ربات اینستاگرام

لازم است فقط برای افزایش فالوور اینستاگرام خود در اینترنت سرچ هایی کرده باشید تا با کلمه تا با عبارت ربات اینستاگرام روبرو شوید. ربات  اینستاگرام به شما در مدیریت صفحه های اینستاگرام شما کمک می کند و علاوه بر آن می تواند به صورت هدفمند و با سرعت بر تعداد فالوور های خود بی افزایید، فالوورهایی که توسط ربات به صفحه شما ملحق می شوند کاملا ایرانی بوده و علاوه بر ان کاربر فیکی نیز وجود ندارد و این خود باعث هر چه جذاب شدن ربات های اینستاگرام برای علاقه مندان این شبکه اجتماعی شد است. ربات اینستاگرام به عنوان کم‌هزینه‌ترین و بهترین راه برای افزایش فالوئرها در اینستاگرام می دانند و علاوه برآن تبلیغات کاآمدتری توسط ربات برای پیج اینستاگرام شما انجام می شود. اما ربات اینستاگرام چیست؟ چگونه کار می کند و چگونه به کسب و کار شما کمک می کند اینها سئوالاتی است که در پایان این مطلب پاسخی مناسب برای آنها خواهید یافت

خرید ربات تبلیغاتی اینستاگرام

ربات اینستاگرام چیست ؟

یکی از راه های متداول افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از ربات ایسنتاگرام است.ربات اینستاگرام از کارآمدترین ابزار افزایش فالوور و تعامل با کاربران است . با استفاده از ربات شما شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن یا فالو کردن اکانت هایی می کنید که فکر می‌کنید به پیج شما علاقه‌مند هستند این کار باعث می شود که آنها به صورت کارآمد با پیج شما آشنا شوند. ممکنن ایست که این کار را هم به صورت دستی خودتون انجام داده ابشید و بادهی خوبی دریافت کرده باشید.

فهمیدن دلایل موثر بودن این روش زیاد سخت نیست. کاملاً امری طبیعی است که زمایکه کسی به پیج شما لایک، کامنت یا فالو می دهد، شما کنجکاو می شوید و صفحه اینستاگرام او را چک می کنید و در صورت تمابل می توانید  این صفحه را دنبال کنید.در روانشناسی این عمل به اثر متقابل کاملا شناخته شده است و به کارهایی گفته می شود که به خاطر پاسخ دادن به کاری خاص انجام شده است.

 کارکرد یک ربات اینتاگرام برای افزایش فالوور دقیقا همان کار بالا است. یعنی ربات اینستاگرام یک برنامه یا نرم افزار است که از طرف شما و پیج شما، به دنبال آدم‌هایی می‌رود که احتمالاً به پیج شما علاقه‌مند هستند و با آنها تعامل ایجاد می‌کند . که این تعاملات همان لایک ، کامنت و … است. فرق این برنامه با شخص این است که تمام کارها به صورت کاملا اتوماتیک انجام می شود.

خرید فالوور اینستاگرام

ربات اینستاگرام چگونه کار می‌کند ؟

تا اینجا مشخص شد که  ربات اینستاگرام چیست، حال وقت آن است که با کارکرد آن اشنا شویم. یک ربات خوب جذب فالوور اینستاگرام، هم می‌تواند در افزایش فالوور برای شما بسیار تاثیرگذار باشد، و هم دقیقاً کسانی را برای  صفحه شما جذب کند که به موضوع  پیج شما علاقه مند هستند. بنابراین قبل از استفاده از ربات باید هدف بیزینس خود ، محصولات و نوع مشتریان خود را مشخص کنید تا بیشترین آثر بخشی را داشته باشید.

چگونه می خواهید با دیگران تعامل داشته باشید؟

با استفاده از ربات این انتخاب شما است که از چه طریقی با کاربران خود در تعامل باشید که برخی از این تعاملات شامل کارهایی مثل

  1. لایک کردن پست های دیگران به صورت اتوماتیک
  2. ارسال کامنت خودکار
  3. فالو و انفالو کردن پیج های مرتبط و غیر مرتبط با استفاده فیلترهای موجود.

هنگامی که شما اقدام به خرید ربات اینستاگرام می‌کنید، می‌توانید مشخص کنید که ربات از چه روش‌های  برای جذب فالوور استفاده کند. علاوه بر این ، سرعت انجام هر یک از این کارها با استفاده از ربات کاملا قابل تنظیم است. مثلا برای 1 ساعت 100 اکانت که با استاده از فیلترهای موجود در برنامه انتخاب شده است را فالو کند.

بنابراین شما می توانید در ماه هزاران فالوو رداشته باشید که همانطور که گفتیم این افراد به صفحه شما علاقه مند هستند  و بهترین خروجی را خواهید داشت .

خرید ربات هوشمند اینستاگرام

چه افرادی را برای تعامل انتخاب می کنید؟

باید به صورت کارامد با بهترین افراد در اینستاگرام ارتباط داشته باشید مثلا برای یک کسب و کار داخلی فالو کردن مشتریان خارجی اهمیت چندانی ندارد . چون نهایتا در این روش ، قرار است یک فالوئر خارجی به دست آورید. فایده هم ندارد اگر پست کسی را لایک کنید که کوچکترین علاقه‌ای به پیج شما ندارد. در نهایت چنین آدمی قرار نیست به دنبال کننده شما تبدیل شود.

این نوع کسب و کار شما است که مشخص می مند برای کسب و کارتان جه افرادی را باید فالو کنید. و برای اینکار، با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید بهترین خروجی ممکن را داشته باشید.

روش های هدف گیری مشتری در اینستاگرام شام موارد زیر می شود.

  1. افزایش فالوئر و لایک با ربات اینستاگرام

با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید بر اساس هشتک به کاربرانی که در موضوعی فعالیت می کنند دسترسی داشته باشید. فقط لازم است که محبوب ترین هشتک مربوط به کار خود را پیدا کنید.

مثلا برای کشب و کارهای لباس ، می‌توانید کسانی را هدف فعالیت‌های ربات خود قرار دهید که از هشتگ #لباس و #مد در پست‌های خود استفاده کرده‌اند.

  1. هدفگیری جغرافیایی

مواقعی هم هست که شما فقط دنبال کاربرانی هستید که در مکانی خاص قرار دارند. مثلاً می‌خواهید فالوئرهای شما از یک شهر مشخص مثل تهران یا مشهد باشند. برای این کار فقط کافی است برای ربات اینستاگرام خود این مکان را تعیین کنید تا به سراغ کاربرانی برود که پست‌هایی در مکان (Location) مد نظر شما منتشر کرده‌اند. حتی این فعالیت شهری می تواند به فعالیت منطقه ای مثل نیاوران و … تبدیل شود

  1. فالوور های پیج رقیبان خود را هدف قرار دهید

وقتی کسی به پیج رقیب شما علاقه مند صد درصد به صفحه شما هم علاقه مند است. پس هدفگیری چنین آدم‌هایی قطعاً به سود شما خواهد بود و به رشد سریع شما کمک زیادی می کند. و خوشبختانه ربات اینستاگرام فالوجت ، چنین امکانی را نیز در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی با استفاده از آن می‌توانید با فالوئرهای یک پیج دیگر هم تعامل داشته باشید.

استفاده از هدفگیری بسیار هدفمند

البته این تنها کارهای  یک ربات نیست. بلکه راه های پیچیده تری نیز وجود دارد.

برای مثال، فرض کنیم که فعالیت صفحه شما در زمینۀ فروش آرایشی بهداشتی است. پس می‌بایست کسانی را هدف قرار دهید که به مد و آرایش بهداشتی علاقه‌مند هستند. برای این منظور، چند هشتگ مختلف از جمله #مد و #آرایشی بهداشتی  و با تفکیک جنسیت بهترین خروجی را داشته باشید.

اما مساله اینجاست که وقتی کسی از یک هشتگ مثل آرایش بهداشتی در پست‌های خود استفاده می‌کند، به احتمال زیاد، خودش یک فروشنده لباس است و رقیب شما محسوب می‌شود. پس تعامل با او فایده‌ای ندارد. اما کسانی که با او تعامل دارند برای شما مهم هستند. مثلاً کسی که برای پست او کامنت گذاشته است. در نتیجه اگر این افراد را دنبال کنید، قطعاً به سود شما خواهد بود. همانطور که حدس زدید، تنظیمات پیشرفته ربات اینستاگرام ما به شما اجازه چنین کاری را هم می‌دهد.

ربات اینستاگرام در جذب فالوئرهای جدید چقدر تاثیر دارد؟

این حرف ها در عمل بسیار پیچیده است توسط انسان. اما سوال بزرگ اینجاست که استفاده از یک ربات اینستاگرام، واقعاً چقدر در جذب فالوئرهای جدید تاثیر دارد . بر اساس تجربه های مشترین فالوجت به طور میانگین در ماه هر پیج می تواند بین 1000 تا 2000 تا فالوور هدفمند جذب کند.این اختلاف بازه به خاطر جذابیت پیج شما است . اگر صفحه جذابی داشته باشید، گرفتن 3000 فالوئر جدید در یک ماه هم دور از ذهن نیست. اما اگر صفحه شما جذاب نباشد، بازدهی ربات افزایش فالوئر شما هم کمتر خواهد بود.

این یعنی استفاده از ربات اینستاگرام، علاوه بر بالا بردن تعداد فالوئرهای شما، یک مزیت دیگر هم خواهد داشت. اینکه بتوانید پیج خود را از نظر جذابیت بسنجید و کیفیت آن را به مرور زمان بهتر کنید. این حرف به این معناست که اگر ربات شما ماهانه کمتر از ۱۰۰۰ فالوئر را جذب کرده است، شما صفحه‌ی چندان جذابی ندارید و باید در صفحه‌ی خود تجدید نظر کنید.

اگر استفاده از ربات اینستاگرام نیز برای شما جذاب شده است می توانید از ربات اینستاگرام فالوجت استفاده کنید.

مطالب مرتبط:

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .