فالوورهای کدام تیم فوتبال در اینستاگرام بالاتر است؟

 

ربات هوشمند اینستاگرام

حال که بازار اینستاگرام حسابی داغ شده و تیم‌های فوتبال در اینستاگرام هم طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، اگر قرار باشد تعداد فالوور های واقعی یک اکانت را در اینستاگرام ملاک محبوبیت قرار دهیم، فکر می‌کنید محبوب‌ترین تیم فوتبال در اینستاگرام کدام است؟

تقریبا تمامی هنرمندان، برندها، افراد سیاسی، تیم‌های ورزشی و بسیاری دیگر از افراد مشهور، در این شبکه اجتماعی عضو هستند و روزانه با منتشر کردن پست‌های مختلف برای دنبال‌کنندگان‌شان، در اینستاگرام فعالیت می‌کنند.

تیم‌های فوتبال هم در اینستاگرام حضور پررنگی دارند و هرکدام با فالوورهای میلیونی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید محبوب‌ترین تیم فوتبال لیگ اروپا در اینستاگرام کدام است.

 

ربات اینستاگرام

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ۵ تیم پرطرفدار لیگ اروپا با فالوورهای میلیونی در لیست محبوب‌ترین‌ تیم‌های فوتبالی قرار گرفته‌اند. تیم بارسلونا با ۴۲٫۵ میلیون فالوور در رتبه اول پرطرفدارترین تیم فوتبال قرار دارد. در رتبه دوم تیم رئال‌مادرید با ۱٫۵ میلیون فالوور کم‌تر، درست پایین بارسلونا قرار گرفته است. تیم‌های منچستر، آرسنال و چلسی رتبه‌های سوم تا پنجم این لیست را تشکیل می‌دهند. تفاوت تعداد فالوورهای این سه تیم آخر به نسبت بارسلونا و رئال‌مادرید تقریبا زیاد است.

نظر شما چیست؟ آیا بالا بردن تعداد فالوور های یک تیم فوتبال یا بازیگر به وسیله ربات های افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام می تواند نشان دهنده میزان محبوبیت آنها باشد؟ آیا می توان به تعداد فالوور ها اعتماد کرد و تمام فالوور ها را واقعی دانست؟

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .