تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

 

ربات

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ ترین روش تبلیغات اینترنتی بع حساب می اید. اینستاگرام برای  کسب و کارها ی برند یا کسب و کارهایی که می خواهند برندسازی کنند اهمیت بیشتری دارد؛ چراکه طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را به وسیله  اینستاگرام  دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات اینستاگرام ، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

مزیت تبلیغات با ربات اینستاگرام فالوجت :

روش ما درج تبلیغات شما در پیج ها نخواهد بود بلکه ما پیج اصلی شما را به تعداد زیادی از کاربران به تفکیک جنسیت ، شهر و یا  هشتک خاص معرفی می کنیم. که باعث افزایش لایک . فالوورهای شما می شود . مزیت دیگر میتوان به کم هزینه بودن ان  ، برند سازی محصول شما و در نهایت کسب درامد از اینستاگرام اشاره کرد.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام :

در جدول زیر می توانید با تعرفه تبلیغات در اینستاگرام بیشتر اشنا شوید . و برای خرید ربات اینستاگرام می توانید به صفحه تعرفه ربات اینستاگرام مراجعه کنید.

 

ربات افزایش فالوور

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .