آماده ارائه بالاترین سطح کیفی برای افزایش فالوور واقعی و ایرانی برای مشتریان خود با ضمانت واقعی بودن نموده است و با ایجاد یک شبکه پشتیبانی ۲۴ ساعته تمامی نیازهای مشتریان خود را پاسخگو می باشد.

۲۱۷ دیدگاه دربارهٔ «چگونه رفع مشکل ارور امنیتی اینستاگرام را انجام دهیم؟(آموزش تصویری)»

 1. سلام ببخشید من کد امنیتی که برا ایمیل و تلفن همراهم میاد یکی نیست و وقتی کد رو وارد میکنم اصلا وارد نمیشه چرا

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 2. من برای اینستا ایمیل روی گوشیمو زدم.حالا میگه مشکآک هستیم ک خودتون هستید یا نه
  بعد برای ی ایمیل دیگه میفرسته باید چیکارش کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید و یا میتوانید از طریق اینستاگرام لاگین تغییر رمز انجام بدهید.

  2. سلام وقتتون بخیر
   من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
   و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
   الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

 3. سلام من اکشن بلاک شدم و الان گزینه I’m not robot برای من فعال شده که متاسفانه تصویر آن کامل باز نمیشود که من بتوانم گزینه های درست را انتخاب کنم و نصفه هست چه کنم؟

  1. سلام من اکشن بلاک شدم و الان گزینه I’m not robot برای من فعال شده که متاسفانه تصویر آن کامل باز نمیشود که من بتوانم گزینه های درست را انتخاب کنم و نصفه هست چه کنم؟چیکار کنم؟ لطفا پاسخ بدید

 4. سلام من ۲۶ تا اکانت ساختم چون‌ برای کسب و‌کارم لازم‌بود ولی اکانتام بسته شدن مینویسه پوشش خبری‌ باز نمیشه و تشخیص ربات میداد بهم من‌میزدم تشخیص رباتو میگفت شمارتو وارد کن میکردم هیچ کدی واسم نمیاد حتی کد جدید رو میزدم خسته شدم چیکارکنم خطمم بازه مشکلی نداره

   1. سلام وقتتون بخیر
    من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
    و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
    الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

 5. سلام من واقعا به کمک شما نیاز دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اینستا منو از اکانتم خارج کرده به دلیل فعالیت زیاد و برای ورود به اکانتم میخواد که با تصاویری ربات نبودن خودم رو ثابت کنم اما تصاویر را نصفه نشون میده و فقط سه تا عکس آخر مشخصه
  الان من باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

 6. من با ایمیل رفته بودم اینستا.الان اون ایمیلمو دیگه ندارم ولی رمز اینستامو دارم
  چیکار میتونم کنم؟ دیگه نمیتونم برم پیجم؟😞😞😞😞😞😞😞😞

 7. سلام ببخشید من کد امنیتی فعال کردم الان میزنم کد امنیتی میاد میزنم میگه کد امنیتی نادرست لطفا کد امنیتی انتخاب کنید و دوباره امتحان کنید نمیدونم باید چیکار کنم وارد اکانتم نمیتونم بشم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، در اینستاگرام وب لاگین بشوید وتغییر رمز انجام داده ،اینستای قبل را پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 8. سلام . واسه من کد ارور امنیتی اینستاگرام اومده . متاسفانه نه رمز ایمیل رو دارم و نه اون شماره موبایلی که موقع ساخت اکانت وارد کرده بودم ! الان باید چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید

   1. سلام برای من نوشته که باید مطمعن شیم شمایید و باید یک کد امنیتی برای من ارسال بشه اما هیچ کدی ارسال نمیشه لطفا کمک کنید این پیج کاریه لطفا خواهش میکنم.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،بفرمایید مشکل تون ا تا راهنمایی تون کنم.
   برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام رسان واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

   1. من چن بار رمز اکانتمو استباه زدم ولی بعد اینکه درس زدم میگه ورود شما مشکوکه به ایمیل پیام میده ولی من اون ایمیل رو ندارم چیکار کنم مممنون رمز ایمیل یادم رفته هر کاری کردم نتونستم برگردونم

 9. سلام
  من از این برنامه های انفالو یاب داشتم و گوشیمو دردین
  حالا میخوام وارد بشم ایدمو میزنم و پسورد هم میزنم میره به مرحله راستی ازمایی دو مرحله ای کد ریکاوریمو میزنم وارد صفحه بعد میشه که سکیوریتی از من درخواست میکنه که با ایمیل بفرستم یا به شماره
  اما نه شماره متعلق به من هست و نه ایمیلی که اونجا هستش

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده دوباره تلاش کنید و تنها راه ورود به اکانت همین مورد هستش.

 10. سلام من پیجم پرید و با استفاده از شماره اونو برگردوندم اما الان مشکل چنج پسورد دارم همش روی صفحه میاد و میگه برای تغییر پسورد باید وارد ایمیل بشید درصورتی ک من اصلا ایمیلی برای پیجم وارد نکردم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،برای این‌کار باید ابتدا وارد بخش Send by Sms شوید و شماره‌موبایلی که برروی حساب خود ثبت‌کرده‌اید را وارد کنید. سپس گزینه Send by sms را زده تا لینک تغییر رمز عبور برای شماره موبایلتان ارسال‌ شود. پس از کلیک برروی لینک، وارد صفحه تغییر رمز عبور می‌شوید و می‌توانید برای حساب‌کاربری خود رمز عبور جدید انتخاب کنید.

 11. سلام
  من یک امانت جدید در اینستا ساختم
  اما همین که ساخته شد به صفحه احراز هویت(شناسایی بات و انتخاب عکس) رفت
  ولی وقتی تیک ربات نیستم رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته
  و نکست روشن نمیشه که قدم بعدی بالا بیاد
  با گوشی و لپ تاپ مخلف هم امتحان کردم ولی متاسفانه اتفاق جدیدی نبوفتاد
  و این اتفاق برای ۲ اکانت جدیدی که اسخته بودم افتاد

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. سلام من بعد از وارد کردن جیمیل و رمز کد احراز حویت دوعاملی رو میزنم ولی ارور میده و میگه اشتباهه من از برنانه DUO MOBILE استفاده میکنم لطفا کمک کنید

 13. چرا من هرچی صبر میکنم کد ۶ رقمی رو نمیفرسته به شماره موبایلم؟؟؟
  خواهش میکنم یه راهی جلوم بزارین
  تا چند روز دیگه اکانتم به طور دائم بلاک میشهههههههه

 14. سلام وقت بخیر من هرکاری میکنم کد امنیتی اینستاگرامم نمیاد میگ ب ایمل ارسال شد ولی هیچی نمیاد اون دسترسی هایی هم ک گفتین اجام بدین نمیشه چون ب اکانتم دسترسی ندارم میشه ی راه حلی پیش مای ما بزارین؟

 15. سلام من رمز عبوره ورود به اینستاگرامم رو میدونم،ولی یک بار اتفاقی اشتباه وارد شدم،و برام گزینه ورود مشکوک به حساب میاد،و میگه که حتما باید کدی که به ایمیل ارسال میشه رو وارد کنیم،و من دسترسی به ایمیلم ندارم که کد ۶ رقمی رو دریافت بکنم،چاره چیه؟چند روز این وضعیت طول میکشه تا رفع بشه؟
  کمکم کنید ممنون میشم چون پیج کاریم هستش

 16. سلام،من همین ارور امنیتی برام میاد،رمز قبلیم رو فراموش کردم،در صورتی ک وقتی forget pass رو میزنم صفحه بالا نمیاد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 17. سلام دوستان
  این مشکل منم بود
  کد تایید دو مرحله ای یا همون کد شش رقمی امنیتی اینستاگرام پیامک نمیشد به گوشیم ولی خدروشکر حل شد
  راه حلمو میگم شاید بدردتون بخوره
  میدونم خیلی حس بدیه مخصوصا اگه پیجتون کاری باشه و خیلی خرج کرده باشین
  من پیامک های قبلی اینستاگرام رو پاک کردم (منظورم پیامک های قبلی که کد فرستاده بود روز های پیشین)
  و بعد مجدد ساعت ۲ بامداد درخواست کد دادم و ارسال شد!
  جالبه حتی چند بار تست کردم و بدون وقفه کد ها رو ارسال میکرد!
  این راه حل من بود گفتم باهاتون اشتراک بذارم….

 18. سلام ببخشید یبار از پیجم لاگ اوت کردم بعدش که خواستم وارد بشم کد دو مرحله ای ام فعال بود
  هرچقدر به اپ کد اومد و وارد کردم باز نشد همش ارور chek the security code and try again میاد
  دیگه نمیدونم چیکار کنم کمک کنید…

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 19. سلام من اینیستا گرام رو پاک کردم الان ک میخام وصل کنم شماره و ایمیل و اسم کاربری هیچی قبول نمیکنه همش میزنه مشکلی رخ داده چه کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید یا با یک اینترنت دیگه امتحان کنید.

 20. امین عیساپور مقدم

  سلام من اکانتم مشکل پیدا کرده وارد نمیشه شماره رو که میزنم‌ خطا میزنه ولی با یه خط دیگه میشه مشکل چیه؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 21. سلام خسته نباشید
  اکانت من چون رمز دو‌مرحله ای داره نمیدونم چه اتفاقی افتاده که اس ام اس این رمز برام نمیاد.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم تا رمز بیاد؟ دیشب یکی اومد تا رمز رو تغییر بدم ولی دیگه برای رمز دو مرحله ای نمیاد نمیتونم دیگه واردپیج ام بشم.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 22. سلام من نام کاربری پیجم رو چن بار اشتباه زدم بعد گفتش ک اینستاگرام ب شما مشکوک شده و کد رو میفرستن ب ایمیل فقط هیچ گونه شماره یا چیزی غیر از اینکه به ایمیل میفرستن نزده بودش و من ایمیلم رو کلا فراموش کردم نه اسمش رو بلدم ن رمزشو اسم پیج و پسوردش رو میدونم ولی اینکه میگه کد رو میفرسته ب این ایمیل کار رو سخت میکنه برام و من اصلا اون ایمیل رو ندارم امکان باز گرداندنش هست؟لطفا کمکم کنید ممنون میشم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،اینستاگرام شما بلاک شده ومدتی طول میکشه تا حل بشه ویا میتونید از وی پی ان استفاده کنید و امتحان کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،مشکل تون مطرح کنید تا راهنماییتون کنم.
   سلام وقت بخیر،برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام زسا واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،مشکل تون مطرح کنید تا راهنماییتون کنم.
   برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام زسا واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

 23. سلام ،من دیروز یه برنامه افزایش فالور رو نصب کردم و امروز یکدفعه حسابم قفل شد و باایمیل فقط وارد شدم نه شماره،ایمیلمم عوض کردم اصلا یادم نمیاد چی بود بخدا نمیتونم هیچ جوره وارو حسابم شم لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،داخل اینستاگرام وب لاگین بشید و رمز رو عوض کنید و اینستای قبلی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 24. سلام من روز یک ایمیلی زدم حساب اینستاگرامم رو که اصلا نمیدونم اسم ایمیل ورمز ایمیل رو فقط اسم اکانتم ورمز اکانتم روبلدم اما اینستا گرام منو مسدود حساب کرده نمیزاره وارد اکانتم شم تورو خدا کمکم کنید اخه خیلی برام مهمه اون پیج چیکارکنم هیچ طور نمیتونم به حساب اینستام برگردم چون نه ایمیل دارم نه شماره

 25. خسته نباشید
  اینستاگرام گفت ربات هستی بعدش یک چند تا عکس فرستاد که مثلا درست بگم که بعدش باورش بشه نیستم اما عکس ها نیمه بود و معلوم نبود و نگفته بود کدام رو تشخیص بدم من تصمیم گرفتم اینستاگرام رو کلن پاک کنم و از اول نصب کنم که متاسفانه رمز ورود یادم رفته قدیم وقتی رمز یادم میرفت خود اینستا کمک میکرد اما حال که ربات شناخته شدم کلن رمز نمیفرسته و باید چه کار کرد تشکر؟؟

  1. واییی برای منم همین مشکل پیش امده ورمز اکانتم یادمه ولی بازم تصویرا نیمه ست تونستی راه حلی پیدا کنی؟

 26. سلام خسته نباشید من اکانتم و کدو همه چیز رو میزنم اما باز نمیکنه کد امنیتی میخواد میفرسته ایمیلم میاد اما صفحه ای باز نمیشه تا کد رو وارد کنم نزدیک ۲۰ بار زدم کد امنیتی فرستاد ایمیلم اما همچنان زده کد جدید یا تایید که باز میزنم اتفاقی نمیفته و باز نمیشه کد رو بزنم

 27. من پیجم الان ازش دراومدم دستم خورد الان آیدیمو رمز پیجمو میزنم یه کد شش رقمی میخاد بعد هرچی میزنم به شمارم کدو بفرسته .اون کد نمیاد .ایمیلم داده بود ولی دیگه به ایمیلم دسترسی ندارم .چیکار میتونم بکنم‌دوباره پیجم برگرده

 28. سلام ببخشید من تست من ربات نیستم رو پشت سر گذاشتم و شماره که خواسته بود ثبت کردم و کد هم ارسال شد.
  نوشت تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم که بتونید به اکانتتون دسترسی داشته باشید
  ولی الان چهار یا پنج روزه که همچنان همون پیام رو میاره و نمیتونم وارد بشم

   1. سلام وقت بخیر منم همین مشکلو دارم مرحله ربات نیسمو گذروندم بعد اومد ک تا ۲۴ساعت جواب میدیم الان ۵،۶روز هس ک هنو درست نشده …چطوری به اینستاگرام پیام بدم؟

    1. ربات اینستاگرام

     سلام وقت بخیر ،از طریق ایمیل میتوانید به اینستاگرام پیام داده همچنین در قسمت هلپ اینستاگرام نیز میتوانید مشکل را بیان کنید.

 29. من درحال کار از اکانتم بیرون رفتم پستام پاک شده و دایرکت نمیتونم بدم ب خودم از گوشی دیگ و یه صفحه باز میشه ک میگه مراحل ربات بودن و بگذرونید اما عکسا اصلا باز نمیشه و میگه تا ۳۰ روز باید این مراحل و رد کنید اما هیچ اتفاقی نمیوفته باید چیکار کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید یا با یک اینترنت دیگه امتحان کنید.

 30. سلام اکانت من مشکل پیدا کرده و برای فعال شدن منو میبره به صفحه انجام تست من ربات نیستم ولی اون صفحه تست راستی آزمایی رو نصفه باز میکنه و من نمیتونم انجام بدم. دیگه نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنین.

 31. سلام من میخام وارد انفالویاب شم میزنه رمز ورود و نام کاربری اشتباه ولی درست میزنم لطفا راهنمایی کنید

 32. سلام. توروخداجواب بدید😭
  من تایید دو مرحله کردم اکانتمو بعد الان میزنم رمزو برام نمیفرسته اراون کدای۸ رقمی ریکاوری کد هم استفاده میکنم مینویسه ((ارور پلیز ترای اگین…توی یه زمان دیگه ))
  بعدش میرم میزنم رمزو میفزسته به ایمیلم ازاونجام میخوام واردشم بازم نینویسه ارور لطفا یه وقت دیگ امتحان کنید…۰
  😭از مرورگر اینستاهم میرم بالبتاب و گوشی وارد سایتش میشم بازم نمیفزستههههه😭😭😭😭😭چکارکنمممممممم توروخداجواب بدید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،میتوانید از طریق اینستاگرام وب تغییر پسورد انجام دهید و برنامه را یک بار حذف و دوباره نصب کنید.

 33. سلام من پیجم پرید و به گزینه راستی آزمایی رفت اینستاگرام رو حذف نصب کردم ک دوباره وارد شم ولی هرچی آی دی رو میزنم دیگه بالا نمیاد ایمیلم رو هم یادم نمیاد و نمیدونم با چه شماره ای هست چطور میشه پیج رو برگردوند؟

  1. ربات اینستاگرام

   سام وقت بخیر ،اگر ایدی شما دیگه وجود نداشته باشه از طریق اینستاگرام پیج بسته شده و تنها راه ورود به پیج و برگردانی رمز عبور ایمیل ثبت شده است.

 34. سلام من با اپلیکیشن تایید دو مرحله ای رو فعال کردم و الان نرم افزار از گوشیم پاک شده و نمیتونم وارد اکانت شم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،از طریق اینستاگرام وب تغییر رمز انجام بدید و یا از طریق شماره و ایمیل ثبت شده در اینستاگرام رمز عبور را بازگردانی کنید.

 35. سلام من می‌خوام اکانت جدید بسازم بعد میزنم تکمیل نام نویسی میزنم ولی در آخر برام تست i’m not robot میاره چیکار کنم؟

 36. سلام ببخشید من میخام وارد اکانتم بشم مینویسه متوجه تلاش غیر عادی برای ورود به سیستم شدیم کد میفرسته ولی متاسفانه من به اون ایمیل و شماره دسترسی ندارم چیکار میتونم بکنم؟

 37. سلام من دیشب از اکانتم log out کردم وارد شدم بازم رمز امنیتی ۶ رقمی برا خطم میفرسته هر چی میزنم میگه اشتباه لطفا رمز سکرتی رو وارد کنیدد
  توروخدا کمکم کنید پیجمو لازم دارم

 38. من لوگ اوت کردم از اکانتم وارد میشم کد ۶ رقمی میخواد اونم برا گوشیم ارسال میشه میزنم ارور میده که اشتباهه توروخدا چیکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ، از طریق اینستاگرام وب تغییر رمز انجام بدید و یکبار برنامه را حذف و دوباره نصب کنید.

 39. سلام وقت بخیر… اگه به ایمیل یا شماره ی که قبلا ثبت کردیم دسترسی نداشته باشیم.در خصوص کد امنیتی شش رقمی دیگه هیچ راهی وجود نداره برای بازیابی پیج؟؟؟؟؟؟؟؟

 40. سلام وقت بخیر
  چند روزه اکانت من ِغیرفعال شده به اینستاگرام گزارش فرستادم و به صورت ایمیل برام یه فرم اومده پر کنم وقتی میخام ارسال کنم مینویسه به اینستاگرام بروید و تایید کنید که این شما هستید.
  ولی اکانت من ِغیرفعاله چطوری تایید کنم راهنمایی کنین خواهش میکنم

 41. سلام من هرکاری میکنم کد ۶رقمی برای خطم ارسال نمیشه تا بتونم اینستا رو بازیابی کنم به همراه اولم زنگ زدم گفتند خطتم مشکلی نداره کد پشتیبان گیری ام میزنم برام میزنه کد امنیتی را بررسی کنید.میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

 42. سلام
  من سه روزی هست که وقتی میخوام کسی رو فالو یا انفالو کنم برام یه مربع باز میشه و اخطار میده.
  لطفاااااا کمکم کنید.
  ممنون.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، طبق محدودیت های اینستاگرام هر کاربر نهایتا در ساعت میتواند ۶۰ نفر را فالو یا انفالو کند . اگر از این تعداد بیشتر شود اینستاگرام به شما اخطار داده و بعد از دو اخطار احتمال اینکه پیج شما مسدود شود بالا میرود.

 43. سلام من با ایمیل اینستا رو نصب کردم الان وقتی نام کاربری که می خوام رو میزنم به زبان انگلیسی ارور نیده که لطفا چند دقیقه صبر کنید و دوباره تلاش کنید هر چی میزنم روی نکس باز همین میاد چیکار کنم؟؟

 44. سلام
  من نمیتونم وارد اکانتم بشم.به شمارم دسترسی ندارم و رمز دومرحله‌ای هم فعال است.وقتی از کد های پشتیبانی استفاده میکنم(خطا)میده.کد ها رو هم بررسی کردم همشون درسته و استفاده نشده🤔

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیلی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 45. سلام
  وقتبخیر با گوشی دیگری وارد میشم کد میخواد چی کار کنم که دیگه کد نفرسته برام خسته شدم🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 46. سلام
  برای من پیغام اومد ک ثابت کنم ربات نیستم ثابت کردم و کدی ک برام اومد رو وارد کردم و مراحل کامل شد و اخرش یه پیغام ۲۴ ساعت داد و اخرش مجبورم کرد لاگ اوت کنم
  حالا اکانتم اصلن وجود نداره و ۲۴ ساعت گذشته و اکانتم برنگشته و ارور there was a problem with your request میاد
  باید چکار کنم ؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ،لطفا با اکانت های دیگر آیدی خودتون را سرچ کنید متوجه میشوید که مشکل از اکانتتون هست یا خیر

 47. سلام. ببخشید من یه اکانت با یه آدرس ایمیل ساختم که الان آدرس ایمیل یادم نیست و از من کد امنیتی میخواد. چطوری مشکلم را حل کنم؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 48. سلام خسته نباشید من دو تا اکانت دیگه توی اینستا داشتم ولی هردورو بستن برای تایید هویت هم فیلم میخواستن که بطور خودکار خود برنامه میگرفت ولی وقتی تموم میشه مینویسه برنامه بسته شد حالا اون دوتا اکانتم پریدن نتونستم باز کنم
  الانم که میخوام پیج جدید بازکنم مینویسه بخاطر انجمن فعالیت های خاصی را محدود میکنیم دلیلش چیه؟چجوری میتونم پیج جدید باز کنم؟
  ممنون

 49. خواهش میکنم کمکم کنید که چجوری اکانت جدید بازکنم؟
  البته پیج مادر یا همون اصلی رو دارم ها اون نپریده فقط نمیتونم اکانت جدید بازکنم برای کارم بشدت نیاز دارم

 50. ببخشید که هی سوال میپرسم این آخریشه
  یه اکانتم دارم که بسته شده بود ولی اطلاعات هویتی رو فرستادم بعدش که میخوام وارد پیج بشم نام کاربری و رمز عبور رو میزنم وارد پیج میشه ولی پیج بالا نمیاد فقط یه صفحه ی سفید میاره وبس چیکارکنم حالا؟؟؟

 51. سلام منم مثل چند نفری که گفته بودن میخوام مراحل ربات نیستم رو رد کنم ولی عکس نیمه میاد فیلتر شکن هم روشن کردم نت رو هم عوض کردم ولی درست نمیشه پیجم کاریه خیلی بهش نیاز دادم دیگه درمونده شدم

 52. سلام خسته نباشید پیج من اکشن شده امکان داره بعده ۲۴ ساعت برنگرده؟اینستاگرامر زده منو
  ایمیلم دادم عکسو ایدی اینا فرستادم با این حال امکان داره بر نگرده؟کاره دیگه ای میتونم بکنم؟

 53. سلام پیج من به دلیل استفاده ازانفالویاب قفل شده ومتاسفانه ایمیل روندارم که کدتایید روبگیرمایااین قفل پیج محدودیت زمانی داره وبازمیشه ممنون میشم پاسخ بدید

 54. سلام پیج من به دلیل استفاده ازانفالویاب قفل شده ومتاسفانه ایمیل روندارم که کدتایید روبگیرم ایااین قفل پیج محدودیت زمانی داره وبازمیشه ممنون میشم پاسخ بدید

 55. سلام من از طریق انفالویاب ۱۰ تا انفالو کردم ..اینستا منو از پیج بیرون انداخت و دوباره سعی کردم وارد بشم بهم پیام میده ک ۳۰ روز دیگه اکانت برگردونده میشه و بازم میندازه بیرون ..از پیجای دیگه نگاه کردم اکانتم پستهاش پاک شده ولی خودش هنوز هس چکار باید بکنم من؟

 56. سلام من اینستاگرامم قفل شده نوشته به دلیل وارد کردن گذرواژه در وب سایتی اینستاگرام در معرض خطر قرار گرفته یا حمله فیشینگ و فعالیت مشکوکی شناسایی کردیم به عنوان یک اقدام امنیتی آن را قفل کرده ایم . اما من هیچ کاری نکردم باید چیکار کنم حالا تو رو خدا راهنمایی کنید لطفا

 57. سلام من رمز پیج قبلیمو دارم میزنم مینویسه موردی مشکوک ویه کد امنیتی ارسال میشه برا ایمیلم که این ایمیله تو گوشی قبلیم بوده رمزشم ندارم باید چیکار کنم؟؟؟

 58. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من امروز برام توی اینستاگرام صفحه ای باز شد که گفت ثابت کنم ربات نیستم منم انجام دادمو یه کد برام فرستاد که اونم وارد کردم ولی بعدش یه پیام اومد که فقط ۲۴ ساعتشو متوجه شدم و الان هرکاری میکنم پیجم برنمیگرده و حتی ایمیلمو میزنم که کمک کنه میگه یافت نشد. الان یعنی پیجم برای همیشه بسته شده؟ چیکار میتونم بکنم؟ به دوستامم گفتم پیجمو ببینن چجور شده بعضیاشون گفتن که آیدیت به instagrammer تغییر کرده ولی بیو و اینات مثل قبل هست.چیکار کنم؟ 🙁

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، این مشکل مربوط به خود اینستاگرام است . از طریق نسخه وب و با فیلتر شکن امتحان کنید

 59. سلام من پیجم با ایمیل بوده تمام مراحل من ربات نیستم رو انجام دادم الان میگه شماره وارد کنید تا کد ارسال بشه هر شماره ای میزنم کد نمیاد چیکار کنم؟

 60. ببخشید راهی داره وقتی میریم تو میپرسه رباتی یا نه رفع بشه؟
  من تا الان دوبار در ساعتای مختلف رفتم تو و دوبارشم خاست و وارد شدم.
  چگونه غیر فعال میشه؟

 61. سلام من پیج م الان کد میخواد کد پشتیبانی میزنم میگه خطای کد امنیت یعنی چی منظورش میش بگید میخوام برگردم پیجم

 62. سلام وقتتون بخیر
  برای من پیام اومده که کد امنیتی برام ایمیل میشه ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد
  و اصلا نمیتونم وارد پیجم بشم تا مراحلشو انجام بدم
  چجوری میتونم درخواست کنم که به شماره موبایلم کد و بفرسته؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، در صفحه ورود فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و روی WITH SMS (با استفاده از پیامک ) کلیک کنید .

 63. سلام من رمز اکانتم رو عوض کردم و الان نمیتوانم security cod رو دریافت کنم
  میگه از طریق پیام فرستاده شد ولی واسه من هیچی نیومد و اینکه ایمیل وارد نکردم

 64. سلام من میخوام برم تو قسمت ایمیل اما میزنه خطای غیر منتظره ای رخ داده و هرچی راست آزمایی ازم میگیره باز درست میزنم تیک هم میخوره اما دکمه نکست فعال نمیشه و بعد چند وقت میگه وقت منقضی شد من باید چیکار کنم؟

 65. سلام من پسورد اینستاگراممو فراموش کردم،و وقتی کد فراموش کردن رمزم میاد ازم کد امنیتی میخاد ولی من ندارم باید چیکارکنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 66. سلام.من با مشکلات امنیتی در اینستاگرم مواجه شدم و رمز اینساگرامم را هم فراموش کردم. برای همینForgotpasswordرا زدم بعد ازمن ایمیل یا نام کاربری یا شماره تلفن را از من خواست ومن چون ایمیل م را فراموش کرده بودم شماره تلفنم را وارد کردم بعد یک پیام برای بازگشت به حساب برای من اومد ولی من این پیام را میزنم دوباره همه چیز تکرار میشه اگه میشه لطفا کمکم کنید

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، بر روی لینک داخل پیامک کلیک کنید و سپس دوباره نام کاربری خود را وارد کنید . در صفحه بعد برای شما بازیابی رمز عبور باز خواهد شد

 67. سلام. من در اینستا بامشکلات امنیتی مواجه شدم ؛ وازمن رمز عبور میخواهد من چون رمز عبور را فراموش کرده ام
  Forgot password را زدم بعد در اینجا نوشته بود که تلفن.ایمیل.نام کاربری را وارد کنید من چون ایمیل و نام کاربری را فراموش کرده بودم تلفن را وارد کردم بعد از طرف فیسبوک برای من یک پیام برای برگشت به حسابم امد .من وقتی که روی این پیام میزنم دوباره همه چی تکرار میشه و به جا اولیه که نوشته رمز عبور را وارد کنید برمیگرده.لطفا اگه میشه کمکم کنید

 68. سلام وقتتون بخیر
  من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
  و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
  الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

 69. سلام من به دلیل فعالیت زیاد از پیجم بیرون شدم اونجایی ک عکسایی میاد برا ربات و .. زدم ولی کد برا ارسال نمیشه چیکارکنم ؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 70. سلام وقت بخیر من اینستامو دستم خورد پاک کردم الان نصبش کردم رمزو ایدیه پیجمم زدم اما کده امنیتی واسم ارسال نمیشه تروخدا بگید باید چیکار کنم😭

 71. برا من این نوشته میادhas been your account temporarily locked.چیکار کنم.کد امنیتی نمیاد برام.خب میگه موقتیه این قفل.اما الان پنج روزه که دسترسی ندارم به پیجم

 72. سللم وقت بخیر منم مشکل ورود به اکانتم دارم وارد نمیشه کد ۶ رقمی اصلل واسم ارسال نمیشه با ایمیل هم میرم نمیده کد رو بهم با شماره هم نمیده اصلا چی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید همه مسیر ها هم رفتم نشده

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،به احتمال زیاد با آپدیت جدیدترین نسخه اینستاگرام مشکل تون حل میشه.اگر با اپدیت کردن هم مشکلتون حل نشد از طریق نسخه وب اقدام کنید.

 73. کد امنیتی من اصلا ارسال نمیشه از هر راهی میرم اصلا ارسال نمیشه وایه ایمیلم کد میاد میزنم ولی دوباره کد امنتی دیگه مباره میگه به شماره ارسال میشه ولی ارسال نمیشه چیکار کنم؟

 74. سلام
  من در طول روز فعالیت زیاد داشتم و فالو زیاد انجام دادم بخاطر همین پیامی از طرف اینستاگرام آمد که رمز پیجتو عوض کن ،رمز رو عوض کردم در مرحله اعراب هویت کد امنیتی برام ارسال نمیشه شماره و ایمیل هم هر دو درسته با هر دو هم امتحان میکنم باز برام ارسال نمیشه لطفاً کمکم کنید .ممنون

 75. سلام
  من هرچقدر کد امنیتی و میزنم هیچی برام نمیاد
  فقط یکبار از طریق ایمیل کد اومد اما وقتی وارد پیج میشم باز میگه به شمارتون کدو میفرستم هرچقدر میزنم هیچییی نمیاد حتی با ایمیلم میزنم دوباره پرت میشم بیرون میگه با شماره بیاید
  نگید که با دقت شماره و ایمیلتونو بزنید مه هزاربار کردم اینکارو!
  اصلا عجیبه، با کدی که ایمیل داده وارد میشم برت میشم بیرون دوباره می چرخه میگه به شمارتون میفرستیم اما هیچی نمیاد خطمم روشنه، ایمیلم دادم به پشتیبانی احراز هویت کردم بازم شماره میخواد میزنم هیییچ کدی نمیده، چیکار کنم؟؟؟

 76. سلام. وقت بخیر.
  من توی تنظیمات خواستم ایمیلم رو ثبت کنم بعد از اینکه ثبت شد صفحه ارسال کد امنیتی باز شده و هرچی ارسال کد رو میزنم رو خطم دریافت نمیشه. با فیلتر شکن و اینترنت دیگه هم امتحان کردم ولی باز هم پیامک کد امنیتی برام نمیاد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 77. سلام برای اکانتم گزینه من ربات نیستم اومد تصویر درست رو انتخاب کردم حالا هیچ کدی برای خطم ارسال نمیشه لطفا راهنماییم کنید

 78. سلام ببخشید من واسم کد ارسال نمیشه هرچی هم میزنم که دوباره ارسال بشه میگه مشکلی وجود داره بعدا امتحان کنین چیکار کنم میشه راهنمایی کنین

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .