آموزش افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰ درصد تضمینی)

کار و فروش در اینستاگرام بسیار راحت است به شرطی که قوانین کارکردن با آن را به خوبی بدانید. در این مطلب آموزش افزایش فالوور در اینستاگرام را ارائه می دهیم تا بتوانید تعامل و فروش خود را در این شبکه اجتماعی چند برابر کنید. پس تا پایان با ما همراه باشید.

آموزش افزایش فالوور اینستا

در روش دوم، شما با پرداخت مبلغی به ارائه دهندگان سرویس های شبکه های اجتماعی و با خرید فالوور فیک می توانید به راحتی و به سرعت هر میزان فالوور که مد نظرتان هست را خریداری کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام در روش دوم بسیار راحت است و تنها کاری که شما انجام می دهید سفارش تعداد فالوور مورد نظرتان است. بنابراین ما در این مقاله به بررسی روش های افزایش دنبال کنندگان به صورت رایگان می پردازیم و نکاتی را برای افزایش فالوور به شما ارائه می دهیم.

آموزش افزایش فالوور

 

 • بیش از اندازه پست ارسال نکنید
  همان گونه که در بالا اشاره کردیم، باید به صورت برنامه ریزی شده محتوای خود را به اشتراک بگذارید. اگر پست هایی که در طول روز ارسال می کنید بیش از اندازه باشد، برای کاربران آزاردهنده شده و آنها مجبور به آنفالو کردن شما می شوند. با استفاده از آزمون و خطا، عدد مناسب جهت ارسال پست در صفحه خودتان را محاسبه کنید.

چگونگی افزایش فالوور اینستا

 • پروفایل خود را جذاب کنید
  با بکارگیری گرافیک زیبا و تم جذاب در پروفایل خود به مخاطبانتان نشان می دهید که برای شما مهم و قابل احترام هستند. مسلما صفحاتی که از ظاهر زیبایی داشته باشند، کاربران بیشتری را به خود جلب می کنند. براساس آمار، پیج هایی که تم جذابی دارند و پست های آنها از گرافیک زیبایی برخوردار است، شانس آنها برای افزایش فالوور 30 درصد بیشتر است.

 

 • لینک اینستاگرام خود را در بلاگ یا سایت خود قرار دهید
  حتما یک دکمه اتصال به پیج اینستاگرامتان در بلاگ یا سایت خود قرار دهید. دقت داشته باشید که این لینک در بهترین جایگاه صفحه قرار گرفته و در معرض دید بازدیدکنندگان باشد. می توانید در یک نقطه از وب سایت خود که بیننده بیشتری دارد، بنری ما عنوان «مرا در اینستاگرام دنبال کنید» قرار دهید.

 

 •  آدرس صفحه اینستاگرام خود در ایمیل ها قرار دهید
  قرار دادن حساب اینستاگرام شما در ایمیل هایی که ارسال می کنید، مخاطبانتان را تشویق به فالو کردن شما در اینستاگرام می کند. این موضوع در روابط کاری و تجاری شما تاثیر بسیار مهم و مثبتی دارد.

 

تعامل با مخاطب

 

 • از هشتگ استفاده کنید
  یکی از عواملی که موجب بازدید بیشتر محتوای شما می شود، هشتگ ها هستند. استفاده صحیح از هشتگ ها به رشد کسب و کار شما در اینستاگرام کمک زیادی می کند. با اضافه شدن قابلیت فالو کردن هشتگ ها، کاربران بسیاری می توانند هشتگ های محبوب خود را دنبال کنند. این امر باعث شده تا محبوبیت هشتگ ها در این شبکه اجتماعی بیشتر شود.
  فهرستی از هشتگ های پرطرفدار در حوزه کاری خود تهیه کرده و آن ها را یادداشت کنید. برای این کار می توانید از قسمت جستجوی اینستاگرام استفاده کنید.

  هشتگ اصلی مورد نظر خود را در قسمت جستجوی اینستاگرام بر اساس تگ وارد کنید تا هشتگ های مشابه آن و تصاویری که با آن هشتگ گذاری شده را نمایش دهد. از تمامی این هشتگ های به طور صحیح و برنامه ریزی شده در پست های خود استفاده کنید. در حالت عادی هر تصویری که با هشتگ مرتبط ارسال می کنید، 3 نفر به دنبال کنندگان شما اضافه می کند.

 

استفاده از هشتگ

 

 • دوستان خود را تگ کنید
  تگ کردن دوستان یا فعالان حوزه کاری شما یکی از بهترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام است. هنگامی که شما این افراد در پست های خود تگ می کنید، در حقیقت این پست را به پروفایل آن ها اضافه کرده و در قسمت پست های تگ شده آنها قرار می دهید.

  این کار باعث می شود که دوستان این افراد نیز پست شما را مشاهده کرده و پیج شما بیشتر دیده شود. درنتیجه دنبال کنندگان شما نیز افزایش خواهند یافت. همچنین می توانید با خرید کامنت سفارشی، کاربران فعال در صفحه خود را افزایش دهید تا اینگیجمنت شما افزایش یابد. پیج اصلی تتلو در اینستا را در فالوجت ببینید.

 

 • با پیج های فعال در حوزه خود تعامل داشته باشید
  ایجاد ارتباط و تعامل با فعالان حوزه کاری شما می تواند موجب افزایش فالوورهای هدفمند برایتان شود. سعی کنید نسبت به محتواهای ارسالی در این پیج ها واکنش نشان دهید. پست های آنها را لایک کرده و کامنت قرار دهید. اگر بتوانید لایوهای آموزشی مشترک با این افراد داشته باشید، قدم بسیار بزرگی در زمینه افزایش فالوور اینستاگرام برداشته اید.

فالوجت

 • از تگ لوکیشن استفاده کنید
  یکی دیگر از راه های جالب برای افزایش فالوور اینستاگرام استفاده از تگ لوکیشن است. یکی از قابلیت های این پلتفرم، نمایش پست های مرتبط برای افرادی که در یک منطقه حضور دارند است. به همین دلیل به کارگیری تگ لوکیشن به صورت شگفت انگیزی موجب بالا رفتن تعداد دنبال کنندگان شما می شود.

 

 • قانون تعامل 20 دقیقه ای را به کار بگیرید
  این قانون جالب به مرور زمان موجب افزایش فالوور اینستاگرام می شود. بر اساس این قانون شما باید پیش از ارسال محتوای جدید، 20 دقیقه از زمان خود را صرف تعامل با دیگران کنید. پست های آن ها را لایک کرده و برایشان کامنت بگذارید.

  بنابراین زمانی که شما محتوای جدید خود را منتشر می کنید، بلافاصله به صفحه شما مراجعه کرده و پست شما را لایک می کنند. با انجام این کار دنبال کنندگان صفحه شما به مرور زمان بیشتر شده و پست هایتان بیشتر دیده می شوند.

راه دیگری که برای افزایش تعامل وجود دارد، برگزار کردن لایو است. شما می توانید با برگزاری لایو و خرید بازدید لایو، توجهات بیشتری از مخاطبان بگیرید و تعامل خود را با آن ها افزایش دهید.

 

تگ کردن دوستان

 

 • بیوگرافی خود را بروزرسانی کنید
  اطلاعات لازم و ضروری را در قسمت بیوگرافی خود وارد کنید. فراموش نکنید که حتما اطلاعات تماس، آدرس وب سایت و ایمیل خود را نیز در این بخش اضافه کنید. این کار باعث می شود که کاربران راحت تر به شما اعتماد کنند. اعتماد سازی یکی از قدم های مهم برای افزایش فالوور اینستاگرام است.

 

 • در رخدادهای عمومی واکنش نشان دهید
  یکی از مواردی که همیشه باعث جلب مخاطب می شود، توجه به مراسم و رخدادهای عمومی است. این موضوع در ایران نیز تاثیر زیادی در افزایش فالوور اینستاگرام دارد. با انجام کارهای راحتی همچون تبریک عید و انتشار مطالب مرتبط با رخدادهای روز، می توانید ارتباط بسیار خوبی با دنبال کنندگان خود برقرار کنید.
 • برای افزایش فالوور اینستاگرام مسابقه برگزار کنید
  یکی دیگر از راه های بسیار موثر در افزایش فالوور اینستاگرام برگزاری مسابقات اینستاگرامی است. در طراحی این مسابقات سعی کنید خلاقیت به کار برده و از جوایز با ارزش استفاده کنید. ایده های مختلفی برای برگزاری این مسابقات وجود دارد.

  برای مثال از آنها بخواهید که با تگ کردن 5 نفر از دوستان خود، آنها را نیز به مسابقه دعوت کنند. به راحتی می توان متوجه شد که مسابقات اینستاگرامی به سرعت موجب افزایش فالوور اینستاگرام شما می شود. کانال خرید فالوور اینستاگرام را دنبال کنید تا از آخرین تخفیف ها با خبر شوید. 

 

اضافه کردن لوکیشن

 

 •  از مطالب بی محتوا و اسپم دوری کنید، صادق و شفاف باشید
  اگر از روش‌های اسپم برای جذب دنبال کننده استفاده کنید، به زودی آن‌ها شما را UnFollow می کنند. این حرکت به‌شدت در شهرت و محبوبیت شما تأثیر منفی می‌گذارد. به خاطر داشته باشید که برای جذب فالوور نباید دست به هر اقدامی زد. برای اینکه فالوورهای واقعی برای پیج خود داشته باشید می توانید از طریق فالوجت اقدام به خرید فالوور واقعی کنید.

 

 • رفتار دنبال کنندگان خود را ارزیابی کنید
  همیشه و در هر کاری، تحلیل رفتار مخاطب موجب بهبود عملکرد شما می شود. با بررسی نیازها و رفتار مخاطبین خود متوجه می شوید که آنها چه چیزهایی را بیشتر پسندیده و به دنبال آن هستند. با استفاده از ابزار اینسایت که اینستاگرام در اختیار صفحات تجاری قرار داده است، می توانید به راحتی بفهمید محتوای شما تا چه اندازه برای مخاطبینتان جذاب بوده است.

بیشتر بخوانید: راه های افزایش فالوور واقعی اینستاگرام

با تحلیل و بررسی عملکرد خود می توانید محتوای صفحه تان را بهبود بخشیده و نیازهای فالوورهای هدف خود را برطرف کنید. طبیعتا این موضوع به افزایش فالوور اینستاگرام کمک زیادی خواهد کرد.

 

بررسی مخاطب

 

 • استوری های چالشی و جذاب قرار دهید
  قرار دادن استوری های چالشی موجب تعامل بیشتر کاربران با شما می شود. هر اندازه نرخ تعامل پیج شما افزایش پیدا کند، شانس دیده شدن شما در اکسپلور افزایش می یابد. علاوه بر این هر اندازه کاربران تعامل بیشتری با استوری های شما داشته باشند باعث می شود که به مرور زمان استوری های شما جلوتر قرار گرفته و بیشتر دیده شوند.

  هر اندازه استوری های شما جذاب تر باشند، فالوورهایتان آنها را بیشتر برای دوستان خود ارسال می کنند و در نتیجه افراد بیشتری وارد پیج شما می شوند. ناگفته پیداست که با این کار به راحتی به افزایش فالوور اینستاگرام خود دست پیدا خواهید کرد. قبلا در مقاله ای به آموزش استوری و لایو در اینستاگرام پرداخته ایم. می توانید به آن مراجعه کنید.

 

 • از ترکیب رنگی های جذاب در تصاویر خود استفاده کنید
  زمانی که شما یک ویدیو یا عکس را می بینید، پیش از اینکه به جزئیات و مفهوم آن توجه کنید، ترکیب رنگی آن ها به چشم شما می آید. احتمالا تا به حال برای شما پیش آمده است که فیلمی را به خاطر اینکه سیاه و سفیده بوده رغبتی به دیدن آن فیلم نداشته اید.

 

جذب مخاطب در اینستاگرام

 

به همین دلیل است که ترکیب رنگی و دانستن تاثیر رنگ های مختلف در کنار هم بسیار مهم است. چرا که اولین چیزی که بیننده را جذب می کند رنگ است. ابتدا با ترکیب رنگی جذاب توجه مخاطب را جلب کنید و در ادامه پیام خود را به او بگویید.

زمانی که یک کسب و کار جدیدی را در فضای مجازی راه اندازی می کنید، تصور فروش محصولات در این فضا تا حدودی هیجان انگیز به نظر می رسد. این روزها اینستاگرام یکی از جذاب ترین و موثرترین بسترها برای کسب و کارهای آنلاین است. با وجود جذابیتی که این شبکه اجتماعی دارد، اما باید به فوت و فن های کار در آن نیز آگاهی داشت.

افزایش فالوور اینستاگرام مهم ترین گام در افزایش فروش محصولات و خدمات شما در این بستر است. امیدواریم با رعایت کردن نکاتی که در این مقاله برای شما توضیح دادیم، بتوانید به راحتی و در مدت زمان بسیار کمی کسب و کار خود را در اینستاگرام رونق داده و به فروش بالایی دست پیدا کنید.

 

افزایش فالوور اینستاگرام
فالوجت: افزایش فالوور اینستاگرام

 

همچنین اگر به دنبال افزایش فالوور های خود در اپلیکیشن های دیگر مانند کلاب هاوس هستید، می توانید با خرید فالوور کلاب هاوس، به راحتی و با سرعت فالوور هایتان را بالا ببرید.

 

سوالات متداول

 • آیا خرید فالوور اینستاگرام برای افزایش درآمدم از اینستاگرام کافیست؟
  اگر هدف شما از افزایش فالوور، افزایش درآمد است، خرید فالوور به تنهایی کافی نیست. باید در کنار خرید فالوور، راهکار های مختلفی را برای بهتر شدن محتوای خود به کار گیرید. بهترین پنل افزایش فالوور اینستاگرام را برای اینکار انتخاب کنید.

 

 • مهم ترین اصل در افزایش فالوور چیست؟
  مهم ترین اصل این است که شما علاقه و پشتکار داشته باشید و اطلاعات خود را در زمینه تولید محتوای اینستاگرام افزایش دهید. مطمئن باشید که فالوور هایتان چندین برابر خواهند شد.

 

 • آیا می توانم در عرض یک ماه فالوور هایم را به 10 کا برسانم؟
  اول از هر چیز بستگی به این دارد که تعداد فالوور های شما در حال حاضر چقدر است. هرچه فالوور کمتری داشته باشید رسیدن به 10 کا در یک ماه سخت تر و بعید تر است. اما با خرید فالوور در کنار تولید محتوای خوب می توانید به هدف تان برسید.

۴ دیدگاه دربارهٔ «آموزش افزایش فالوور اینستاگرام (۱۰۰ درصد تضمینی)»

 1. سلام
  همه روش هاتون رو خوندم و امیدوارم که جواب بده ولی نفهمیدم چجوری یکی از دوستام رو تو پستم تگ کنم یاد ندادید ولی خوب بود اطلاعات به دست آوردم

  1. مریم میرهاشمی

   سلام همراه گرامی ممنون از حسن نظر شما برای مطالعه در مورد مبحث یاد شده مطالعه دو مطلب زیر را به شما پیشنهاد می کنم:
   https://followjet.com/%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%AA%DA%AF-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%B3%D8%AA%D8%A7%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%85-%D9%85%D9%86%D8%B4%D9%86-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86/

   https://followjet.com/mag/tag-people-on-instagram/

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .