افزایش نرخ مشارکت (Engagement) با پست گذاشتن در اینستاگرام

اینستاگرام در ابتدا ورود خود به عرصه دیجیتال یک ابزار سرگرم کننده و صرفاً برای گذراندن وقت بود؛ ولی امکانات و قابلیت به اشترک گذاری محتوا در سطح جهانی، تعامل با مخاطبین، بازخورد گرفتن از آنان و در پایان معرفی یک فرد یا یک برند به صورت مؤثر و کارآمد باعث شد که توجه برند های معروف و افرادِ زیادی برای کسب درآمد به این ابزار جلب شود.

افزایش فروش، معرفی محصول، برند سازی شخصی، تبلیغات و راههای زیادی که این ابزار سر راه استفاده کنندگان خود قرار داده است و همین موضوع امروزه باعث شده کاربران اینستاگرام آن را بیشتر جدی بگیرند.

تحقیقات انجام شده توسط تیم فالو جت نشان می دهد که در اینستاگرام ۲۵ میلیون پروفایل کسب و کاری (business profile) ثبت شده، این کسب و کارها به صورت میانگین هر هفته ۴٫۹ پست می گذارند.

در ضمن ۸۰ درصد از کاربران اینستاگرام حداقل یک برند را در اینستاگرام دنبال می کنند، همچنین نرخ مشارکت مخاطبین در اینستاگرام ۱۰ برابر بیشتر از فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی است.

افزایش نرخ مشارکت (Engagement)

از آمار بالا می توان نتیجه گرفت که بدون شک اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای ارتقاء و پیشرفت کسب و کار شماست، ولی به یاد داشته باشید: هدف از رشد در اینستاگرام، برند سازی و شناخته شدن شما توسط افرادی است که به خدمات شما نیاز دارند و می توان آنها را مشتری خطاب کرد؛ اگر هدفتان صرفاً بالا بردن عددِ فالوور باشد، شما هیچ گاه به نتیجه ایده آل و دلخواه خود نخواهید رسید.

اگر خواهان مشارکت بالای مخاطبان خود در اینستاگرام هستید؛ محتوای با کیفیت و جذاب منتشر کنید.

افزایش نرخ مشارکت (Engagement)

محتوای با کیفیت روحِ صفحه ی اینستاگرام شما خواهد بود. اگر محتوایی که تولید می کنید با کیفیت نباشد هیچ نتیجه نخواهید گرفت. این نکته ی مهم را به یاد داشته باشید که شما فقط چند ثانیه یا کمتر وقت دارید که توجه مخاطب را جلب کنید، در غیر این صورت پست شما با حرکت انگشت فالوور رد خواهد شد.

به همین سادگی! پس بسته به کسب و کار خود، نوعِ و کیفیت محتوای خود را انتخاب کنید و با توجه به مخاطبانتان پست هایی جذاب و جلب توجه کننده تولید کنید. پیشنهاد فالو جت به شما این است که:

  • _ عکس های با کیفیت منتشر کنید.
  • _ تصاویرِ خلاقانه و سرگرم کننده می توانند توجه مخاطبان شما را جلب کنند.
  • _ متن های سرگرم کننده، الهام بخش و انگیزشی منتشر کنید.
  • _ ویدیو های جالب و خلاقانه منتشر کنید.
  • _ یک تِم برای اینستاگرام خود انتخاب کنید (به عنوان مثال برای عکس هایی که منتشر می کنید، از فیلترِ ثابت و خاص استفاده کنید)

فرض کنید در حال گشت و گذار در اینستاگرام هستید.آیا کاربرانی که محتوای خوبی تولید نکرده اند در ذهنِ شما جایی دارند؟ جواب قطعاً “نه” می باشد. در اینستاگرام، محتوا زبانِ صحبت کردن شما با مخاطبانتان است، پس سعی کنید توجه مخاطبین خود را جلب کنید و آنها را در حلقه ی مشارکت خود قرار دهید.

از هشتگ مناسب استفاده کنید.

هشتگ ها یکی از ابزارِ بسیار کابردی و عالی برای پیشبرد اهداف شما در اینستاگرام هستند. استفاده ی درست و اصولی از هشتگ باعث می شود:

در اینستاگرام راحتتر دیده شوید

پست شما به یک مجموعه از پست های مرتبط می پیوندد.

اینستاگرام موضوع پست شما را تشخیص داده و آنرا به دست مخاطبانی که علاقمند به آن موضوع هستند میرساند.

در مقاله های قبل توضیح دادیم که: پست هایی که از یک هشتگ استفاده کرد باشند تا ۱۲٫۶ درصد بیشتر در معرض دید قرار می گیرند. 
ولی باید به یاد داشته باشید که استفاده از هشتگ ها باید به صورتِ اصولی و درست انجام گیرد تا شما به نتیجه دلخواه خود برسید.

در پایان به یاد داشته باشید که: مشارکت واقعی از فالوور های واقعی برمی آید. شما می توانید از طریق آموزش های زیر تعداد فالوور های خود را افزایش دهید.همچنین میتوانید از سیستم رایگانِ سه روزه ی افزایش فالوور فالوجت استفاده کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .