چگونه رفع مشکل ارور امنیتی اینستاگرام را انجام دهیم؟(آموزش تصویری)

یکی از مشکلاتی که ممکن است به عنوان کاربر اینستاگرام با آن مواجه شده باشید ارور کد امنیتی یا Security Code است. این مساله زمانی که از ربات اینستاگرامی استفاده می کنید، بیشتر اتفاق می افتد، اما می تواند به دلایل دیگر نیز باشد. دلیل مواجه شدن یک کاربر با این خطا، رد شدن از خطوط قرمز و پروتکل هایی است که اینستاگرام وضع کرده است.

ارور امنیتی چقدر مشکل ساز است؟

به جز در موارد خاص که یک کاربر بارها قوانین اینستاگرام را نقض کرده باشد، رفع این مشکل نسبتا ساده است. فقط نکته مهم این است که در اسرع وقت باید آن را برطرف و به حساب کاربری خود لاگین کنید، چون اینستاگرام برای حل این مساله محدودیت زمانی در نظر می گیرد.

عموما با توجه به اینکه با یک ایمیل و یک شماره تلفن همراه کار ثبت نام اینستاگرام شما انجام شده است، اینستاگرام تنها از شما می خواهد که ارسال کد به یکی از این دو یعنی ایمیل و یا شماره همراه را انتخاب کنید و بعد از انتخاب، کد برای ایمیل یا شماره همراه ارسال می شود و به راحتی با وارد کردن کد مشکل برطرف می شود.

در ادامه دلایل و روش برطرف کردن این ارور را برای شما توضیح خواهیم داد.

استفاده از ربات اینستاگرام

آیا استفاده از ربات اینستاگرام باعث ارور کد امنیتی اینستاگرام می شود؟

دلایل زیادی می تواند باعث به وجود آمدن این کد امنیتی و یا ارور امنیتی اینستاگرام شود. اما افرادی که از ربات افزایش فالوور اینستاگرام استفاده می کنند معمولا با این ارور بیشتر مواجه می شوند.

مهم ترین علت مواجه شدن با این کد امنیتی در زمان استفاده از ربات فالووریاب اینستاگرام ، استفاده نامتعارف از ربات اینستا است. در واقع ربات باید به شکلی برنامه ریزی و زمان بندی شود که فعالیت مشکوکی نداشته باشد.

وقتی ربات اینستاگرام با سرعت بیش از حد مجاز، بخصوص در زمانی که هنوز افزایش فالوور و جذب فالوور پیج شما خیلی زیاد نیست، فعالیت کند، اینستاگرام براساس پروتکل های از پیش تعیین شده به پیج شما مشکوک می شود. درواقع حساسیت اینستاگرام این است که اکانت شما یک اکانت قلابی یا ربات نباشد، به همین دلیل اقدام به احراز هویت شما می کند.

اینستاگرام برای فعالیت عادی در این شبکه اجتماعی، محدودیت هایی در نظر دارد. منظور از این محدودیت، تعداد فعالیت هایی است که یک کاربر فعال اینستاگرام در روز می تواند انجام دهد. در مقاله رفع ارور ورود مجدد به اینستاگرام درباره این محدودیت ها توضیح داده ایم.

مثلا یک کاربر فعال در هر ساعت، بین 100 تا 350 پست را می تواند لایک کند. یا حدودا برای 60 پست می تواند کامنت بنویسد و …

نتیجه ارور کد امنیتی اینستاگرام

بنابراین وقتی سرعت لایک یا کامنت گذاری بیشتر از حد معمول باشد، باعث می شود تا اینستاگرام فعالیت پیج را مشکوک تشخیص داده و پیج را قفل کند. در نتیجه ارور کد امنیتی برای شما فعال می شود.

لازم به توضیح است این محدودیت به سابقه پیج شما نیز بستگی دارد. با افزایش فالوور اینستاگرام و رسیدن آن به چندین هزار فالوور و رشد انگیجمنت پیج شما، این محدودیت ها کمتر می شود و می توانید به مرور زمان سرعت ربات را افزایش دهید. هر چند در این زمان هم بهتر است سرعت فعالیت ربات در حداکثر حالت خود قرار نگیرد.

بهتر است بدانید استفاده از ربات اینستاگرام همیشه با ریسک همراه است. علاوه بر حساسیت اینستاگرام به ربات ها و به وجود آمدن مشکلاتی در اتصال به حساب کاربری، مشکلات امنیتی را هم باید در نظر گرفت. بنابراین به نظر می رسد بهترین روش برای بهبود وضعیت پیج اینستاگرامی روش هایی از قبیل خرید فالوور، خرید کامنت یا خرید لایک است.

ارور terms and data policy در اینستاگرام

همراه با برخی بروزرسانی های اینستاگرام، ممکن است سیاست ها و قوانین جدیدی وضع شوند که گاها قوانین قبلی را دچار تغییرات جزئی یا کلی کرده باشند. در این حالت بعد از بروزرسانی اینستاگرام، برنامه از شما می خواهد برای ادامه فعالیت، قوانین جدید را قبول کنید.

سیاست های اینستاگرام

اگر خیلی به قوانین حساس هستید و یا می خواهید بدانید سیاست های اینستاگرام احتمالا چگونه تغییر کرده اند می توانید این قوانین را بخوانید و بعد تصمیم بگیرید که آن ها را بپذیرید یا نه.

اما برای بیشتر کاربران، تغییرات جدید چندان اهمیتی ندارند و معمولا کاربران بدون بررسی آن ها با قبول کردن تغییرات موافقت می کنند. جای نگرانی نیست و این تغییرات قرار نیست امنیت شما را به خطر بیاندازند. پس اگر با چنین خطایی مواجه شدید می توانید با خیال راحت با قوانین جدید موافقت کرده و وارد برنامه شوید.

حل مشکل I am not robot در اینستاگرام (من ربات نیستم در اینستاگرام)

به دلایل مختلفی ممکن است مجبور باشید به اینستاگرام ثابت کنید ربات نیستید. در این شرایط، اینستاگرام گوشی شما از حساب کاربری خارج شده و برای ورود مجدد از شما می خواهد هویت خود را با اثبات اینکه ربات نیستید احراز کنید.

در مقاله رفع ارور ورود مجدد به اینستاگرام درباره این مساله مفصل توضیح داده ایم. بعد از انتخاب گزینه من ربات نیستم، اینستاگرام از طریق کدی که به شماره تلفن همراه شما یا ایمیل شما ارسال می شود، هویت شما را احراز می کند. کافی است کد ارسالی را در کادری که در صفحه بعد از I am not robot ظاهر می شود، وارد کنید و به راحتی وارد حساب کاربری خود شوید.

رفع مشکل راستی آزمایی اینستاگرام

رفع مشکل راستی آزمایی اینستاگرام

در هنگام مواجهه با راستی آزمایی اینستاگرام یا همان reCAPTCHA همانطور که می دانید، باید براساس سوالی که از شما پرسیده می شود تعدادی عکس (مثلا دوچرخه، چراغ، خودرو و …) را از بین عکس هایی که به شما نشان داده می شود انتخاب کنید. این کار برای تشخیص این است که شما ربات نیستید و هوش تشخیص دارید.

برخی مواقع ممکن است با وجود انتخاب عکس های درست به مرحله بعد منتقل نشوید، یا عکس هایی که به شما نشان داده می شود ناقص باشد یا قابل انتخاب نباشد. دلیل این مساله احتمالا اشتراک کدهای جاوااسکریپت از سورس فیسبوک است که منبع آن ها در ایران فیلتر است.

در 90 درصد مواقع با روشن کردن فیلترشکن این مساله حل می شود. اما برخی کاربران ایرانی گزارش کرده اند که با بستن و باز کردن دوباره برنامه و یا پاک کردن کش برنامه از طریق تنظیمات گوشی، موفق شده اند راستی آزمایی را به درستی مشاهده و از آن عبور کنند.

بنابراین شما هم می توانید با استفاده از یکی از این گزینه ها این مساله را حل کنید.

رفع مشکل کد امنیتی اینستاگرام

تا چند سال قبل مشکل ارور امنیتی اینستاگرام کمی دردسرساز بود. چرا که پیش شماره بین المللی ایران در لیست اینستاگرام نبود و برای احراز هویت نمی توانستیم از شماره تلفن همراه استفاده کنیم. اما در این سال ها با قرار گرفتن کد پیش شماره ۹۸+ ایران در لیست کدهای معتبر و شناسایی شده اینستاگرام، مشکل رفع ارور کد امنیتی اینستاگرام دیگر همانند گذشته دشوار نیست.

کد 6 رقمی اینستاگرام

با این اوصاف، ساده ترین کار این است که از اینستاگرام بخواهید کد امنیتی را به شماره همراه شما ارسال کند و پس از دریافت کد، بلافاصله این کد 6 رقمی را وارد فیلد مورد نظر کرده و اینستاگرام شما دوباره فعال می شود.

راه دیگر این است که از اینستاگرام بخواهید کد را برای آدرس ایمیل شما ارسال کند و از ایمیل خود کد را وارد کنید.

در نظر داشته باشید که شماره موبایل و یا آدرس ایمیلی از شما پذیرفته می شود که در زمان ثبت نام و یا ساخت اکانت اینستاگرام آن را ثبت کرده باشید و اکنون در حساب شما فعال باشد.

مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام

به دلایل مختلف و نامشخص ممکن است این کد شش رقمی نه برای موبایل و نه برای ایمیل ارسال نشود. برای اینکه به مشکل عدم دریافت کد امنیتی اینستاگرام برخورد نکنید بهتر است اقداماتی را از قبل انجام داده باشید.

اقداماتی که می توانید برای پیشگیری از بروز این مشکل انجام دهید، استفاده از کد بازیابی احراز هویت دو مرحله ای است. در ادامه آن را برای شما کاربران عزیز توضیح می دهیم.

استفاده از کد بازیابی برای حل مشکل کد امنیتی اینستاگرام

برای استفاده از این روش باید به صفحه پروفایل اینستاگرام خود رفته و از گزینه سه خط بالا سمت چپ گزینه تنظیمات یا Settings را انتخاب کنید. سپس به قسمت  Security رفته و گزینه Two-Factor Authentication را انتخاب کنید. با انتخاب گزینه  Get Startedسه گزینه به شما نمایش داده می شود.

بخش Two-Factor Authentication

 • گزینه Authentication app

این گزینه، که انتخاب پیشنهادی اینستاگرام نیز می باشد، استفاده از یک برنامه احراز هویت است. برنامه های احراز هویت، به شما کمک می کنند تا با رمز عبور دو مرحله ای به برنامه هایی که نیاز به حساب کاربری دارند، دسترسی داشته باشید. این شیوه، امن ترین روش برای مدیریت و ورود به حساب های کاربری است.

اگر از قبل برنامه احراز هویت بر روی گوشی شما نصب باشد می توانید از آن استفاده کنید. در غیر این صورت اینستاگرام با دسترسی شما به گوگل پلی یا اپ استور هدایت شده و از آن جا بهترین برنامه پیشنهادی را به شما معرفی می کند تا دانلود و نصب کنید.

 

در حال حاضر برنامه پیشنهادی اینستاگرام Google Authenticator است. با نصب آن می توانید رمز عبور دو مرحله ای خود را با کمک این نرم افزار فعال کنید. در این صورت دفعه بعد که برای ورود به اینستاگرام با مشکل مواجه شدید می توانید از این برنامه برای احراز هویت خود و برگشتن به حساب کاربری استفاده کنید.

نرم افزار Google Authenticator

 • گزینه WhatsApp

با فعال کردن این گزینه، ابتدا اینستاگرام شماره تلفن همراه شما را می خواهد. بعد از وارد کردن شماره و زدن گزینه Next، یک پیامک برای شما ارسال می شود. آن کد را وارد کرده و دوباره دکمه Next را انتخاب می کنید. در مرحله بعد شماره ای که بر روی آن واتس آپ فعال دارید پرسیده می شود. بعد از ورود شماره و تایید آن، یک کد 6 رقمی برای حساب واتس آپ شما ارسال می شود. با وارد کردن آن در کادر مربوطه، حساب شما به واتس آپ وصل می شود. و در صورت مشکل در ورود به اکانت اینستاگرام می توانید از آن استفاده کنید.

 • گزینه Text message

در مرحله قبلی به صورت اتوماتیک این گزینه نیز فعال می شود. اما اگر بدون فعال کردن واتس آپ می خواهید این گزینه را فعال کنید کافی است کد 6 رقمی که به شماره تلفن همراه شما پیامک می شود را در این قسمت وارد کنید و شماره همراه خود را ثبت کنید.

بعد از این کار، اینستاگرام تعدادی کد فعال سازی 8 رقمی به عنوان بک آپ در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آن ها اسکرین شات بگیرید و در جایی امن نگهداری کنید. زمانی که در ورود به اینستاگرام به مشکل برخوردید و امکان استفاده از ایمیل، پیامک یا برنامه احراز هویت نداشتید، می توانید با استفاده از این کدها، به برنامه وارد شوید.

گزینه Text message

می توانید یک یا چند روش مختلف احراز هویت را فعال کنید. اما یکی از آن ها کافی است.

اگر تنظیمات بالا را بر روی گوشی تلفن همراه خود انجام نداده اید و اکنون برای ورود به اینستاگرام مشکل دارید، می توانید راه های زیر را نیز امتحان کنید:

 • از یک دستگاه دیگر برای مشکل عدم ارسال کد امنیتی اینستاگرام استفاده کنید

مشکل نیامدن کد اینستاگرام یا re captcha ، بعضا به دلیل مشکل IP دستگاه است. بنابراین بهتر است از کامپیوتر و یا یک گوشی دیگر برای رفع مشکل کد امنیتی اینستاگرام استفاده کنید.

بعضا استفاده از ربات اینستاگرام بر روی برخی از IP ها بیشتر می شود و یا به دلایلی اینستاگرام برخی از  IPها را حذف یا بلاک می کند و این مشکل به وجود می آید. البته برخی نیز پیشنهاد می کنند از نرم افزارهای تغییر IP استفاده شود.

 • حل مشکل نفرستادن کد امنیتی اینستاگرام با ورود از طریق فیس بوک

اگر نمی توانید کد امنیتی اینستاگرام را دریافت کنید یک گزینه خوب دیگر برای حل این مشکل اتصال از طریق حساب کاربری فیسبوک است. برای این کار از گزینه switch account در پایین صفحه لاگین استفاده کنید و در صفحه بعد با انتخاب گزینه Log in with Facebook از طریق اکانت فیس بوک خود وارد اینستاگرام شوید. البته لازم است از قبل حساب کاربری فیس بوکی داشته باشید که به ایمیل یا شماره تلفن مشترک با اینستاگرام متصل باشد.

 • از حالت مخفی مرورگر استفاده کنید

از طریق کامپیوتر و یا لپ تاپ و با استفاده از مرورگر فایرفاکس یا کروم، به صورت مخفی وارد حساب کاربری خود در اینستاگرام شوید.

برای این کار از گزینه New Incognito Window در قسمت منو، یک تب جدید ایجاد کنید (با گرفتن هم زمان دکمه های شیفت و کنترل و N نیز می توانید این تب را ایجاد کنید). سپس از طریق آن وارد اینستاگرام شوید. با زدن رمز و نام کاربری وارد حساب خودتان شوید.

این روش در بسیاری از مواقع برای تشخیص عدم استفاده از ربات اینستاگرام کمک بزرگی برای دسترسی به حساب اینستاگرامی شما می کند.

استفاده از گزینه Get Help Signing In برای حذف کد امنیتی اینستاگرام

بدون استفاده از کد امنیتی نیز می توانید به حساب خود دسترسی پیدا کنید. البته این مسیر کمی مشکل است و معمولا به دردسر آن نمی ارزد. مگر در شرایط خاص.

در این حالت بعد از اینکه اینستاگرام را باز کردید (قبل از ورود به حساب کاربری) باید در صفحه لاگین گزینه Get Help Signing In را کلیک کنید. اگر از گوشی های اندروید استفاده می کنید گزینه Use Username or Email را انتخاب کنید و اگر از گوشی های آیفون استفاده می کنید ابتدا یوزر و پسورد خود را بزنید و بعد گزینه Other Issues را انتخاب کنید.

گزینه Get Help Signing In

در صفحه بعد نام کاربری و پروفایل شما دیده می شود. گزینه Don’t have access to any of these و یا Need more help را کلیک یا لمس کنید. در مرحله بعد باید مشکل را به زبان انگلیسی برای اینستاگرام توضیح داده و ارسال کنید.

بعد از دو تا سه روز از طرف اینستاگرام با شما تماس گرفته می شود و از شما نام کاربری و اطلاعات حساب پرسیده می شود و شما را به لینکی هدایت می کند تا مشکلتان حل شود.

جمع بندی

با وجود اینکه استفاده از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور و افزایش لایک یکی از دلایل اصلی بروز مشکل ارور کد امنیتی اینستاگرام می باشد، اما با این حال اینستاگرام در موارد متعدد از این کد استفاده می کند و نمی توان صرفا استفاده از ربات اینستاگرام را عامل وجود ارور سکیوریتی کد اینستاگرام دانست. می توانید با مراجعه به صفحه خرید لایک فالوجت تعداد لایک و به دنبال آن بازدید پیج خود را بالا ببرید. بالا بودن تعداد فالوور از راه های موثر جذب مخاطب است، بنابراین خرید فالوور اینستاگرام بدون ریزش را به شما پیشنهاد می کنیم.

به جز روش های گفته شده، راه های دیگری نیز برای ورود به اینستاگرام در زمان بروز کد سکوریتی اینستاگرام وجود دارد. مثلا پاک کردن حافظه کش اینستاگرام یکی از آنها است. یا اگر کد امنیتی برای شماره موبایل ارسال نمی شود ممکن است شماره شما در لیست اسپم اینستاگرام باشد. همچنین در بسیاری از مواقع در صورت عدم دریافت ایمیل، ممکن است مشکل از تنظیمات سرویس ایمیل شما باشد که ایمیل های اینستاگرام را در پوشه اسپم قرار می دهد.

ربات اینستاگرام خدمات زیادی برای افزایش فالوور واقعی و یا افزایش لایک و کامنت اینستاگرام به شما خواهد کرد و تنها شما با استفاده درست از ربات اینستاگرام می توانید به راحتی و بدون مشکلات امنیتی از آن استفاده کنید.

عمدتا اگر دلیل بروز کد امنیتی اینستاگرام، استفاده از ربات اینستاگرام باشد، به دلیل استفاده نادرست از ربات است و اگر پس از استفاده از ربات، چند بار با این مشکل مواجه شدید، لازم است در تنظیمات ربات خود بازنگری انجام دهید.

اگر در این زمینه سوالی داشتید لطفا آن را در کامنت ها بنویسد، همکاران ما در فالوجت در کوتاهترین زمان ممکن پاسخگوی سوالات شما هستند. علاوه بر این می توانید مشاوره های لازم در زمینه خرید فالوور فیک را از کارشناسان ما دریافت کنید.

 

سوالات متداول

 • ربات اینستاگرام چقدر در بروز مشکلات و خطاهای اینستاگرام نقش دارد؟
  می توان گفت دلیل اصلی بروز مشکلات ورود به اینستاگرام به خاطر استفاده از ربات های اینستاگرامی است. یا به دلیل استفاده از ربات های بی کیفیت، یا استفاده نادرست از ربات.
 • چگونه از برنامه احراز هویت در اینستاگرام استفاده کنیم؟
  این برنامه ها در تایید دو مرحله ای به کمک اینستاگرام می آیند. تنظیمات آن را می توانید از این مسیر پیگیری کنید: Settings => Security => Two-factor authentication => Authentication app
 • آیا به جز دسترسی به پیامک و ایمیل، می توان از روش های دیگری نیز برای تایید هویت استفاده کرد؟
  بله. اتصال به حساب کاربری فیس بوک، تایید هویت از طریق واتس آپ، استفاده از برنامه احراز هویت و استفاده از کدهای ریکاوری بک آپ، روش های دیگری هستند که می توانید به کمک آن ها هویت خود را در اینستاگرام تایید کنید.

۴۶۶ دیدگاه دربارهٔ «چگونه رفع مشکل ارور امنیتی اینستاگرام را انجام دهیم؟(آموزش تصویری)»

 1. سلام ببخشید من کد امنیتی که برا ایمیل و تلفن همراهم میاد یکی نیست و وقتی کد رو وارد میکنم اصلا وارد نمیشه چرا

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

   1. سلام من ۵هزار فالور واقعی دارم ۲۰۰ نفر بازدید دارم لطفا چکار کنم بازم فالورام بیان بالا وبازدیدم زیاد بشه لطفا بگید

  2. من وارد تنظیمات اینستا شدم و گزینه security زدم بعدش گزینه Login Activity زدم دو تا گزینه بود اونجا دستکاریش کردم الان اینستا بلاکم کرده چیکار باید بکنم؟

 2. من برای اینستا ایمیل روی گوشیمو زدم.حالا میگه مشکآک هستیم ک خودتون هستید یا نه
  بعد برای ی ایمیل دیگه میفرسته باید چیکارش کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید و یا میتوانید از طریق اینستاگرام لاگین تغییر رمز انجام بدهید.

  2. سلام وقتتون بخیر
   من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
   و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
   الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

    1. سلام پیج اینستا من مسدود شده من از رباط هم استفاده نکردم و تمام فالور هام واقعی هستش اینستا من رو رباط تشخیص داده من هم گزینه من رباط نیستم رو هم میزنم ولی صفحه راستی آزمایی باز نمیشه میشه بهم بگید چطور پیجم رو برگردونم ممنون میشم از شما.

 3. سلام من اکشن بلاک شدم و الان گزینه I’m not robot برای من فعال شده که متاسفانه تصویر آن کامل باز نمیشود که من بتوانم گزینه های درست را انتخاب کنم و نصفه هست چه کنم؟

    1. سلام و وقت بخیر اگر با اینترنت متفاوت و بدون فیلترشکن امتحان کردید و باز مشکل دارید باید به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدید (معمولا دیر جواب میدن)

     1. کارشناس شبکه های اجتماعی

      سلام وقت بخیر ، بر روی فراموشی رمز عبور کلیک کنید و حساب کاربری خود را با استفاده از ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختید بازیابی کنید

    1. سلام. بدلایل امنیتی از ی برنامه فرعی رفتم داخل پیجم اینستاقفل کرده پیجمو بعدنام کاربری و گذرواژموبلدم ولی ی کدامنیتی میفرسته ب شماره قدیمیم ک گمش کردم خطو بعدایمیلشم یادم نیس اللن بلیدچیکارکنم ممنون ازراهنماییتون

   1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
    از به روز بودن(آپدیت) اپلیکیشن اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس با فیلترشکن روشن امتحان کنید؛ اگر مشکل شما رفع نشد با لپ تاپ و یا کامپیوتر امتحان کنید.

    1. سلام وقتتون بخیر باشه ، پیج اینستاگرامم یهو خارج شد و وقتی گزینه ارسال کد به ایمیلم رو میزنم کد ارسال میشه ولی وقتی میزنم میگه شما به دلیل اینکه به تعداد بار زیاد کد رو اشتباه زدین ارور میده

     1. سلام وقت بخیر
      کمی صبر کنید و بعد بدون فیلترشکن و با اینترنتی متفاوت مثل adsl یا خط امتحان کنید اگر مشکل حل نشد بازیابی رمز عبور را بزنید و در نهایت اگر باز مشکل حل نشد از طریق ایمیل با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید

  1. سلام من اکشن بلاک شدم و الان گزینه I’m not robot برای من فعال شده که متاسفانه تصویر آن کامل باز نمیشود که من بتوانم گزینه های درست را انتخاب کنم و نصفه هست چه کنم؟چیکار کنم؟ لطفا پاسخ بدید

 4. سلام من ۲۶ تا اکانت ساختم چون‌ برای کسب و‌کارم لازم‌بود ولی اکانتام بسته شدن مینویسه پوشش خبری‌ باز نمیشه و تشخیص ربات میداد بهم من‌میزدم تشخیص رباتو میگفت شمارتو وارد کن میکردم هیچ کدی واسم نمیاد حتی کد جدید رو میزدم خسته شدم چیکارکنم خطمم بازه مشکلی نداره

   1. سلام وقتتون بخیر
    من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
    و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
    الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

 5. سلام من واقعا به کمک شما نیاز دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید اینستا منو از اکانتم خارج کرده به دلیل فعالیت زیاد و برای ورود به اکانتم میخواد که با تصاویری ربات نبودن خودم رو ثابت کنم اما تصاویر را نصفه نشون میده و فقط سه تا عکس آخر مشخصه
  الان من باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

     1. با سلام خدمت شما کاربر گرامی فالوجت،
      لطفا مشکل خود را با ما در میان بگذارید تا همکاران فالوجت شما را راهنمایی کنند.

 6. من با ایمیل رفته بودم اینستا.الان اون ایمیلمو دیگه ندارم ولی رمز اینستامو دارم
  چیکار میتونم کنم؟ دیگه نمیتونم برم پیجم؟????????

 7. سلام ببخشید من کد امنیتی فعال کردم الان میزنم کد امنیتی میاد میزنم میگه کد امنیتی نادرست لطفا کد امنیتی انتخاب کنید و دوباره امتحان کنید نمیدونم باید چیکار کنم وارد اکانتم نمیتونم بشم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر، در اینستاگرام وب لاگین بشوید وتغییر رمز انجام داده ،اینستای قبل را پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 8. سلام . واسه من کد ارور امنیتی اینستاگرام اومده . متاسفانه نه رمز ایمیل رو دارم و نه اون شماره موبایلی که موقع ساخت اکانت وارد کرده بودم ! الان باید چیکار کنم؟ لطفا کمک کنید

   1. سلام برای من نوشته که باید مطمعن شیم شمایید و باید یک کد امنیتی برای من ارسال بشه اما هیچ کدی ارسال نمیشه لطفا کمک کنید این پیج کاریه لطفا خواهش میکنم.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،بفرمایید مشکل تون ا تا راهنمایی تون کنم.
   برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام رسان واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

   1. من چن بار رمز اکانتمو استباه زدم ولی بعد اینکه درس زدم میگه ورود شما مشکوکه به ایمیل پیام میده ولی من اون ایمیل رو ندارم چیکار کنم مممنون رمز ایمیل یادم رفته هر کاری کردم نتونستم برگردونم

 9. سلام
  من از این برنامه های انفالو یاب داشتم و گوشیمو دردین
  حالا میخوام وارد بشم ایدمو میزنم و پسورد هم میزنم میره به مرحله راستی ازمایی دو مرحله ای کد ریکاوریمو میزنم وارد صفحه بعد میشه که سکیوریتی از من درخواست میکنه که با ایمیل بفرستم یا به شماره
  اما نه شماره متعلق به من هست و نه ایمیلی که اونجا هستش

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده دوباره تلاش کنید و تنها راه ورود به اکانت همین مورد هستش.

 10. سلام من پیجم پرید و با استفاده از شماره اونو برگردوندم اما الان مشکل چنج پسورد دارم همش روی صفحه میاد و میگه برای تغییر پسورد باید وارد ایمیل بشید درصورتی ک من اصلا ایمیلی برای پیجم وارد نکردم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،برای این‌کار باید ابتدا وارد بخش Send by Sms شوید و شماره‌موبایلی که برروی حساب خود ثبت‌کرده‌اید را وارد کنید. سپس گزینه Send by sms را زده تا لینک تغییر رمز عبور برای شماره موبایلتان ارسال‌ شود. پس از کلیک برروی لینک، وارد صفحه تغییر رمز عبور می‌شوید و می‌توانید برای حساب‌کاربری خود رمز عبور جدید انتخاب کنید.

 11. سلام
  من یک امانت جدید در اینستا ساختم
  اما همین که ساخته شد به صفحه احراز هویت(شناسایی بات و انتخاب عکس) رفت
  ولی وقتی تیک ربات نیستم رو میزنم هیچ اتفاقی نمیوفته
  و نکست روشن نمیشه که قدم بعدی بالا بیاد
  با گوشی و لپ تاپ مخلف هم امتحان کردم ولی متاسفانه اتفاق جدیدی نبوفتاد
  و این اتفاق برای ۲ اکانت جدیدی که اسخته بودم افتاد

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 12. سلام من بعد از وارد کردن جیمیل و رمز کد احراز حویت دوعاملی رو میزنم ولی ارور میده و میگه اشتباهه من از برنانه DUO MOBILE استفاده میکنم لطفا کمک کنید

 13. چرا من هرچی صبر میکنم کد ۶ رقمی رو نمیفرسته به شماره موبایلم؟؟؟
  خواهش میکنم یه راهی جلوم بزارین
  تا چند روز دیگه اکانتم به طور دائم بلاک میشهههههههه

 14. سلام وقت بخیر من هرکاری میکنم کد امنیتی اینستاگرامم نمیاد میگ ب ایمل ارسال شد ولی هیچی نمیاد اون دسترسی هایی هم ک گفتین اجام بدین نمیشه چون ب اکانتم دسترسی ندارم میشه ی راه حلی پیش مای ما بزارین؟

 15. سلام من رمز عبوره ورود به اینستاگرامم رو میدونم،ولی یک بار اتفاقی اشتباه وارد شدم،و برام گزینه ورود مشکوک به حساب میاد،و میگه که حتما باید کدی که به ایمیل ارسال میشه رو وارد کنیم،و من دسترسی به ایمیلم ندارم که کد ۶ رقمی رو دریافت بکنم،چاره چیه؟چند روز این وضعیت طول میکشه تا رفع بشه؟
  کمکم کنید ممنون میشم چون پیج کاریم هستش

 16. سلام،من همین ارور امنیتی برام میاد،رمز قبلیم رو فراموش کردم،در صورتی ک وقتی forget pass رو میزنم صفحه بالا نمیاد ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 17. سلام دوستان
  این مشکل منم بود
  کد تایید دو مرحله ای یا همون کد شش رقمی امنیتی اینستاگرام پیامک نمیشد به گوشیم ولی خدروشکر حل شد
  راه حلمو میگم شاید بدردتون بخوره
  میدونم خیلی حس بدیه مخصوصا اگه پیجتون کاری باشه و خیلی خرج کرده باشین
  من پیامک های قبلی اینستاگرام رو پاک کردم (منظورم پیامک های قبلی که کد فرستاده بود روز های پیشین)
  و بعد مجدد ساعت ۲ بامداد درخواست کد دادم و ارسال شد!
  جالبه حتی چند بار تست کردم و بدون وقفه کد ها رو ارسال میکرد!
  این راه حل من بود گفتم باهاتون اشتراک بذارم….

 18. سلام ببخشید یبار از پیجم لاگ اوت کردم بعدش که خواستم وارد بشم کد دو مرحله ای ام فعال بود
  هرچقدر به اپ کد اومد و وارد کردم باز نشد همش ارور chek the security code and try again میاد
  دیگه نمیدونم چیکار کنم کمک کنید…

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 19. سلام من اینیستا گرام رو پاک کردم الان ک میخام وصل کنم شماره و ایمیل و اسم کاربری هیچی قبول نمیکنه همش میزنه مشکلی رخ داده چه کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید یا با یک اینترنت دیگه امتحان کنید.

 20. امین عیساپور مقدم

  سلام من اکانتم مشکل پیدا کرده وارد نمیشه شماره رو که میزنم‌ خطا میزنه ولی با یه خط دیگه میشه مشکل چیه؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،با اطمینان کامل از صحیح بودن ایمیل و شماره تلفن ثبت شده ی خود مجددا تلاش کنید.

 21. سلام خسته نباشید
  اکانت من چون رمز دو‌مرحله ای داره نمیدونم چه اتفاقی افتاده که اس ام اس این رمز برام نمیاد.میشه راهنمایی کنید چیکار کنم تا رمز بیاد؟ دیشب یکی اومد تا رمز رو تغییر بدم ولی دیگه برای رمز دو مرحله ای نمیاد نمیتونم دیگه واردپیج ام بشم.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 22. سلام من نام کاربری پیجم رو چن بار اشتباه زدم بعد گفتش ک اینستاگرام ب شما مشکوک شده و کد رو میفرستن ب ایمیل فقط هیچ گونه شماره یا چیزی غیر از اینکه به ایمیل میفرستن نزده بودش و من ایمیلم رو کلا فراموش کردم نه اسمش رو بلدم ن رمزشو اسم پیج و پسوردش رو میدونم ولی اینکه میگه کد رو میفرسته ب این ایمیل کار رو سخت میکنه برام و من اصلا اون ایمیل رو ندارم امکان باز گرداندنش هست؟لطفا کمکم کنید ممنون میشم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،اینستاگرام شما بلاک شده ومدتی طول میکشه تا حل بشه ویا میتونید از وی پی ان استفاده کنید و امتحان کنید.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،مشکل تون مطرح کنید تا راهنماییتون کنم.
   سلام وقت بخیر،برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام زسا واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

  2. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر،مشکل تون مطرح کنید تا راهنماییتون کنم.
   برای راهنمایی در ثبت و همچنین پیگیری سفارش تون می تونید با شماره های ۰۳۱۳۶۶۴۰۲۲۹ و ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ در ساعات ۹ الی ۱۶ تماس و یا از طریق پیام زسا واتساپ و تلگرام ۰۹۱۲۰۴۶۳۳۴۲ با ما در ارتباط باشید.

 23. سلام ،من دیروز یه برنامه افزایش فالور رو نصب کردم و امروز یکدفعه حسابم قفل شد و باایمیل فقط وارد شدم نه شماره،ایمیلمم عوض کردم اصلا یادم نمیاد چی بود بخدا نمیتونم هیچ جوره وارو حسابم شم لطفا راهنماییم کنید خیلی ممنون.

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،داخل اینستاگرام وب لاگین بشید و رمز رو عوض کنید و اینستای قبلی رو پاک کنید و دوباره نصب کنید.

 24. سلام من روز یک ایمیلی زدم حساب اینستاگرامم رو که اصلا نمیدونم اسم ایمیل ورمز ایمیل رو فقط اسم اکانتم ورمز اکانتم روبلدم اما اینستا گرام منو مسدود حساب کرده نمیزاره وارد اکانتم شم تورو خدا کمکم کنید اخه خیلی برام مهمه اون پیج چیکارکنم هیچ طور نمیتونم به حساب اینستام برگردم چون نه ایمیل دارم نه شماره

 25. خسته نباشید
  اینستاگرام گفت ربات هستی بعدش یک چند تا عکس فرستاد که مثلا درست بگم که بعدش باورش بشه نیستم اما عکس ها نیمه بود و معلوم نبود و نگفته بود کدام رو تشخیص بدم من تصمیم گرفتم اینستاگرام رو کلن پاک کنم و از اول نصب کنم که متاسفانه رمز ورود یادم رفته قدیم وقتی رمز یادم میرفت خود اینستا کمک میکرد اما حال که ربات شناخته شدم کلن رمز نمیفرسته و باید چه کار کرد تشکر؟؟

  1. واییی برای منم همین مشکل پیش امده ورمز اکانتم یادمه ولی بازم تصویرا نیمه ست تونستی راه حلی پیدا کنی؟

  2. سلام من پیجم بخاطر اینکه انفالویاب نصب کردم پریده و ربات تشخیص داد بعد از ارسال اینکه رباب نیستم تایید شده ی صفحه اومده ک ۲۴ ساعت صب کنم ک بعد از اون ی صفحه ارسال کد اومد ک اون اصلا نیومد هر کاری کردم بعد چن ساعت دوباره برگشته رو صفحه ی اصلی لطفا راهنماییم کنین خیلی پیجم برام مهمه ۱۷ کا بوده تورو خدا بگین بر میگرده

   1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
    از فیلتر شکن استفاده کنید و اگر همچنان در ورود به صفحه مشکل داشتید از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید.
    تمامی ربات ها در حال حاظر این مشکل را برای صفحه شما به وجود می آورند و بهترین راه قطع کردن دسترسی ربات است چرا که پس از مدتی ممکن است اینستاگرام صفحه شما را به کلی مسدود کند.

 26. سلام خسته نباشید من اکانتم و کدو همه چیز رو میزنم اما باز نمیکنه کد امنیتی میخواد میفرسته ایمیلم میاد اما صفحه ای باز نمیشه تا کد رو وارد کنم نزدیک ۲۰ بار زدم کد امنیتی فرستاد ایمیلم اما همچنان زده کد جدید یا تایید که باز میزنم اتفاقی نمیفته و باز نمیشه کد رو بزنم

 27. من پیجم الان ازش دراومدم دستم خورد الان آیدیمو رمز پیجمو میزنم یه کد شش رقمی میخاد بعد هرچی میزنم به شمارم کدو بفرسته .اون کد نمیاد .ایمیلم داده بود ولی دیگه به ایمیلم دسترسی ندارم .چیکار میتونم بکنم‌دوباره پیجم برگرده

 28. سلام ببخشید من تست من ربات نیستم رو پشت سر گذاشتم و شماره که خواسته بود ثبت کردم و کد هم ارسال شد.
  نوشت تا ۲۴ ساعت بررسی میکنیم که بتونید به اکانتتون دسترسی داشته باشید
  ولی الان چهار یا پنج روزه که همچنان همون پیام رو میاره و نمیتونم وارد بشم

   1. سلام وقت بخیر منم همین مشکلو دارم مرحله ربات نیسمو گذروندم بعد اومد ک تا ۲۴ساعت جواب میدیم الان ۵،۶روز هس ک هنو درست نشده …چطوری به اینستاگرام پیام بدم؟

    1. ربات اینستاگرام

     سلام وقت بخیر ،از طریق ایمیل میتوانید به اینستاگرام پیام داده همچنین در قسمت هلپ اینستاگرام نیز میتوانید مشکل را بیان کنید.

 29. من درحال کار از اکانتم بیرون رفتم پستام پاک شده و دایرکت نمیتونم بدم ب خودم از گوشی دیگ و یه صفحه باز میشه ک میگه مراحل ربات بودن و بگذرونید اما عکسا اصلا باز نمیشه و میگه تا ۳۰ روز باید این مراحل و رد کنید اما هیچ اتفاقی نمیوفته باید چیکار کنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،اگر اکانت دیگه‌ای روی برنامه ندارید برنامه رو یک بار پاک و دوباره نصب کنید یا با یک اینترنت دیگه امتحان کنید.

 30. سلام اکانت من مشکل پیدا کرده و برای فعال شدن منو میبره به صفحه انجام تست من ربات نیستم ولی اون صفحه تست راستی آزمایی رو نصفه باز میکنه و من نمیتونم انجام بدم. دیگه نمیدونم چیکار کنم. لطفا راهنمایی کنین.

 31. سلام من میخام وارد انفالویاب شم میزنه رمز ورود و نام کاربری اشتباه ولی درست میزنم لطفا راهنمایی کنید

 32. سلام. توروخداجواب بدید?
  من تایید دو مرحله کردم اکانتمو بعد الان میزنم رمزو برام نمیفرسته اراون کدای۸ رقمی ریکاوری کد هم استفاده میکنم مینویسه ((ارور پلیز ترای اگین…توی یه زمان دیگه ))
  بعدش میرم میزنم رمزو میفزسته به ایمیلم ازاونجام میخوام واردشم بازم نینویسه ارور لطفا یه وقت دیگ امتحان کنید…۰
  ?از مرورگر اینستاهم میرم بالبتاب و گوشی وارد سایتش میشم بازم نمیفزستههههه?????چکارکنمممممممم توروخداجواب بدید

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،میتوانید از طریق اینستاگرام وب تغییر پسورد انجام دهید و برنامه را یک بار حذف و دوباره نصب کنید.

   1. دقیقا منم همین مشکل و دارم میخواستم رمز عوض کنم که یهو گفت کد بده تا رمزت عوض شه الان اون کدهای ۸رقمی میزنم میگه ارور کمکم کنین ممنون

    1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
     شما می توانید با استفاده از شماره همراه و ایمیل ثبت شده در اکانت خود، رمزتان را بازیابی کنید؛ اینستاگرام لینکی برای بازیابی رمز و یا کدی ۶ رقمی برای شما ارسال خواهد کرد.

 33. سلام من پیجم پرید و به گزینه راستی آزمایی رفت اینستاگرام رو حذف نصب کردم ک دوباره وارد شم ولی هرچی آی دی رو میزنم دیگه بالا نمیاد ایمیلم رو هم یادم نمیاد و نمیدونم با چه شماره ای هست چطور میشه پیج رو برگردوند؟

  1. ربات اینستاگرام

   سام وقت بخیر ،اگر ایدی شما دیگه وجود نداشته باشه از طریق اینستاگرام پیج بسته شده و تنها راه ورود به پیج و برگردانی رمز عبور ایمیل ثبت شده است.

 34. سلام من با اپلیکیشن تایید دو مرحله ای رو فعال کردم و الان نرم افزار از گوشیم پاک شده و نمیتونم وارد اکانت شم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ،از طریق اینستاگرام وب تغییر رمز انجام بدید و یا از طریق شماره و ایمیل ثبت شده در اینستاگرام رمز عبور را بازگردانی کنید.

 35. سلام من می‌خوام اکانت جدید بسازم بعد میزنم تکمیل نام نویسی میزنم ولی در آخر برام تست i’m not robot میاره چیکار کنم؟

 36. سلام ببخشید من میخام وارد اکانتم بشم مینویسه متوجه تلاش غیر عادی برای ورود به سیستم شدیم کد میفرسته ولی متاسفانه من به اون ایمیل و شماره دسترسی ندارم چیکار میتونم بکنم؟

 37. سلام من دیشب از اکانتم log out کردم وارد شدم بازم رمز امنیتی ۶ رقمی برا خطم میفرسته هر چی میزنم میگه اشتباه لطفا رمز سکرتی رو وارد کنیدد
  توروخدا کمکم کنید پیجمو لازم دارم

 38. من لوگ اوت کردم از اکانتم وارد میشم کد ۶ رقمی میخواد اونم برا گوشیم ارسال میشه میزنم ارور میده که اشتباهه توروخدا چیکار کنم

  1. ربات اینستاگرام

   سلام وقت بخیر ، از طریق اینستاگرام وب تغییر رمز انجام بدید و یکبار برنامه را حذف و دوباره نصب کنید.

 39. سلام وقت بخیر… اگه به ایمیل یا شماره ی که قبلا ثبت کردیم دسترسی نداشته باشیم.در خصوص کد امنیتی شش رقمی دیگه هیچ راهی وجود نداره برای بازیابی پیج؟؟؟؟؟؟؟؟

 40. سلام وقت بخیر
  چند روزه اکانت من ِغیرفعال شده به اینستاگرام گزارش فرستادم و به صورت ایمیل برام یه فرم اومده پر کنم وقتی میخام ارسال کنم مینویسه به اینستاگرام بروید و تایید کنید که این شما هستید.
  ولی اکانت من ِغیرفعاله چطوری تایید کنم راهنمایی کنین خواهش میکنم

 41. سلام
  من کدی که به گوشیم ارسال شد رو وارد کردم و الآن پیام میده که تقریبا ۲۴ ساعت طول میکشه تا صحت اطلاعات رو تایید کنن.
  میخواستم‌بدونم که بعد از ۲۴ ساعت، حتما اکانت باز میشه یا احتمالش هست که اکانتم حذف بشه؟؟؟

  1. درود بر شما
   این مسائل کاملا به خود اینستاگرام بر میگرده و هیچ جواب از قبل مشخصی نداره.
   هر چه رفتار شما واقعی تر باشه امکان برگشت اکانت بیشتره

 42. سلام من چن روزی هست که اینستامو پاک کردم وبعدازاون هرکاری کردم نتونستم دوباره نصبش کنم همش اخطار متوجه تلاش مشکوک و غیر عادی شدیم میده بعدشم میگه کدی به شماره شماارسال کردیم ولی نه به ایمیلم ونه به شمارم هیچ کدی ارسال نمیشه
  من باید چیکار کنم عاخه لطفااااا راهنمایی کنید

 43. سلام
  برا من کد شش رقمی ارسال میشه ب ایمیل م ولی وقتی کد رو میزنم میگه you ‘ve entered the code incorrectly too many times.
  با گوشی دیگه هم امتحان کردم با مرورگر هم امتحان کردم با پیج مخفی مرورگر هم امتحان کردم …رمز ورودمو هم عوض کردم باز همین میاد البته قبلا چن بار الکی کد زدم ولی الانا ک کد ارسال شده ب هرروشی ک میزنمو کد همین پیام میاد چیکار باید بکنم؟ممنون میشم راهنمایی کنین

 44. سلام
  کد امنیتی اینستا برام ارسال نمیشه
  و از قبل هم کاری برای این موقعیت انجام ندادم
  اینستا اجازه هیچ کاری رو نمیده
  راهکار های بالا هم جواب نداده
  چیکار می تونم بکنم؟

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   اینستاگرام خود را آپدیت کنید و با فیلترشکن روشن، ورود را امتحان کنید و اگر ایمیل شما در دسترس است از ایمیل برای بازیابی رمز عبورتان استفاده کنید و اگر باز هم برای ورود بودید با مشکل مواجه بودید از لپ تاپ و کامپیوتر استفاده کنید.

 45. سلام وقت بخیر من پبجم ایمیل دیگه ای روش بود ایمیلش عوض کردم بعدش یهو از پیج انداختم بیرون حالا هم تایید کد ایمیل میخاد هر چی کد میزنم میاد میگه کد را دوباره برسی کنید یا میگه تعداد دفعات زیادی اشتباه وارد شده پسوردمم دارم نمی‌دونم چیکار کنم

  1. درود بر شما کاربر گرامی،
   ابتدا اینستاگرام خود را به روز رسانی(آپدیت) و کنید و سپس با فیلترشکن روشن امتحان کنید و اگر همچنان برای ورود دچار مشکل بودید از لپ تاپ و یا کامپیوتر استفاده کنید.

 46. سلام وقت بخیر منم مشکل دوستان داشتم حالا گفته بعد ۲۴ساعت پیج برمیگرده ایا برمیگرده؟لطفا بهم بگید

 47. سلام من هرکاری میکنم کد ۶رقمی برای خطم ارسال نمیشه تا بتونم اینستا رو بازیابی کنم به همراه اولم زنگ زدم گفتند خطتم مشکلی نداره کد پشتیبان گیری ام میزنم برام میزنه کد امنیتی را بررسی کنید.میشه راهنماییم کنید چیکار کنم؟

 48. سلام
  من سه روزی هست که وقتی میخوام کسی رو فالو یا انفالو کنم برام یه مربع باز میشه و اخطار میده.
  لطفاااااا کمکم کنید.
  ممنون.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، طبق محدودیت های اینستاگرام هر کاربر نهایتا در ساعت میتواند ۶۰ نفر را فالو یا انفالو کند . اگر از این تعداد بیشتر شود اینستاگرام به شما اخطار داده و بعد از دو اخطار احتمال اینکه پیج شما مسدود شود بالا میرود.

 49. سلام
  اینستا بهم پیام میده حساب شما موقتا قفل شده است
  بعد کد امنینی رو برای ایمیل من ارسال نمیکنه به یه ایمیل دیگه ارسال میشه ک نمیدونم کیه
  چیکار باید بکنم!!!!

 50. سلام من با ایمیل اینستا رو نصب کردم الان وقتی نام کاربری که می خوام رو میزنم به زبان انگلیسی ارور نیده که لطفا چند دقیقه صبر کنید و دوباره تلاش کنید هر چی میزنم روی نکس باز همین میاد چیکار کنم؟؟

 51. سلام خسته نباشید من وقتی برام کد امنیتی میاد بعد روی تکمیل نام نویسی میزنم یک دفعه پیام اهراز هویت برای اینکه بفهمه ربات نیستم میاد ولی اون عکسا کاملا باز نمیشه که پیجو درست کنم اگه بگید چیکار کنم ممنون میشم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ورژن اینستاگرام خود را آپدیت( به روز رسانی) کنید و از فیلتر شکن استفاده کنید.
   در صورتی که مشکل شما رفع نشد از کامپیوتر و لپ تاپ برای ورود به صفحتان استفاده کنید.

 52. سلام
  من نمیتونم وارد اکانتم بشم.به شمارم دسترسی ندارم و رمز دومرحله‌ای هم فعال است.وقتی از کد های پشتیبانی استفاده میکنم(خطا)میده.کد ها رو هم بررسی کردم همشون درسته و استفاده نشده?

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریق ایمیلی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 53. سلام خسته نباشید من یه پیج کاری دارم هر چند روز یه بار که فعالیت کمی دارم پیغام میاد که تا فلان تاریخ نمی‌تونید فعالیت کنید کلافم کرده لطفا راهنمایی کنید چکار میتونم بکنم که این مشکل حل بشه

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   از آپدیت بودن اپلیکیشن خود مطمئن شوید ولی همچنان این احتمال وجود دارد که پیج شما توسط کاربران ریپورت شده باشد و یا خود اینستاگرام به دلیل وجود فعالیت های مشکوک شما را ریپورت کرده باشد.

 54. سلام
  وقتبخیر با گوشی دیگری وارد میشم کد میخواد چی کار کنم که دیگه کد نفرسته برام خسته شدم?‍♀️?‍♀️?‍♀️

 55. سلام
  برای من پیغام اومد ک ثابت کنم ربات نیستم ثابت کردم و کدی ک برام اومد رو وارد کردم و مراحل کامل شد و اخرش یه پیغام ۲۴ ساعت داد و اخرش مجبورم کرد لاگ اوت کنم
  حالا اکانتم اصلن وجود نداره و ۲۴ ساعت گذشته و اکانتم برنگشته و ارور there was a problem with your request میاد
  باید چکار کنم ؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ،لطفا با اکانت های دیگر آیدی خودتون را سرچ کنید متوجه میشوید که مشکل از اکانتتون هست یا خیر

   1. سلام دوست عزیز
    چندوقت پیش یه برنامه انفالویاب از بازار نصب کردم بعد دوسه روزپیش چند نفرو از طریق برنامه انفالو کردم یهو ازپیج اصلی خارج شدم الان سه روزه هرکاری میکنم رمز ۶رقمی برام نمیاد چه از طریق ایمیل چه از طریق شماره چه بافیلترشکن چ بدون فیلترشکن هم تو سایت هم تو برنامه اصلا کدنمیفرسته توقسمت find your account آیدیمو میزنم مینویسه no users foundبی زحمت راهنمایی میکنید تشکر

    1. احتمالا تعداد زیادی را انفالو کردید در یک مدت زمان کوتاه و اینستاگرام به اکانت شما مشکوک شده ممکنه حسابتون برای چند هفته مسدود باشه یا اینکه کلا اکانتتون را از دست داده باشید

 56. سلام. ببخشید من یه اکانت با یه آدرس ایمیل ساختم که الان آدرس ایمیل یادم نیست و از من کد امنیتی میخواد. چطوری مشکلم را حل کنم؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،شما می تونید از طریف ایمیل و شماره تلفنی که با اون اکانت اینستاگرام خودتون ساختین،رمز عبور تون را بازیابی کنید.

 57. سلام،وقت بخیر
  من مرحله ربات نیستم رو گذروندم ،بعد برام نوشت که بعد از ۲۴ ساعت میتونم به اکانتم دسترسی پیدا کنم ولی الان هر کاری میکنم نمیشه?چجوری باید به اینستا ایمیل بزنم،این پیج خیلی برام مهمه و الان انگار کلا ناپدید شده?‍♀️
  خواهش میکنم اگه کسی این مشکل رو داشته و حل شده بهم کمک کنه???

 58. سلام ببخشید، من اکانت اینستاگرامم‌را از یک نفر گرفتم و ایمیل و شماره تلفن خودم‌رو تو اون ثبت کردم ولی وقتی اینستاگرام منو ربات تلقی میکنه و میخواد که کد ارسال کع ب اون خط و ایمیل قبلی ارسال میکنه که مال اون ادم بود ولی ایمیل و شماره من ثبته تو اکانت
  باید چیکار کنم

 59. سلام خسته نباشید من دو تا اکانت دیگه توی اینستا داشتم ولی هردورو بستن برای تایید هویت هم فیلم میخواستن که بطور خودکار خود برنامه میگرفت ولی وقتی تموم میشه مینویسه برنامه بسته شد حالا اون دوتا اکانتم پریدن نتونستم باز کنم
  الانم که میخوام پیج جدید بازکنم مینویسه بخاطر انجمن فعالیت های خاصی را محدود میکنیم دلیلش چیه؟چجوری میتونم پیج جدید باز کنم؟
  ممنون

 60. خواهش میکنم کمکم کنید که چجوری اکانت جدید بازکنم؟
  البته پیج مادر یا همون اصلی رو دارم ها اون نپریده فقط نمیتونم اکانت جدید بازکنم برای کارم بشدت نیاز دارم

 61. ببخشید که هی سوال میپرسم این آخریشه
  یه اکانتم دارم که بسته شده بود ولی اطلاعات هویتی رو فرستادم بعدش که میخوام وارد پیج بشم نام کاربری و رمز عبور رو میزنم وارد پیج میشه ولی پیج بالا نمیاد فقط یه صفحه ی سفید میاره وبس چیکارکنم حالا؟؟؟

 62. سلام منم مثل چند نفری که گفته بودن میخوام مراحل ربات نیستم رو رد کنم ولی عکس نیمه میاد فیلتر شکن هم روشن کردم نت رو هم عوض کردم ولی درست نمیشه پیجم کاریه خیلی بهش نیاز دادم دیگه درمونده شدم

 63. سلام خسته نباشید پیج من اکشن شده امکان داره بعده ۲۴ ساعت برنگرده؟اینستاگرامر زده منو
  ایمیلم دادم عکسو ایدی اینا فرستادم با این حال امکان داره بر نگرده؟کاره دیگه ای میتونم بکنم؟

 64. سلام پیج من به دلیل استفاده ازانفالویاب قفل شده ومتاسفانه ایمیل روندارم که کدتایید روبگیرمایااین قفل پیج محدودیت زمانی داره وبازمیشه ممنون میشم پاسخ بدید

 65. سلام پیج من به دلیل استفاده ازانفالویاب قفل شده ومتاسفانه ایمیل روندارم که کدتایید روبگیرم ایااین قفل پیج محدودیت زمانی داره وبازمیشه ممنون میشم پاسخ بدید

 66. سلام من از طریق انفالویاب ۱۰ تا انفالو کردم ..اینستا منو از پیج بیرون انداخت و دوباره سعی کردم وارد بشم بهم پیام میده ک ۳۰ روز دیگه اکانت برگردونده میشه و بازم میندازه بیرون ..از پیجای دیگه نگاه کردم اکانتم پستهاش پاک شده ولی خودش هنوز هس چکار باید بکنم من؟

 67. سلام من اینستاگرامم قفل شده نوشته به دلیل وارد کردن گذرواژه در وب سایتی اینستاگرام در معرض خطر قرار گرفته یا حمله فیشینگ و فعالیت مشکوکی شناسایی کردیم به عنوان یک اقدام امنیتی آن را قفل کرده ایم . اما من هیچ کاری نکردم باید چیکار کنم حالا تو رو خدا راهنمایی کنید لطفا

 68. سلام من رمز پیج قبلیمو دارم میزنم مینویسه موردی مشکوک ویه کد امنیتی ارسال میشه برا ایمیلم که این ایمیله تو گوشی قبلیم بوده رمزشم ندارم باید چیکار کنم؟؟؟

 69. سلام وقتتون بخیر. ببخشید من امروز برام توی اینستاگرام صفحه ای باز شد که گفت ثابت کنم ربات نیستم منم انجام دادمو یه کد برام فرستاد که اونم وارد کردم ولی بعدش یه پیام اومد که فقط ۲۴ ساعتشو متوجه شدم و الان هرکاری میکنم پیجم برنمیگرده و حتی ایمیلمو میزنم که کمک کنه میگه یافت نشد. الان یعنی پیجم برای همیشه بسته شده؟ چیکار میتونم بکنم؟ به دوستامم گفتم پیجمو ببینن چجور شده بعضیاشون گفتن که آیدیت به instagrammer تغییر کرده ولی بیو و اینات مثل قبل هست.چیکار کنم؟ ?

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، این مشکل مربوط به خود اینستاگرام است . از طریق نسخه وب و با فیلتر شکن امتحان کنید

 70. سلام من اینیستا گرام به عنوان ربات شناخته بود بعد با زدن عکسا کد واسه شمارم امد و بعد درست شد الان باز منو ربات شناختن و هرچی عکسارو میزنم و اخرش میزنم Next مینویسه
  sorry there was a problem please try again
  لطفا اگه میشه بهم بگین چیکار باید کنم ☹️لطفا

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   پس از گذشت مدتی می توانید مجددا ورود به اینستاگرام خود را امتحان کنید و برای ورود از فیلترشکن استفاده کنید. اگر مشکل شکا رفع نشد با دستگاه دیگری(لپ تاپ-کامپیوتر) ورود به اینستاگرام را امتحان کنید.

 71. سلام من میخوام برم یه حساب جدید بزنم تمام کارها رو انجام میدم همین که میخوام وارد اینستا بشم میگه انجمن حفاظتی همین چیزا وارد نمیشه باید چی کنم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   از فیلترشکن و ایمیل و شماره تماس متفاوت برای ساخت صفحه جدید خود استفاده کنید.

 72. سلام من پیجم با ایمیل بوده تمام مراحل من ربات نیستم رو انجام دادم الان میگه شماره وارد کنید تا کد ارسال بشه هر شماره ای میزنم کد نمیاد چیکار کنم؟

 73. یه نکته برای اینکه کد نمیاد اینکه گوشی خاموش روشن کنین من این کارو انجام دادم خاموش روشن کردم بعد دوباره درخواست کد دادم سریع پیامش برام امد

 74. ببخشید راهی داره وقتی میریم تو میپرسه رباتی یا نه رفع بشه؟
  من تا الان دوبار در ساعتای مختلف رفتم تو و دوبارشم خاست و وارد شدم.
  چگونه غیر فعال میشه؟

 75. سلام من وقتی تو پیجم بودم احزار هویت فعال کردم بعد چندتا کد ۶ رقمی برام فرستاد اونو تو گوشیم ذخیره کردم ولی اینیتام حذف شد وقتی وارد پیج م میشدم کد هویت خواست همون کدا رو زدم میگه لطفا کد امنیتی را بررسی کنید وبعد امتحان کنید میش بگید چیکار کنم

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، احتمالا چند بار درخواست ارسال کد کرده اید و کد های منقضی شده را وارد میکنید .

 76. سلام من پیج م الان کد میخواد کد پشتیبانی میزنم میگه خطای کد امنیت یعنی چی منظورش میش بگید میخوام برگردم پیجم

 77. سلام وقتتون بخیر
  برای من پیام اومده که کد امنیتی برام ایمیل میشه ولی هیچ ایمیلی برام نمیاد
  و اصلا نمیتونم وارد پیجم بشم تا مراحلشو انجام بدم
  چجوری میتونم درخواست کنم که به شماره موبایلم کد و بفرسته؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، در صفحه ورود فراموشی رمز عبور را انتخاب کرده و روی WITH SMS (با استفاده از پیامک ) کلیک کنید .

 78. سلام من پبح قبلیم بی دلیل دیسبل شد دوسه روزه پبج جدید زدم صب داشتم چت میکردم یهو از پیج خارج شد پیام من ربات نیستم اومد برام با چند بار تلاش بالاخره کد واسم اوند حالا میگه در دست بررسی تا ۲۴ ساعت آینده ….پیجم برمیگرده یعنی.؟؟

 79. سلام من رمز اکانتم رو عوض کردم و الان نمیتوانم security cod رو دریافت کنم
  میگه از طریق پیام فرستاده شد ولی واسه من هیچی نیومد و اینکه ایمیل وارد نکردم

 80. سلام وقت بخیر اینستا منو ربات تشخیص داد و الان گفته طی ۲۴ ساعته ببرسی میکنیم و اگر تایید شد پیج بر میگردونیم اما یوزرنیمم حذف شده و میگه موجود نیست ایا پیج برمیگرده و من یک اکانت دیگه روی این خط دارم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   در صورتی که اینستاگرام تشخیص دهد که صفحه شما ربات نیست پیج شما بازگزدانی خواهد شد، که در بیشتر موارد پیج شما باز می گردد.
   اما اینستاگرام بر اساس فعالیت های داخل صفحه شما تصمیم خواهد گرفت که پیج شما را ببندد یا خیر.

 81. سلام وقت بخیر
  حدودا یک سالی میشه که نمیتونم ار طریق نرم افزارهای انفالویاب پیجمو مدیریت کنم، با ارور امنیتی روبرو میشم ک فعالیت هام محدود شده. فک کنم میتونم از طریق ایمیل از اینستاگرام بخوام مشکلمو حل کنه اما با فرایند اشنایی ندارم. ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. درود بر شما
   اپلیکیشن های آنفالویاب توسط اینستاگرام به صورت پیشفرض نفوذ به سیستم به حساب میان.
   هنگام استفاده از آنفالویاب سعی کنید فیلتر.شکن نداشته باشید

 82. سلام من میخوام برم تو قسمت ایمیل اما میزنه خطای غیر منتظره ای رخ داده و هرچی راست آزمایی ازم میگیره باز درست میزنم تیک هم میخوره اما دکمه نکست فعال نمیشه و بعد چند وقت میگه وقت منقضی شد من باید چیکار کنم؟

 83. سلام من پسورد اینستاگراممو فراموش کردم،و وقتی کد فراموش کردن رمزم میاد ازم کد امنیتی میخاد ولی من ندارم باید چیکارکنم؟

  1. ربات اینستاگرام

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 84. سلام من پیجم بخاطر اینکه انفالویاب نصب کردم پریده و ربات تشخیص داد بعد از ارسال اینکه رباب نیستم تایید شده ی صفحه اومده ک ۲۴ ساعت صب کنم ک بعد از اون ی صفحه ارسال کد اومد ک اون اصلا نیومد هر کاری کردم بعد چن ساعت دوباره برگشته رو صفحه ی اصلی لطفا راهنماییم کنین خیلی پیجم برام مهمه ۱۷ کا بوده تورو خدا بگین بر میگرده

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   از فیلتر شکن استفاده کنید و اگر همچنان در ورود به صفحه مشکل داشتید از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید.
   تمامی ربات ها در حال حاظر این مشکل را برای صفحه شما به وجود می آورند و بهترین راه قطع کردن دسترسی ربات است چرا که پس از مدتی ممکن است اینستاگرام صفحه شما را به کلی مسدود کند.

  1. ربات اینستاگرام

   . سلام وقت بخیر،ابتدا برنامه اینستاگرام را بازنموده سپس گزینه Forgot را در بخش Log in لمس نمایید.در این شرایط سه گزینه برای انتخاب پیش رویتان قرار می‌گیرند. اگر یوزرنیم و پسورد اکانت خود را به خاطر ندارید، باید یکی از سه شرط برقرار باشد تا بتوانید یوزرنیم و پسورد خود را بازیابی کنید.واگر شما شماره تماس را دارید از طریق ان اقدام کنید.

 85. سلام این پیام میده
  ما اطلاعات شما را بررسی می کنیم و اگر بتوانیم آن را تأیید کنیم ، تقریباً طی ۲۴ ساعت می توانید درخواست بازبینی در مرکز راهنما را داشته باشید.

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   اینستاگرام در حال بررسی مشکل شما است و پس از گذشت مدتی می توانید دوباره وارد شدن به اینستاگرام را امتحان کنید، اگر مشکل شما رفع نشد از فیلترشکن استفاده کنید.

 86. سلام.من با مشکلات امنیتی در اینستاگرم مواجه شدم و رمز اینساگرامم را هم فراموش کردم. برای همینForgotpasswordرا زدم بعد ازمن ایمیل یا نام کاربری یا شماره تلفن را از من خواست ومن چون ایمیل م را فراموش کرده بودم شماره تلفنم را وارد کردم بعد یک پیام برای بازگشت به حساب برای من اومد ولی من این پیام را میزنم دوباره همه چیز تکرار میشه اگه میشه لطفا کمکم کنید

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، بر روی لینک داخل پیامک کلیک کنید و سپس دوباره نام کاربری خود را وارد کنید . در صفحه بعد برای شما بازیابی رمز عبور باز خواهد شد

    1. سلام و وقت بخیر
     اول اینکه حتما بدون فیلترشکن وارد اکانت تون بشید و بدون vpn چون ای پی شما مدام تغییر کنه اینستاگرام به امنیت اکانت شما شک می کنه دوم این که سعی کنید از چند دستگاه متفاوت وارد اکانت تون نشید

 87. سلام.من در اینستا با مشکلات امنیتی مواجه شدم ؛از من رمز عبور خواست من رمز عبورم را فراموش کردم برای همین
  Forgot password را زدم و دراینجا نوشته بود که نام کاربری یا ایمیل یا شماره تلفن را وارد کنید.من چون ایمیل و نام کاربری را فراموش کرده بودم شماره تلفنم را وارد کردم و یک پیام از طرف فیسبوک برای برگشت به حسابم امد .من وقتی که روی این پیام میزنم دوباره همه چی تکرار میشه و به جای اولیه که از من رمز عبور میخواد برمی گرده.لطفا اگه میتونید کمکم کنید

 88. سلام. من در اینستا بامشکلات امنیتی مواجه شدم ؛ وازمن رمز عبور میخواهد من چون رمز عبور را فراموش کرده ام
  Forgot password را زدم بعد در اینجا نوشته بود که تلفن.ایمیل.نام کاربری را وارد کنید من چون ایمیل و نام کاربری را فراموش کرده بودم تلفن را وارد کردم بعد از طرف فیسبوک برای من یک پیام برای برگشت به حسابم امد .من وقتی که روی این پیام میزنم دوباره همه چی تکرار میشه و به جا اولیه که نوشته رمز عبور را وارد کنید برمیگرده.لطفا اگه میشه کمکم کنید

 89. بزرگوار برای من این پیام میاد your account has been temporarily loocked.کد امنیتی نه برا موبایلم میاد نه ایمیلم.راه حل چیه.خیلی برا پیجم زحمت کشیدم بخاطر شغلم.

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر ، این پیغام مبنی بر این است که اکانت شما بصورت موقتی غیر فعال شده است . احتمالا بعد ۲۴ ساعت اکانتتون بر میگرده.

 90. سلام وقتتون بخیر
  من دیروز بخاطر استفاده از vpn از حسابم خارج شدم
  و کد ۶ رقمی برام نمیاره و شما بالا گفتید ک باید از قبل اقدام ب security code میکردم ک نکردم ؛ امروز هم اقدام کردم کد به شماره تلفنم ارسال نشد
  الان باید صبر کنم یا برنمیگرده دیگه ؟!

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

 91. سلام من به دلیل فعالیت زیاد از پیجم بیرون شدم اونجایی ک عکسایی میاد برا ربات و .. زدم ولی کد برا ارسال نمیشه چیکارکنم ؟

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،شما می توانید از طریق ایمیل و شماره تلفنی که قبلا در اکانت خود ثبت کردید رمز عبور خود را بازیابی کنید.

 92. سلام وقتتون بخیر پیج من کلا هیچ پست و استوری هیچ کس و نشون نمیده هیچ چیزی ازطرفی نمیتونم پسورد خودمو تغییر بدم هیچ کاری نمیشه انجام داد دلیل این چیه چطوری میتونم برطرفش کنم ؟؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ?

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ابتدا از به روز بودن(آپدیت) اپلیکیشن اینستاگرام مطمئن شوید و سپس در بخش تنظیمات گوشی خود حافظه نهان اینستاگرام(Cache) را پاک کنید و اگر همچنان با این مشکل مواجه بودید از فیلترشکن استفاده کنید.

 93. سلام وقت بخیر من اینستامو دستم خورد پاک کردم الان نصبش کردم رمزو ایدیه پیجمم زدم اما کده امنیتی واسم ارسال نمیشه تروخدا بگید باید چیکار کنم?

 94. برا من این نوشته میادhas been your account temporarily locked.چیکار کنم.کد امنیتی نمیاد برام.خب میگه موقتیه این قفل.اما الان پنج روزه که دسترسی ندارم به پیجم

 95. سللم وقت بخیر منم مشکل ورود به اکانتم دارم وارد نمیشه کد ۶ رقمی اصلل واسم ارسال نمیشه با ایمیل هم میرم نمیده کد رو بهم با شماره هم نمیده اصلا چی کنم ممنون میشم راهنمایی کنید همه مسیر ها هم رفتم نشده

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام وقت بخیر،به احتمال زیاد با آپدیت جدیدترین نسخه اینستاگرام مشکل تون حل میشه.اگر با اپدیت کردن هم مشکلتون حل نشد از طریق نسخه وب اقدام کنید.

 96. کد امنیتی من اصلا ارسال نمیشه از هر راهی میرم اصلا ارسال نمیشه وایه ایمیلم کد میاد میزنم ولی دوباره کد امنتی دیگه مباره میگه به شماره ارسال میشه ولی ارسال نمیشه چیکار کنم؟

 97. سلام
  من در طول روز فعالیت زیاد داشتم و فالو زیاد انجام دادم بخاطر همین پیامی از طرف اینستاگرام آمد که رمز پیجتو عوض کن ،رمز رو عوض کردم در مرحله اعراب هویت کد امنیتی برام ارسال نمیشه شماره و ایمیل هم هر دو درسته با هر دو هم امتحان میکنم باز برام ارسال نمیشه لطفاً کمکم کنید .ممنون

 98. سلام
  من هرچقدر کد امنیتی و میزنم هیچی برام نمیاد
  فقط یکبار از طریق ایمیل کد اومد اما وقتی وارد پیج میشم باز میگه به شمارتون کدو میفرستم هرچقدر میزنم هیچییی نمیاد حتی با ایمیلم میزنم دوباره پرت میشم بیرون میگه با شماره بیاید
  نگید که با دقت شماره و ایمیلتونو بزنید مه هزاربار کردم اینکارو!
  اصلا عجیبه، با کدی که ایمیل داده وارد میشم برت میشم بیرون دوباره می چرخه میگه به شمارتون میفرستیم اما هیچی نمیاد خطمم روشنه، ایمیلم دادم به پشتیبانی احراز هویت کردم بازم شماره میخواد میزنم هیییچ کدی نمیده، چیکار کنم؟؟؟

 99. سلام. وقت بخیر.
  من توی تنظیمات خواستم ایمیلم رو ثبت کنم بعد از اینکه ثبت شد صفحه ارسال کد امنیتی باز شده و هرچی ارسال کد رو میزنم رو خطم دریافت نمیشه. با فیلتر شکن و اینترنت دیگه هم امتحان کردم ولی باز هم پیامک کد امنیتی برام نمیاد.
  ممنون میشم راهنماییم کنید

 100. سلام من میخواهم بخش احراز هویت دوبخشی اینستاگرامم رو غیر فعال کنم اما وقتی وارد میشوم ارور unknown net work را می دهد. چیکار باید بکنم؟

 101. وقتی وارد اینصتا میشم این می آید و کد برام ارسال نمیشه اصلا نمیشه وارد پیج شد زده حذف موقت تا کی این لطفا رسیدگی کنید
  ?
  حساب شما به طور موقت قفل شده است
  ما فعالیت مشکوکی را در حساب اینستاگرام شما شناسایی کرده ایم و به عنوان یک اقدام امنیتی موقتاً آن را قفل کرده ایم.

  به احتمال زیاد در نتیجه وارد کردن رمز ورود خود در وب سایتی که شبیه Instagram است ، حساب شما به خطر بیفتد. این حمله به فیشینگ معروف است.

  طی چند مرحله بعدی از شما درخواست می کنیم هویت خود را برای کمک به امنیت حساب خود تأیید کنید و به شما اجازه می دهیم دوباره وارد سیستم شوید

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   در این حالت اینستاگرام صفحه شما را به خاطر خطر احتمالی نفوذ به طور موقت بسته است و از شما می خواهد که هویت خود را با چند روش تأیید کنید تا به شما اجازه ورود داده شود.
   برای جلوگیری از تکرار این اتفاق فقط از وبسایت و اپلیکیشن رسمی اینستاگرام استفاده کنید و اگر رباتی در صفحه شما فعال است آن را غیرفعال کنید پرا که ممکن است اینستاگرام بعد از مدتی جساب کاربری شما را به کلی پاک کند.

 102. سلام برای اکانتم گزینه من ربات نیستم اومد تصویر درست رو انتخاب کردم حالا هیچ کدی برای خطم ارسال نمیشه لطفا راهنماییم کنید

 103. سلام ببخشید من واسم کد ارسال نمیشه هرچی هم میزنم که دوباره ارسال بشه میگه مشکلی وجود داره بعدا امتحان کنین چیکار کنم میشه راهنمایی کنین

  1. کارشناس شبکه های اجتماعی

   سلام،اگر پس از آپدیت کردن هنوز هم مشکل دارید می توانید برنامه را یک بار ببندید و دوباره باز کنید. هم چنین راه اندازی مجدد تلفن همراه نیز می تواند در حل این مشکل به شما کمک کند.

 104. من به دلیل فعالیت زیاد بلاک شدم و حالا اینستا اجازه ی ورود بهم نمیده و از طریق راستی ازمایی رفتم و فیلتر شکن رو روشن کردم روی من ربات نیستم تیک خورد و حالا که میزنم next وارد نمیشه چیکار کنم؟

  1. سلام،
   اینستاگرام در حال بررسی مشکل صفحه شماست و پس از مدتی به شما امکان ورود مجدد می دهد، اگر این مشکل رفع نشده با فیلتر شکن روشن امتحان کنید.

 105. سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم رمزم یادم رفته وقتی میخوام رمزو عوض کنم لینک چدا نمیادمینویسه ارسال شد ولی نمیاد توروخدا کمکم کنید

 106. سلام وقت بخیر یه سوالی داشتم من رمزو فراموش کردم ووقتی که میخوام عوض لینک میاد ولی میپره بیرون یعنی صفحه اول اینستا گرام به همین خاطر نمیتونم عوض کنم لطفا کمکم کنید

 107. سلام اینستای من هی از صفحم خارج میشه باید دوباره رمز به شمارم بیاد و وارد شم قبلنا اصلا این طور نبود یک هفته هستش همچین مشکلی داره دلیلش چیه؟

 108. سلام وقتتون بخیر
  ببخشید من وقتی وارد آنفالو یابی میشم کل فالو بک داده ها و بک نداده ها رو باهم یه جا میزنه یعنی بک داده هارو هم میزنه که بک ندادن میخواستم اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنیدممنون

 109. دوستان تازگی ی مشکلی واسه اینستا پیش اومده شبیه به یه باگه
  که تشخیص داده شما ربات هستید و وقتی هم میخوایید اثبات کنی که ربات نیستی تصاویر پشت متنه ارور هستن و نمیتونید انتخابشون کنید
  این بخاطر اینه که هویت دوعاملی شما فعاله و واسه خاموش کردنش ی راه ساده وجود داره
  اونم اینه که شما باید با همون شماره موبایلی که اکانتت رو ساختی ی اکانت دیگه بسازی تا هویت دو عاملی غیر فعال بشه
  بعد دوباره بری تو اینستا و اسمتو و پسورد رو بزنی این دفعه عکسا راحت قابل مشاهده هستن
  بعد سه روز امتحان کردن راه ها و تلاش اینو فهمیدم صد در صد جوابه

 110. سلام‌ من رفتم تو یه پیج و پستای مختلف را دیدم ولایک میکردم بعد این مشکل برام پیش اومده
  پیام های اینجا رو خوندم ولی گزینه من ربات نیستم اصلا برای من نمیاد…با فیلتر شگنم که میرم همینطوره
  رمز اکانتمو هم فراموش کردم بازیابی هم که میزنم تا لپ تاب برم ببینم میشه یا نه گزبینهinvalid link try again میاد…واقعا دیگه نمیدونم دیگه چکار کنم
  Confirm it’s You to Login

  We noticed unusual activity from your account so we’ve logged you out.

  Follow the next steps within ۲۶ day so we can try to get you back into your account before it’s disabled.

 111. سلام. اینستای من کلا دراومده بعد الان که میخام برم به پیجم ازم راستی آزمایی میخاد و چندتا عکس میاره که مثلا بگم تو کدوما چراغ راهنمایی هست…ولی این تصاویر و کلا اون صفحه برا من بصورت یه خط باریک نشون داده میشه و کامل نشون نمیده تا من انتخاب کنم چیکار باید کنم؟

 112. سلام الان ۳ روز میگذره از آخرین ورودم به اینستا ولی این ارور میده Please wait a few minutes before you try again زده چند دقیقه دیگه امتحان کنید ولی الان چند روز که گذشته ولی نمیتونم لاگین بشم به نظرتون مشکل کی برطرف میشه یا راه حلی واس ورود به اینستا هست؟

 113. سلام چندروز پیش اخطار اومد به اینستام مشکوکیم منم تغییر گذرواژه انجام دادم ،حالا برای لاگین این میاد please wait a few minutes before you try again
  مشکلش چیه؟شمارمو و ایمیلمو جای کاربری میزارم میگه نام کاربری اشتباهه!چرا موقع ریست کردن گذرواژه ایمیل رو فقط شناسایی میکنه اونم میگه ارسال شد ولی پیامی دریافت نمیکنم ،باتشکر از شما مهندس

  1. با سلام خدمت شما کاربر عزیز فالوجت،
   در لحظه ای که شما سعی کردید وارد اینستاگرام خود شوید سرور های اینستاگرام احتمالا دارای مشکلاتی بوده اند و پس از گذشت حداکثر ۴۲ ساعت به حالت قبلی باز خواهند گشت و می توانید دوباره امتحان کنید.
   اگر رمز خود را فراموش کرده اید می توانید آن را از طریق ایمیل و شماره تماس آن را بازیابی کنید، ممکن است در بعضی از موارد علیرغم اینکه اینستاگرام به شما می گوید پیام ارسال شده است این ارسال با تأخیر انجام شود، ولی این مشکل هم بعد از مدتی از بین خواهد رفت و می توانید دوباره امتحان کنید.

 114. سلام وقتتون بخیر .من رمز اینستامو میزدم مینوشت اشتباه است ،بعد از مدتی زدم فراموشی رمز شمارمو که میزدم لینک رو واسم میفرستاد ولی توی لینک هیچی نبود ..ایدیمم که میزنم مینویسه به دلیل مسائل امنیتی شماره یا ایمیل رو وارد کنید.من الان به اون ایمیل دسترسی ندارم. الان دیگه لینکم واسه من نمیفرسته .ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام کاربر عزیز فالوجت،
   می توانید از شماره تماس خود برای ورود استفاده کنید و لینک ها را با استفاده از فیلترشکن باز کنید.
   همچنین اگر به ایمیل خود دسترسی دارید می توانید از طریق آن وارد حساب کاربری خود شوید.

 115. سلام. وقتی وارد اکانت اینستاگرام میشم، تشخیص چهره میاره و میگه برای تشخیص اینکه ربات هستم یا ن، هرکاری میکنم درست نمیشه و حتی از تشخیص چهره مرحله بعدی نمیره
  چیکار کنممم

  1. با سلام خدمت شما،
   استفاده از فیلترشکن را امتحان کنید و اگر مشکل شما رفع نشد با لپ تاپ یا کامپیوتر وارد اینستاگرام شوید.

 116. سلام خسته نباشید چن مدتیه اینستاگرامم مشکل پیدا کرده وقتی وارد میشم یه صفحه میاد ک تو اون صفحه مینویسه لطفا صورت خود را داخل دایره قرار دهید تا ما تشخیص بدیم ک شما واقعی هستین و رباط نیستین،این کارو انجام میدم بعد تایید مینویسه اینستاگرام متوقف شد لطفا بعدا امتحان کنید چکارمیتونم بکنم تا درست شه!؟
  ممنون میشم راهنمایی کنین🙏

  1. با سلام خدمت شما
   در ابتدا مطمئن شوید که اینستگرام شما به روز رسانی شده (Update) است و سپس استفاده از فیلتر شکن را امتحان کنید.

  2. با سلام خدمت شما
   در ابتدا مطمئن شوید که اینستاگرام شما به روز رسانی(Update) شده و سپس استفاده از فیلتر شکن را امتحان کنید.

 117. سلام وقتتون بخیر
  اینستا منو بعنوان ربات شناخته، مراحل راستی آزمایی رو رفتم اما در مرحله آخر یه دکمه done هست که اگه بزنم گزینه logout میاد و cancel, تکلیفم چیه

 118. سلام من فالوور یاب ندارم اما تو این سه روز هر روز اینستاگرام اکانت منو مشکوک میشناسه دو روز گذشته با استفاده از میل و شماره تلفن به اکانتم برگشتم ولی امروز هیچ کاری نمیتونم بکنم اولش که زد ارور امنیتی تایید کنید پیج شماست تا وارد شید ولی هیچ راه و گزینه ای برای تایید کردنم نیاورد بعد چند بار باز و بسته کردن و استفاده از فیلتر شکن آورد : باید از خودتون فیلم بگیرید تا بتونیم بفهمیم شما آدمید و دوربینمو باز کرد بعد دوربین چهرمو گرفت ولی بعد از بیست دقیقه زل زدن به دوربین و بالا پایین کردن سرم ( همونطوری که اینستا خواسته بود ) هیچ اتفاقی نیفتاد فقط رو دوربین مونده بود بعد از اونم هر چی میزنم فقط یه صفحه سفید میاره که چه با کامپیوتر چه گوشی چه فیلتر شن همونجوریه و مینویسه : oops an error occurred چی کار کنم ؟

  1. سلام، احتمالا به تعداد بالا فالو و آنفالو کرده اید و اینستاگرام شما را به عنوان ربات شناسایی کرده است. لطفا ۲۴ ساعت صبر کنید و دوباره برای ورود تلاش کنید.

 119. سلام
  من دنبال انفالویاب بودم که یکی از دوستام گفت اینستا ایکس رو نصب کن من هم نصب کردم و رفتم نزدیک به ۲۰۰ نفر رو انفالو کردم الانصفحه ای باز میشه میگه شما رباط هستی
  چجوری باید درستش کنم

  1. سلام، در این صفحه با استفاده از راهی که خود اینستاگرام به شما می گوید اثبات کنید که ربات نیستید؛ همچنین بهترین کار برای جلوگیری از تکرار این اتفاق غیرفعال کردن این ربات است چرا که پس از مدتی ممکن است اینستاگرام اکانت شما را به کلی پاک کند.

 120. سلام من اکانت اینستام ب دلیل مسائل امنیتی قفل شده و میگه با مراحل تعیین هویت وارد شو
  بعد ک میزنم روی شمارم ولی اصلا کد نمیاد
  برای ایمیلمم نمیاد
  چیکار کنم؟

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   در ابتدا از به روز(آپدیت) بودن اپلیکیشن اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس فیلترشکن خود را روشن کنید و برای وارد شدن تلاش کنید.
   اگر همچنان با این مشکل مواجه بودید از دستگاه دیگری(کامپیوتر یا لپ تاپ) برای وارد شدن به اکانت اینستاگرام خود استفاده کنید.

 121. سلام پیج اینستاگرامم فیشینگ شده و وقتی مراحلو انجام میدم میزنه کد براتون فرستاده شده ولی نمیاد،لطفا راهنمایی کنید

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   در ابتدا از آپدیت بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس با فیلترشکن روشن ورود به اینستاگرام را امتحان کنید و اگر همچنان با این مشکل مواجه بودید از لپ تاپ یا کامپیوتر استفاده کنید.

 122. Confirm Your Info on the App to Get Back to Your Account
  We noticed unusual activity from your account. Confirm your identity from the Instagram app to get back to your account.
  سلام اینستا اینو بهم میگه باید چیکار کنم؟همشم دوربیو بالا میاره میگه چهرتونو توش حرکت بدین تا بفهمیم ربات نیستین.من نه فالو کردم نه چربات دارم.فقط با کامپیوترمم همزمان تو اینستا بودم همین.ترو خدا بگین چیکار کنم؟؟

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   این مشکل ممکن است دلایل مختلفی همچون آنفالو به تعداد زیاد، کامنت با تعداد زیاد و… برای شما پیش بیاید؛ با انجام مراحلی که اینستاگرام از شما می خواهد، تا به آن ها ثابت کنید که ربات نیستید ​می توانید به صفحه خود بازگردید.

 123. سلام برای من پیام confirm it’s you to login اومده و اون قسمت من ربات نیستم وقتی تیکش رو میزنم و رو کلمه next میزنم مینویسه مشکلی وجود داره و اصن نمیره بعدی . اگ کمکم کنین که چیکار کنم ممنون میشم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ایتدا از آپدیت بودن اپلیکیشن اینستاگرام خود اطمینان حاصل کنید و سپس با استفاده از فیلترشکن وارد شوید؛ اگر همچنان با این مشکل مواجه بودید از طریق دستگاه دیگری(لپ تاپ و کامپیوتر) وارد اینستاگرام شوید.

 124. با سلام خسته نباشید
  من اینستام لاک شده اینستا از من میخاهد که ادامه بدم تا کد امنیتی برام بفرسته تا هویتم شناسایی بشه ولی وقتی کد برای من میاد و من کدو وارد می کنم صفحه رفرش میشه و اجازه وارد کردن کدو نمیده با یک اینترنت دیگه وفیلتر شکن دیگه امتحان کردم ولی جواب نداده
  اگه بهم کمک کنید ممنون میشم

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   از دستگاه دیگری(لپ تاپ و یا کامپیوتر) برای وارد شدن به اینستاگرام استفاده کنید و یا در صورت دسترسی داشتن به ایملی که بر روی اکانت اینستاگرام شما ثبت شده است، به صفحه خود بازگردید.

 125. سلام
  پیجم به یک باره پرید،رمزشو یادم رفته،الان میزنم بازیابی رمز،لینک میاد ولی اون پیج نیست و فقط میره تو اینستاگرام
  مشکل چیه؟
  باتشکر

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   اگر لینک بر روی ایمیل شما فرستاده می شود، برای چند ثانیه روی لینک نگه دارید و لینک را از طریق مرورگر باز کنید.
   اگر مشکل شما همچنان رفع نشد از طریق دستگاه دیگری(لپ تاپ یا کامپیوتر) به اینستاگرام وارد شوید.

 126. سلام
  من وقتی میرم تو اینستا دکمع من بات نیستم رو واسم میاره وقتی تیکشو میزنم
  توی آزمونی کع تصویر میاره تا ثابت شه ربات نیستم اینستا
  همه تصویرا مشخص نیست فقط سه تاش هست در حالی کع باید ۹ یا ۱۲ تا باشه
  تونستم منظورو برسونم؟ میشه راهنمایی کنید؟

  1. درود بر شما کاربر عزیز فالوجت،
   ممکن است اینستاگرام تنها به شما ۳ عکس نشان دهد اما در غیر اینصورت ابتدا از آپدیت بودن اینستاگرام خود مطمئن شوید و سپس دوباره امتحان کنید.
   در صورتی که مشکل هنوز بر طرف نشده بود می توانید با فیلترشکن امتحان کنید و اگر باز هم با این مشکل مواجه شدید از دستگاه دیگری(لپ تاپ یا کامپیوتر) استفاده کنید.

 127. سلام دوستان.کسانی ک مشکل تصویر نیمه من ربات نیستم رو دارن با فیلتر شکن وارد شن،تصاویر کامل میاد و انشالله پیجتون بر می کرده.التماس دعای فرج

 128. عرض ادب.من یه پیج کاری دارم ک اول بلک فالووینگ و لایک شدم و بعد بلاک کامل.و اینکه از من پسوورد میخاد و من با فیسبوک پیج کاری رو ساختم و پسووردی ندارم .و برای فرستادن لینک اقدام میکنم و وقتی روی لینک کلیک میکنم دوباره همون حالت پیش میاد و پسوورد میخاد.ممنون میشم راهنمایی کنین با تشکر

 129. سلام من گوشیمو عوض کردم،و از اینستام خارج شدم ،الان م رمز ورود یادم رفته،وقتی از طریق شماره درخواست کد میدم برای پیام میده که بدلیل تنظیمات امنیتی تان نمی توانیم پیوندی براتون ارسال کنیم،لطفا راهنمایی کنید.تنظیمات امنیتی معنیش جیه ؟ ممنون.

 130. سلام.من وقتی وارد اینستام میشم یه صفحه مشکی برام باز میشه که روش نوشته شدهLodingبعد باvpnکه رفتم یه صفحه باز میشه برای احراز هویت،من ویدیو سلفی رو انجام میدم و گزینهsubmitرو میزنم اما پیجمو بالا نمیاره و فقط مینویسه instagram keeps stopingبه همراه دوتا گزینهapp infoوclose app.و هرچند دقیقه یکبار برام صفحه ویدیو سلفی باز میشه اما بازم پیجم نمیاد.ممنون میشم راهنماییم کنید باید چیکار کنم تا اینستام بالا بیاد❤

 131. سلام،من دیروزدوبار برنامه آنفالویاب نصب کردم که مشکل داشت و دایم برنامه اش هنگ‌میکرد برنامه اشو پاک کرد ولی بعددیدم پیج اینستام ازمن اطلاعات امنیتی تشخیص چهره میخواد وتصویر چهره ارو اوکی نمیکردو مراحل نیمه کاره ماند بعد از تقریبا یکساعت وارد پیجم شدم ولی کاملا صفحه سفید است وهیچ پست و مطلبی در پیجم‌نیست فقط صفحه سفید است مشکل زبان ندارد و سرعت نت هم عالیه ممنون میشم کمکم کنید پیجم درست بشه.پیج قفل شده؟چقدر زمان میبره تادرست بشه؟

  1. سلام بازیابی رمز عبور را بزنید احتمالا با یک اپلیکیشن دیگر وارد شده نمی تواند احراز هویت کند که کدام مالک واقعی هستید اگر مشکل حل نشد به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بزنید

 132. برای بازگشت به حساب خود ، اطلاعات خود را در برنامه تأیید کنید
  ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم. برای بازگشت به حساب خود ، هویت خود را از برنامه Instagram تأیید کنید.
  سلام برای من همه اش بالایی به انگلیسی میاد و دیگه هیچی نمیاد که بتونم کاری کنم میشه راهنماییم کنید

  1. سلام وارد ایمیل تان شوید و ایمیل خود را تایید کنید یا اگر با یک دستگاه دیگر وارد اکانت خود شده اید باید تایید کنید که خودتان با یک سیستم دیگر وارد اکانت تان شدید اگر هم ایمیل را تایید کردید هم با سیستم دیگری وارد اکانت تان نشدید باید رمز عبور خود را تغییر دهید.

 133. سلام من پیجم تایید دو مرحله ایش رو فعال کرده بودم متاسفانه هم رمزم یادم رفته هم به ایمیلی که دادم‌بهش دسترسی ندارم موقعی که روی ارسال کد میزنم میگه بدلیل شرایط امنیتی که فعال کردین نمیتونیم به این شماره کد بفرستیم لطفا من رو راهنمایی کنید

  1. همراه گرامی سلام
   برای این منظور اول باید ایمیل خود را بازیابی کنید بعد اکانت خود را بازیابی کنید به دلیل اینکه اپ Google Authenticator هم به جیمیل شما متصل است و همنچنین بازیابی اکانت تنها از طریق ایمیل یا شماره تلفن هنگام ثبت نام است پس تنها راه بازیابی جیمیل شماست

 134. سلام .من پسووردم یادم رفت و ناخواسته اینستا حذف شد برام برای بازیابی کارهایی ک لازم بود رو انجام دادم ولی به صفحه تغییر رمز منتقل نمیشدم و چون من زیاد امتحان کردم مینویسه بعدا تلاش کنید ،ولی بعد مینویسه به دلیل تنظیمات امنیتی شما نمیتوانیم کد ارسال کنیم

 135. سلام وقت بخیر ، تصویر امنیت اینستاگرام برای من کامل نمیاد.
  با موبایل های دیگه هم امتحان کردم نشد ، راه حلش چیه؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید احتمالا یک باگ هست ولی قبل از آن غیر فعال بودن فیلتر شکن خود مطمئن شوید

 136. سلام میشه جواب بدین من داشتم تو دایرکت چت میکردم که یهویی اینستا بالا نیومد دیگه کلا منم لوگ زدم که دوباره وارد اکانت شم براش کد امنیتی که پیامک میشه رو فعال کردم پسورد رو زدم کد که پیامک شد یکی از اعداد روبه اشتباه وارد کردم بعدش هرچی کدای بعدی روزدم بالا نمیاد ایدیمم سرچ میکنم نمیاره ولی از دایرکت که چک کردم ایدیذهست ولی پستام و پروفایلم رونشون نمیدهدفقط تعدادشو زده مشکل چیه و چیکارکنم اکانتم برگرده

  1. سلام احتمالا فعالیت های ربات گونه (تعداد زیاد لایک – کامنت – فالوو و انفالوو) در اینستاگرام زیاد انجام دادید و اینستاگرام پیج شما را بسته و چون چندین بار رمز را اشتباه زدید مطمئن شده اکانت شما ربات هست

 137. با عرض سلام وخسته نباشید،یهو یه پیام من ربات نیستم اومد واسم وبعدش پیجم پرید. الان ازهرجایی هم سرچ میکنم اسمشو نیست.

  1. سلام و وقت بخیر
   احتمالا فعالیت های ربات گونه (حجم زیاد لایک-کامنت-فالو و انفالو) زیاد انجام دادید و اینستاگرام پیج شما را بسته

 138. سلام
  ورود به اینستا من را ربات تشخیص داد حالا تصویر امنیتی کامل نمایش داده نمیشه از دو سه تا کامپیوتر و گوشی هم تست کردم چی کارکنم ؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام از طریق بازیابی اکانت اقدام نمایید و اگه نشد یک ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام بدهید

 139. سلام من از اینستا ایکس استفاده میکردم برام راستی ازمایی اومد انجام دادم همه مراحل و رفت داخل ولی بازکلا اومد بیرون هرکاریم میکنم ن کد میاد برام حتی با ی اکانت دیگم سرچ میکنم اصلا نیس فقط زده کاربر اینستاگرام نمیدونم چیکار کنم راهنماییم کنید ممنون

  1. سلام و وقت بخیر با نسخه اصلی وارد اینستاگرام شوید اگر باز این مشکل وجود داشت یا اکانت دی اکتیو شده یا حذف شده

  1. مریم میرهاشمی

   سلام بازیابی اکانت را امتحان کنید و اگر مشکل شما حل نشد یک ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام بفرستید

 140. سلام پیج اینستای من پریده کلا هیچی نمیاره بعد این میاد همش

  برای ورود به سیستم ، نام شما را تأیید کنید ما متوجه فعالیت غیرعادی از حساب شما شدیم بنابراین شما را از سیستم خارج کرده ایم. مراحل بعدی را طی ۲۹ روز دنبال کنید تا بتوانیم شما را قبل از غیرفعال شدن به حساب خود بازگردانیم.

  میشه کمک کنید برش گردونم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام احتمالا اعمالی را که منجر به شادوبن شدن پیج تان می شود را چند بار تکرار کرده اید (لایک یا کامنت زیاد و یا فالو و انفالوو زیاد کردن) مراحل گفته شده را انجام دهید تا پیج شما بسته نشود

 141. برا من میزنه ما متوجه فعالیت غیر عادی شما شدیم
  بعد که گزینه های ربات هم‌انتخاب‌میکنم هیچ ایمیل و یا کد بازیابی برام‌نمیفرسه و نمیاد میشه کمک کنید‌

  1. مریم میرهاشمی

   سلام ابتدا با یک اکانت دیگر بررسی کنید ایا اکانت شما بسته شده است یا اگر بسته نشده بود به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدهید برای رفع مشکل

 142. confirm your info on the app
  این پیام اینستاگرام برای من هستش ولی هیچ مراحلی رو‌نمیاره که انجام بدم و فقط صفحه ی سفید میاد

  1. مریم میرهاشمی

   سلام اول برید در تنظیمات و بعد قسمت email from instagram را سرچ کنید رد این قسمت بعد چک کنید جزو ایمیل های ۱۴ روز اخیر هست یا نه ممکن است از طرف اینستاگرام نباشد و برای هک باشد وارد ان نشوید اما اگر از طرف اینستاگرام بوده به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدهید برای بررسی این مشکل

 143. الان که میخوام برم توی پیج قسمت راستی آزمایی ( من ربات نیستم) برام میاد ولی عکس های اون برای تشخیص قابل دیدن نیستن به این صورت که خیلی کوچیک هستن همه ی عکس ها رو نمیبینم

 144. سلام ببخشید من اکانتمو میزنم تو اینستاگرام میزنه لودینگ بعد مینویسه تصویر هویت شما ارسال نشد و صفحه سفید میمونه تکون نمیخوره چیکار کنم از برنامه افزایش فالور استفاده کردم ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مریم میرهاشمی

   سلام احتمالا اینستاگرام اکانت شما را ربات تشخیص داده و پیج شما را بسته با یک گوشی دیگه ایدی خودتون را سرچ کنید ببینید اطلاعات پیجتون را نمایش میده یا نه . اگر نمایش میداد و بازیابی نمی تونید بکنید اکانت تون را یک ایمیل به پشتیببانی اینستاگرام بزنید

 145. سلام من دو تا پیجم اینطور شد.
  من ربات نیستم برام میاد همه مراحل هم درست میزنم و بعد اخر سر مینویسه اطلاعات ثبت شد،و تا ۲۴ ساعت بعد بررسی میشود و ۲۴ ساعت بعد دیگه نمیاد و حذف میشه.

  1. سلام احتمالا فعالیت های ربات گونه زیاد انجام دادید و اینستاگرام پیج شما را ربات تشخیص داده اعمالی مثل لایک و کامنت زیاد و فالو انفالو کردن زیاد که منجر به شادوبن شدن پیج شما می شود

 146. وای واقعا ممنونم ، منم اکانتم بلاک شود توسط اینستا و تصویر راستی ازمایی بالا نمیومد ب روشی ک مدیر محترم سایت گفتن
  با اینترنت وای فای گوشی دوستم فیلترشکن رو روشکن کردم و وارد اکانت اینستام شدم راستی ازمایی باز شد و پیجم برگشت ممنونم واقعا خدا خیرتون بده

 147. سلام وقت بخیر
  بیشتر از یک هفتس نمیتونم لایک کنم و کامنت بذارم و میزنه بدیل مشکلات امنیتی نمیشه نه از آنفالویاب یا فالووریاب اسفاده کردم نه چیز دیگه نمیدونم چرا درست نمیشه میشه راهنمایی کنید🤕

  1. مریم میرهاشمی

   سلام به احتمال زیاد شادوبن شدید و قوانین اینستاگرام را نقض کردید باید یک مدتی بگذره و در این مدت عکس پروفایل واقعی داشته باشید و فعالیت های ربات گونه (لایک – کامنت – فالو – انفالو بیش از حد در یک روز و حتی در یک ساعت ) که باعث تشدید جریمه شما می شوند پرهیز کنید.

 148. سلام خسته نباشید
  من کد رو وارد کردم و راستی آزمایی هم انجام دادم و تموم شد کاراش
  پیجم بخاطر استفاده از وی پی ان اینجوری شده بود
  بعد حالا انگار دیگه پیجم وجود نداره…دوستان بهم میگن اسم پیجت شده instagram User و رمزم یادم رفته بود الان میرم یوزرنیم اکانتمو وارد میکنم میگه همچین اسمی وجود نداره
  موقعی که راستی آزمایی انجام دادم فکر کنم یه پیامی اومد یه ۲۴ ساعتی نوشته بود روش

  1. مریم میرهاشمی

   سلام همراه گرامی مدت زمان اعلام شده احتمالا مدت زمانی بود که فرصت داشتید برای بازیابی اکانت خود و اکانت شما الان به طور کلی حذف شده

  1. مریم میرهاشمی

   سلام به احتمال زیاد باگ اینستاگرامی هست از طریق ایمیل پشتیبان اینستاگرام موضوع را بررسی نمایید. البته مطمئن شوید که بین هر بار تلاش یک فاصله زمانی باشد و نکته بعدی بدون فیلترشکن امتحان کنید و با اینترنت خط های متفاوت مثلا مودم و گوشی

 149. سلام وقتتون بخیر
  برای پیجم از هیچ رباطی استفاده نکردم ولی الان اینستاگرام بهم پیام داده که به پیج شما مشکوک هستیم و باید پسورد رو عوض کنید
  پسورد قبلی ر‌و که میزنم میگه اشتباهه
  بعدش میخوام پسورد رو ریکاوری کنم که به شماره لینک ارسال میشه وقتی رو لینک میزنم میره تو پیج اینستا ولی هیچ اتفاقی نمیافته و دوباره میگه شما باید پسوردذو تغییر بدین
  ایمیل میدم میگه براتون ارسال شد ولی هیچ ایمیلی نمیاد
  با کامپیوتر هم امتحان کردم فرقی نداره
  با اینترنت خط وفیلتر شکن هم امتحان کردم
  الان دیگه لینک رو به شماره گوشی هم ارسال نمیکنه
  لطفا راهنماییم کنید ممنونم میشم

 150. سلام من اکانتم زد پوشش خبری پشتیبانی نمیشه کد تایید اومد به تلفنم زدم گفت اشتباه دیگ بعد از اون‌هرچی‌زدم گفت تعداد دفعات اشتباه زیاد بوده بعدا امتحان کنید از دیروز همینو میگه چیکار کنم؟؟ ایمیل هم روی اکانتم نیست فقط تلفن

 151. سلام
  وقت تون به خیر
  اینستاگرام منو به عنوان ربات تشخیص داده و میخواد تشخیص هویت رو انجام بده . کد رو به شماره موبایلم میفرسته اما وقتی اون کد رو وارد میکنم میگه کد اشتباهه دوباره تلاش کنی

  1. سلام همراه گرامی در ابتدا از خاموش بودن فیلترشکن خود مطمئن شوید سپس اگر صحت کد وارد شده مطمئن هستید با این روش با پشتیبانی اینستاگرام در ارتباط باشید :‌Settings>Help>Report A Problem

 152. سلام.من اینستاگرام بلاک شده بود.کل مراحل رو رفتم اما وقتی نوبت به کد ارسالی شش رقمی که میرسه وارد کنم میگه به اشتباه کد رو زیاد وارد کردید.با گوشی دیگه هم رفتم باز همونه و همین پیام رو میده.You have entered incorrectly many times.راه حل صبر کردن هست تا مدتی بگذره یا چیزی دیگه هست

  1. سلام اول از همه کمی صبر کنید و پشت سر هم گزینه بازیابی را امتحان نکنید به خاطر اینکه احتمال ربات تشخیص دادن شما وجود دارد و بسته شدن کلی پیج تان. بعد مطمپن شوید بدون فیلترشکن عملیات بازیابی را انجام میدهید و با یک اینترنت دیگر مثلا یا مودم یا خط امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد با پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید احتمالا باگ اینستاگرامی هست

 153. سلام. اینستا حساب منو مسدود کرد و برام نوشت تا ۳۰ روز مهلت اهراز هویت رو دارم، من مراحل اهراز رو انجام دادم و یه کد ۶ رقمی برام فرستاد اون کد رو میخوام وارد کنم و برم مرحله بعدی ارور you’ve entered the code incorrectly too many times رو برا نمایش میده، کلا کلافه شدم نمی دونم چکار کنم لطفا راهنمایی بفرمایید. ممنون

  1. سلام اول از همه کمی صبر کنید و پشت سر هم گزینه بازیابی را امتحان نکنید به خاطر اینکه احتمال ربات تشخیص دادن شما وجود دارد و بسته شدن کلی پیج تان. بعد مطمپن شوید بدون فیلترشکن عملیات بازیابی را انجام میدهید و با یک اینترنت دیگر مثلا یا مودم یا خط امتحان کنید اگر مشکل برطرف نشد با پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید احتمالا باگ اینستاگرامی هست

 154. سلام تروووخدا یکی کمک کنه رفتم اینستا کلا انگار اکانتم حذف شده بود بعد رفت ب یک صفحه ک اومده بود بخاطر اختلافات ک ب ما گذارش شده نمی دونم چی چیییی. گفته بعد ۳۰روز این مرحله رو رد کنید تا باز بارگذاری کنیم پیچتان را منم رباط نیستم رو میزنم نمیاد تصویرای عجیبم میاد کوچیکن. بازم بعد دودقیق رباط میزنم بازم نمیاد چیکار کنم تروخدا میگه این مرحله رو رد نکنید حذف میشه اکانتم کمکککک

  1. مریم میرهاشمی

   سلام بدون فیلتر شکن و با تغییر اینترنت خود (مودم – خط )یکبار دیگر امتحان کنید اگر مشکل حل نشد به ایمیل پشتیبانی اینستاگرام پیام بدید

 155. سلام من پیچم با مشکل مواجه شده اصلا هیچی نمیاد بعد میاره که من ربات نیستم میزنم ولی تصاویر واسم نمیاد لطفا بگید چیکار کنم ؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام یک بار با یک اینترنت دیگر و بدون فیلتر شکن امتحان کنید اگر مشکل حل نشد با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید

 156. سلام.من هنگام استفاده از دانلود اینستا بودن که صفحه ای باز شد که راستی آزمایی بود من تصویر رو انتخاب کردم وگزینه من ربات نیستم هم زدم.بعد کد تایید اینستابرام اومد وارد کردم.اما دیگه بعدش پیجم بالا نمیاد وقتی میزنم به عنوان کاربراینستا وارد میشم نه پیج خودم.چطورپیجم رو برگردونم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام احتمالا چون از نرم افزارهای جانبی استفاده کردید اینستا شما را ربات تشخیص داده اما برای برگرداندن روش شما درست بوده اینکه چرا برا نگشته و کلا پیج حذف شده امکان دارد یک باگ اینستاگرامی باشه که باید با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام این موضوع را مطرح نمایید ولی احتمال این هم هست که کلا اکانت شما بسته شده باشد چون تحت عنوان کاربر اینستا وارد می شوید با این حال یک ایمیل به پشتیبانی اینستاگرام بزنید

 157. سلام من از انفالو یاب استفاده کردم،اینستا پیجمو قفل کرده نوشته بخاطر استفاده از آیدی و رمز و ایمیل در برنامه های مشابه ماتشخیص دادیم که حمله فیشینگی بوده و پیستونی قفل کردیم که از طریق ایمیلم رمزمیاد میزنم وارد یک صفحه سفید میشه و هیچی نمیاره چیکار کنم؟؟؟؟

 158. سلام ببخشید پیج من دیشب یهو از صفحه خارج شد و میگه برا امنیت انجمن اینستا شماره تلفن رو تایید کنید تایید میکنم کد امنیتی شش رقمی بهم نمیده چیکار کنم..!؟
  و اینکه پیج من ماهی یک بار اینطور میشه واقعا دیگه خسته شدم

  1. مریم میرهاشمی

   همراه گرامی نگذاشتن پست و نداشتن تعامل خودش یه عامل هست که اینستاگرام شما را رباط تشخیص دهد

 159. اکانت من دیشب یهو از صفحه خارج شده و میگه بخاطر امنیت انجمن اینستاس و شماره تلفن خود را تایید کنید تایید که میکنم میگه کد شش رقمیکه اون کد رو بهم نمیده
  نه از ربات استفاده کردم نه اپلیکیشن افزایش فالور و لایک همه فالورام واقعین و ماهی یه بار واس پیج من این مشکل پیش میاد دیگه واقعا خسته شدم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام از فیلتر شکن استفاده نکنید همین طور رمزتون را تغییر بدید برای اطمینان بیشتر

 160. سلام برای من کد ارسال نمیشد و تحت هیچ شرایطی نمیتونستم وارد پیجم بشم ایسنتاگرام برای تشخیص هویت از من ویدیو خواست ‌پیغام اومد که ظرف یک الی دوروز کاری با ایمیل شما تماس خواهیم گرفت
  از طرفی هم تا قبل ارسال این فیلم کد های امنیتی که از اینستاگرام بود برای ایمیل ارسال نمیشد
  نگران که مجددا هم پیغامشون رو پس از بررسی ویدیو دریافت نکنم چیکار کنم ؟!

  1. مریم میرهاشمی

   سلام اول اینکه با یک اینترنت متفاوت خط یا adsl امتحان کنید از خاموش بودن فیلترشکن خود مطمئن شوید و پوشه اسپم ایمیل خود را چک کنید اگر نبود حتما به ایمیل پشتبانی اینستاگرام اطلاع دهید

 161. سلام خواهش یکی جواب بده به سوالم . پیجم من میگه تایید کن که ربات نیستی من اون تیک میزنم صفحه کامل باز نمیشه انتخاب کنم گزینه هارو خواهشن جواب بدید

  1. مریم میرهاشمی

   سلام ابتدا از خاموش بودن فیلتر شکن خود مطمئن شوید و با یک اینترنت متفاوت مثلا خط یا مودم امتحان کنید سپس اگر مشکل شما حل نشد با ایمیل پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید

 162. سلام من امروز گوشیمو ریست فکتوری کردم و پسورد اینستامو هم یادم نمیاد اکانتمم با شماره موبایلم ثبت شده
  توی اون قسمتی که اکانت رو بازیابی می‌کنه ، نام کاربریمو میزنم بعدش یه گزینه هست ارسال پیامک اونو که میزنم اخطار میده که به دلایل تنظیمات امنیتی از ارسال پیوند به این شماره ممکن نیست
  با فیلتر شکن هم امتحان کردم نشد
  الان تکلیف من چیه چجوری باید به اکانتم دسترسی پیدا کنم؟؟

  1. مریم میرهاشمی

   سلام کد امنیتی دو مرحله ای را استفاده می کردید؟ اگر از این مورد استفاده نمی کردید باید از طریق ایمیل پشتیبانی اینستاگرام مشکل خود را مطرح نمایید احتمالا یک باگ اینستاگرامی است.

 163. سلام من برنامه انفالویاب داشتم بعد خیلی فالو انفالو کردم بعد حالاپیجم پریده فقط شماره باید بزنم کد بیاد . وفتی هم کد میاد کد رو درست میزنم ولی این ارور رو میده
  You’ve entered the code incorrectly too many times.
  نمیدونم دیگه چیکار باید بکنم همینطور الکی اخطار میده

  1. سلام به طور کلی استفاده از ربات را اصلا توصیه نمی کنیم به دلیل اینکه اینستاگرام اکانت شما را ربات تشخیص می دهد به پشتیبانی اینستاگرام ایمیل بدید شاید مشکل حل شد و متوجه شدند اکانت شما ربات نیست

 164. سلام خسته نباشید من اینستارو بروز رسانی کردم از ۳ تا اکانتمم اومده بیرون بعد پیام میاد ک متوجه فهالیت غیرعادی درحساب شماشدیم بنابراین شمارا ازحساب خارج کردیم ربات نیستم ومیزنم حالا باید تصویرارو تایید کنم بالانمیاد ک ببینم باید چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید از فیلترشکن هم استفاده کردم نشد

  1. سلام به طور کلی از فیلترشکن استفاده نکنید چون ای پی شما عوض می شود و اینستاگرام مشکوک می شود اینترنت متفاوتی را امتحان کنید مثلا مودم یا اینترنت خط و اگر مشکل شما حل نشد با پشتیبانی اینستاگرام در تماس باشید

 165. سلام برای منم مشکل این بود ک ربات تشخیص داده بود من تمام مراحل و انجام دادم کد هم زدم که بعدش اومده لطفا۲۴ساعت صبر کنید اما الان دوروزه گذشته برنگشته چیکار کنم؟

 166. سلام خسته نباشی من اینستام پریده ورباط تشخیص داده مراحل روانجام تشخص عکس که رباط نیستم ‌حالا واسم پیاآمده تا۲۴ ساعت اگرتاییدکنیم حسابتان بازگردانده می شود سوالم ازشمااینه آیابازیابی خواهد شدممنونم میشم جوابموبدی

 167. سلام و احترام برای حل مشکل من روبات نیستم فرموده اید از فیلتر شکن با کیفیت استفاده کنید . لطفا چند فیلتر شکن که به حل این موضوع کمک کنند را به بنده معرفی کنید . سپاسگزارم

  1. سلام
   یکبار بدون فیلترشکن و با اینترنتی متفاوت adsl یا خط امتحان کنید بعد اگر باز مشکل شما رفع نشد از یک نرم افزار عبور از فیلتر استفاده کنید به راحتی با سرچ در گوگل پلی استور معتبرترین نرم افزارها بر اساس امتیاز مشخص شده اند. توصیه من این است که برای رفع این مشکل از فیلترشکن استفاده نکنید تغییر ای پی یکی از نشانه ها ربات بودن هست و این راهکار پایانی شما می تواند باشد
   بعد از ان اگر مشکل شما رفع نشد با پشتیبانی اینستاگرام از طریق ایمیل در تماس باشید