چگونه از اینستاگرام بک آپ بگیریم

 

بهترین ربات اینستاگرام

اگر شما از افرادی هستید که به عکاسی علاقه ای بسیار دارید و تعداد عکس های زیادی را از لحظات زیبای خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشته اید. اگر بنا به دلایلی اکانت اینستاگرام شما دچار مشکل شده باشد و یا اینکه بخواهید یک اکانت اینستاگرام جدید برای خود بسازید. فراموش کردن تمام عکس ها و فیلم ها کاری درست است؟ مسلما خیر. چگونه از اینستاگرام پشتیبان بگیریم؟ ( How to backup the Instagram ) اینجا است که اهمیت نحوه بک آپ گرفتن از اینستاگرام اهمیت پیدا می کند. بسیاری از افراد از ما در مورد پشتیبان گیری اینستاگرام ، برگرداندن اکانت اینستاگرام خود پرسیده اند شاید شما هم در اینستاگرام به دنبال گزینه ای برای گرفتن بکاپ از اینستاگرام هستید. اما در کمال ناباروری اینستاگرام چنین قابلیتی را درون نرم افزار خود ندارد. اما جای نگرانی نیست توسعه دهندگان اینستاگرام تا حدود زیادی این مشکل را بر طرف کرده اند و کاربران با استفاده از این ابزارها می توانند به راحتی بکاپ از اینستاگرام خود بگیرند. در ادامه توضیح کاملی از نحوه بک آپ گرفتن از اینستاگرام و بک آپ گرفتن از دایرکت اینستاگرام ارائه خواهیم داد.

برگرداندن اکانت اینستاگرام برای افرادی که رمزو و پسورد خود را فراموش کرده اند و اکانت آن ها حذف شده است اهمیت زیادی دارد چنانچه از راه های عادی موفق به برگرداندن اکانت اینستاگرام خود نشده اید بهتر است از روش های زیر استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : اینفلوئنسر مارکتینگ چیست

پشتیبان گیری اینستاگرام

داشتن نسخه پشتیبان از اطلاعات بسیار ضروری است . افرادی که علاقه زیادی به عکس و عکاسی دارند همواره از عکس های خود نسخه پشتیبان دارند. اما ممکن است برخی از عکس های خود را در اینستاگرام به اشتراک گذاشته باشند و نسخه ای از ان عکس نداشته باشند. در این مطلب پشتیبان گیری اینستاگرام  و نحوه بک آپ گرفتن از اینستاگرام را با معرفی سه برنامه برای تهیه نسخه پشتیبان معرفی خواهیم کرد. بک آپ گرفتن از دایرکت اینستاگرام بسیار مهم است افراد می خواهند همواره پیام هایی را که در دایرکت برای آن ها ارسال شده است ذخیره کنند. با استفاده از برنامه های معرفی شده می توانید بک آپ دایرکت اینستاگرام را تهیه کنید.

بکاپ از اینستاگرام با برنامه Instaport

 

ربات هوشمند اینستاگرام

 نحوه بک آپ گرفتن از اینستاگرام با استفاده از این برنامه به این صورت است که در ابتدا به آدرس vibbi.com/instaport  مراجعه کنید. یوزرنیم و یا آدرس اینترنتی پیج اینستاگرام خود را وارد کنید و بر روی دکمه CONTINUE کلیک کنید تا بکاپ گیری و تهیه نسخه پشتیبان آغاز شود. این سایت یک ابزار آنلاین برای بکاپ گیری از اینستاگرام می باشد. در مرحله بعد در یک صفحه تمام عکس های شما قابل مشاهده خواهد بود که شما می توانید برخی و یا تمام آن را در یک فایل فشرده دانلود کنید. با توجه به تعداد ویدئو ها و عکس هایی که دارید مدتی از زمان شما برای این کار گرفته می شود.


توجه : اکانت اینستاگرام شما نباید روی private باشد.

پشتیبان گیری اینستاگرام با IFTTT

 

ربات افزایش فالوور

از برنامه های دیگر که با استفاده از آن می توانید از اینستاگرام خود بکاپ تهیه کنید. استفاده از وب سایت IFTTT می باشد. این سایت یک برنامه کاربردی است که برنامه های مختلف را به یکدیگر متصل می کند.با کمی گذشت و گذار درون این سایت می توانید اطلاعات بیشتری راجع به این سایت کسب کنید .نحوه بک آپ گرفتن از اینستاگرام با ساست IFTTT بسیار ساده و آسان است ، تنها با وارد کردن ایمیل خود و یک پسورد می توانید در این سایت ثبت نام کنید. علاوه بر آن می توانید مستقیما با استفاده از gmail و facebook خود مستقیما وارد این سایت شوید. جهت بک آپ گرفتن از اینستاگرام بعد از ثبت نام به آدرس  https://ifttt.com/instagram بروید و بر روی کانکت کلیک کنید ، بعد از متصل شدن به اکانت اینستاگرام خود توسط این برنامه کارهای متفاوتی مانند بک آپ گرفتن از محتویات خود را در این سایت انجام دهید. توجه داشته باشید شما می توانید عکس ها و ویدئو های خود را در  drop box یا google drive  و سایر فضاهای ابری ذخیره کنید. در گام بعدی نیز می توانید به این فضاهای ابری رفته و محتویات صفحات اینستاگرام خود را در کامپیوتر ذخیره کنید.

پشتیبان گیری اینستاگرام با برنامه idrive

استفاده از فضای ابری امروزه مرسوم است. اگر شما هم از idrive استفاده میکنید به راحتی می توانید از عکس و ویدئو های اینستاگرام خود پشتیبان بگیرید. با استفاده از Idrive و دیگر برنامه های ابری شما می توانید از اطلاعاتتون مانند ، شماره ها ، عکس ها، اطلاعات صفحه اینستاگرام و … نسخه پشتیبان تهیه کنید. برای نصب این برنامه بر روی لینک های زیر کلیک کنید.

خرید ربات اینستاگرام 

 

ساخت ربات اینستاگرام

علاوه بر راه های ارائه شده یکی دیگر از راه هایی که می توانید از عکس ها و فیلم های اینستاگرام خود بر روی کامپیوتر ذخیره کنید. ذخیره صفحه وب اینستاگرام است . برای این کار در ابتدا با استفاده از کامپیوتر وارد صفحه اینستاگرام خود شوید و با کلیک بر روی گزینه save در مرورگر این صفحه را به صورت کامل ذخیره کنید. با این کار تمام عکس ها و فیلم های شما بر روی کامپیوتر ذخیره خواهد شد.

 

بک آپ گرفتن از دایرکت اینستاگرام

اگر شما هم علاقه مند به گرفتن بک آپ دایرکت اینستاگرام هستید و می خواهید از نحوه بک آپ گرفتن از دایرکت اینستاگرام را بدانید. می توانید از سایت های IFTTT و Instaport و یا از برنامه idrive برای تهیه بکاپ از دایرکت اینستاگرام استفاده کنید.

خدمات تیم فالوجت

 خرید فالوور اینستاگرام  

تبلیغات در اینستاگرام و…

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .