تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام امروزه یکی از پربازده‌ ترین روش تبلیغات اینترنتی بع حساب می اید. اینستاگرام برای  کسب و کارها ی برند یا کسب و کارهایی که می خواهند برندسازی کنند اهمیت بیشتری دارد؛

چگونه لایک فیک بگیریم ؟

چراکه طبق آمار بیش از ۱۵ میلیون ایرانی در این برنامه حساب کاربری دارند و درصد بیشتری از افراد، برندهای محبوبشان را به وسیله  اینستاگرام  دنبال می‌کنند. با توجه به بازدهی بسیار زیاد تبلیغات اینستاگرام ، ما شما را راهنمایی خواهیم کرد تا تبلیغات پربازده و هدفمندی را در این بستر قدرتمند تجربه کنید.

تبلیغات در اینستاگرام

مزیت تبلیغات با ربات اینستاگرام فالوجت :

روش ما درج تبلیغات شما در پیج ها نخواهد بود بلکه ما پیج اصلی شما را به تعداد زیادی از کاربران به تفکیک جنسیت ، شهر و یا  هشتک خاص معرفی می کنیم. که باعث افزایش لایک . فالوورهای شما می شود . مزیت دیگر میتوان به کم هزینه بودن ان  ، برند سازی محصول شما و در نهایت کسب درامد از اینستاگرام اشاره کرد.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام :

در جدول زیر می توانید با تعرفه تبلیغات در اینستاگرام بیشتر اشنا شوید . و برای خرید ربات اینستاگرام می توانید به صفحه تعرفه ربات اینستاگرام مراجعه کنید.

ربات افزایش فالوور

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 

به دلیل محدودیت های اینستاگرام موقتا امکان کاربر جدید برای ربات اینستاگرام وجود ندارد ، پیشنهاد ما استفاده از بسته های فالور و لایک فوری است . برای مشاهده روی دکمه زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .