03136640229

مشاوره و پشتیبانی رایگان

از ساعت 9 صبح الی 13

پیج اینستاگرام امیر تتلو

امیر مقصودلو  نام یکی از خوانندگان ایرانی است که با نام هنری تتلو شناحته شده است. سبکی که این خواننده در آن فعالیت می کند، سبک ریتم اند بولوز است.  این خواننده دارای طرفداران بسیار زیادی است و از جمله کسانی است که صفحه ی اینستاگرامش بسیار پر بازدید می باشد و تعداد فالوورهای او به بیش از 4 میلیون نفر می رسد. 

امیر تتلو کار خوانندگی را از سال 1382 اغاز نمود و برای انتشار آثار خود از وبلاگ یکی از دوستان صمیمی خود به نام امین دانکر بهره برد. نام نخستین آلبوم او "زیر همکف" می باشد که در سال 2012 منتشر شد و دومین آلبوم خود با نام تتلیتی را درسال 2013 منتشر کرد.  تتلیتی نام مکتبی است که امیر تتلو بنیان گذاری کرد و طرفداران او که عموما در گروه سنی نوجوانان هستند، نیز با این نام شناحته می شوند.

 

tatalo 1

پیج اصلی امیر تتلو که amirtataloo بود که دارای 3.9 فالوور، تعداد 6998 فالویینگ و 17373عدد پست بود که به خاطر ریپورت کاربران به اینستاگرام  بسته شد. همچنین فن پیج های زیادی ازجمله:

Mehrane_tatality

Tataloooi7

Tataloo.music

و...برای او وجود دارد.

کاربران عزیز اینستاگرام با استفاده از هشتگ های #تتلو و #امیرتتلو و ...می توانید عکس های امیرتتلو را در اینستاگرام ببینید. امیر تتلو از جمله خوانندگانی است که طرفدران بسیاری دارد اما از آنجایی که هنرمند پر حاشیه ای نیز هست، مخالفان او نیز بسیار زیاد می باشد، به طوری که مخالفان او  اقدام به ساخت پیج هایی کرده اند تا مخالفت خود را با او نشان دهند، از جمله motenaferine_tataloo 

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید