ترفندهای افزایش لایک اینستاگرام

اگر یک کاربر فعال در اینستاگرام باشید، می دانید که لایک و افزایش آن تاثیر زیادی در دیده شدن دارد. بنابر همین ترفند های بسیاری وجود دارد که برای افزایش لایک اینستاگرام به کار می برنند . یکی از سریع ترین ترفند های افزایش لایک که تاثیر فوری و آنی در دیده شدن شما دارد خرید پکیج های آماده است.

100
لایک ایرانی
4000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون نیاز به پسورد
 • پروفایل واقعی
500
لایک ایرانی
14000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون نیاز به پسورد
 • پروفایل واقعی
1000
لایک ایرانی
22000 تومان
پردازش سفارش: ۲۴ ساعت
 • ضمانت بازگشت وجه
 • بدون نیاز به پسورد
 • پروفایل واقعی

همچنین در مقاله‌های قبلی در مورد ترفندهای افزایش فالوور اینستاگرام صحبت کرده‌ایم. در این مطلب ترفندها و راهکارهای افزایش لایک اینستاگرام نیز به شما یاد می دهید که زمان بر هستند. با فالوجت همراه باشید.

آنقدرها هم سخت نیست! بله لایک گرفتن را می گوییم. این ترفندها را به کار گیرید تا پست ها و عکس های اینستاگرامی شما روزی ۱۰۰۰ لایک داشته باشد.

۷ راه حل برای افزایش لایک در اینستاگرام

افزایش لایک در اینستاگرام

۱) اینستاگرام را با فیس بوک همراه کنید

 • آیا می دانید که تقریبا بیشتر از ۲۰ در صد کاربران اینستاگرام و فیسبوک، مشترک هستند؟
 • آیا می دانید که ۳ درصد از مخاطبان فیسبوک شما، جز فالوورهای اینستاگرام شما خواهند شد؟
خرید فالوور

پس با برقراری ارتباط بین این دو رسانه اجتماعی با یکدیگر شما قادر به افزایش فالوورهای اینستاگرام خود خواهید بود. همچنین به این ترتیب آشنایان و دوستان شما نیز می توانند جز فالوورهای شما بشوند؛ شما نیز می توانید برای آن ها یک status فیسبوک فرستاده و در آن کاربران را از صفحه ی اینستاگرام خود مطلع کنید.

۲) استفاده از هشتگ ها

همانطور که در توئیتر از اهمیت خاصی برخوردار است، در اینستاگرام هم بسیار کاربردی و مهم هستند. ولی توجه کنید که حتما هشتگی که ایجاد می کنید با پستی که ایجاد کرده اید ارتباط داشته باشد تا کاربران از مطالعه ی آن ها لذت ببرند. اما آیا می دانید که هشتگ چیست و با کاربرد آن در اینستاگرام آشنایی دارید؟

شما در اینستاگرام می توانید هشتگ هایی که دارای بازدید بیشتری هستند را شناسایی کنید و با جستجوی آن ها هر چه عکس مربوط به آن هشتگ وجود دارد را مشاهده کنید. در واقع کاربران هشتگ های پر کاربرد را بیشتر جستجو می کنند. در این جا چند نمونه از مهم ترین و پر کاربردترین هشتگ های فارسی را ذکر خواهیم کرد. پرکاربردترین هشتگ های فارسی : کلیپ ، فوتبال، ورزش ،خبر، لباس، عکس دابسمش، ویدئو و…

۳) استفاده از فیلترهای محبوب

 سعی کنید مانند هشتگ های معروف، از فیلترهای معروف اینستاگرام هم استفاده کنید. برخی از این فیلترها عبارتند از : X-Proll ، Earlybird، normal، hefe،rise، Brannan، Amaro، valencia،Lomo-fi، hudson

۴) انتخاب زمان های درست و مناسب

طبق آمارهای به دست آمده، ساعت ۵ تا ۶ بعد ازظهر روزهای شنبه، بیشتر کاربران اینستاگرام آنلاین هستند. ساعت ۳ تا ۴ عصر روزهای سه شنبه تا پنج شنبه زمان بسیار خوبی است برای اینکه بتوانید کامنت بگیرید و یا لایک بیشتری دریافت کنید.

پس برای افزایش فالوورهای خود در اینستاگرام، باید بدانید که چه زمان هایی برای کدامیک از مخاطبان هدف خود در اینستاگرام فعال تر باشید، همچنین زمانی که پستی را ارسال می کنید چند ساعت بعد از آن، برای برقراری ارتباط با کاربرانی که کامنت برای شما می گذارند، آنلاین باشید. برای افزایش فالوور در اینستاگرام باید زمان های مناسب را با توجه به گروه هدف خود شناسایی کنید و در آن زمان ها حضور فعالی داشته باشید. 

 ۵) با ایجاد عکس ای ترکیبی، لایک های اینستاگرام را افزایش دهیم.

با استفاده از اپلیکیشن هایی نظیر Diptic می توان در اینستاگرام ، چند عکس را در یک عکس قرار داد و آن را در پروفایل قرار داده و ارسال کنید. آمار انجام شده در این خصوص نشان داده است که عکس هایی که با استفاده از این ابزار ساخته می شوند، لایک و کامنت بیشتری دریافت می کنند.

۶) برای اینکه دیده شوید، نظر بدهید

یکی دیگر از راه هایی که برای افزایش لایک و فالوور در اینستاگرام وجود دارد این است که با دیگر کاربران اینستاگرام ارتباط فعال برقرار کنید. در مورد پست های دیگران نظر دهید و عکس ها و ویدئوهای دیگران را لایک کنید. به این ترتیب آن ها هم از پست های شما دیدن کرده و کامنت گذاشته و پست ها را لایک می کنند.

۷) هر چه فالوورهای بیشتری داشته باشید، لایک بیشتری دریافت خواهید کرد.

اگر می خواهید که در اینستاگرام لایک بیشتری داشته باشید باید بتوانید تعداد فالوورهای خود را افزایش دهید. شما می توانید از ربات های فالوجت برای افزایش فالوور در اینستاگرام استفاده کنید. زمانی که شما پست های جالب با عکس های جذاب در اینستاگرام ایجاد کنید فالوورهای بیشتری پیدا می کنید.

اگر شما در اینستاگرام تنها یک کاربر ساده نیستید و برای اهداف تجاری خود در اینستاگرام فعالیت می کنید، بهتر است به کاربرانتان خدمات ویژه ارائه دهید. مثلا برای آن ها مسابقات مختلف طراحی کنید و یا تخفیفات ویژه برایشان در نظر بگیرید. با استفاده از ربات های اینستاگرام نیز می توانید برای خرید فالوور اقدام نمائید.

اما فالوور های غیر واقعی مثل انجام تبلیغات در یک شهر خالی از سکنه می باشد. به نظر شما استفاده از این روش می تواند مفید باشد؟

بنابراین هدفتان جذب فالوورهای واقعی به وسیله سرور افزایش فالوور اینستاگرام باشد. برنامه‌های زیادی برای افزایش فالوور وجود دارد. برای نمونه فالوجت یکی از برنامه‌های افزایش فالوور اینستاگرام و خرید فالوور ایرانی است که بازدیدکننده‌های واقعی زیادی را به سمت پیج شما هدایت می‌کند.

فالوجت این امکان را به شما می‌دهد تا یک یا چند هشتگ، منطقه یا اکانت اینستاگرام را به عنوان فیلتر جستجو ثبت کنید. بدین ترتیب تبلیغات با این فیلترها صورت گرفته و مخاطبین شما همه مربوط به دسته مورد نظر شما خواهند بود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .