فالوورهای کدام تیم فوتبال در اینستاگرام بالاتر است؟

حال که بازار اینستاگرام حسابی داغ شده و تیم‌های فوتبال در اینستاگرام هم طرفداران زیادی پیدا کرده‌اند، اگر قرار باشد تعداد فالوور های واقعی یک اکانت را در اینستاگرام ملاک محبوبیت قرار دهیم، فکر می‌کنید محبوب‌ترین تیم فوتبال در اینستاگرام کدام است؟

فالوورهای کدام تیم فوتبال در اینستاگرام

تقریبا تمامی هنرمندان، برندها، افراد سیاسی، تیم‌های ورزشی و بسیاری دیگر از افراد مشهور، در این شبکه اجتماعی عضو هستند و روزانه با منتشر کردن پست‌های مختلف برای دنبال‌کنندگان‌شان، در اینستاگرام فعالیت می‌کنند.

تیم‌های فوتبال هم در اینستاگرام حضور پررنگی دارند و هرکدام با فالوورهای میلیونی در این شبکه اجتماعی فعال هستند. اما شاید برایتان جالب باشد که بدانید محبوب‌ترین تیم فوتبال لیگ اروپا در اینستاگرام کدام است.

ربات اینستاگرام

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ۵ تیم پرطرفدار لیگ اروپا با فالوورهای میلیونی در لیست محبوب‌ترین‌ تیم‌های فوتبالی قرار گرفته‌اند. تیم بارسلونا با ۴۲٫۵ میلیون فالوور در رتبه اول پرطرفدارترین تیم فوتبال قرار دارد.

در رتبه دوم تیم رئال‌مادرید با ۱٫۵ میلیون فالوور کم‌تر، درست پایین بارسلونا قرار گرفته است. تیم‌های منچستر، آرسنال و چلسی رتبه‌های سوم تا پنجم این لیست را تشکیل می‌دهند. تفاوت تعداد فالوورهای این سه تیم آخر به نسبت بارسلونا و رئال‌مادرید تقریبا زیاد است.

نظر شما چیست؟ آیا بالا بردن تعداد فالوور های یک تیم فوتبال یا بازیگر به وسیله ربات های افزایش فالوور اینستاگرام و افزایش لایک اینستاگرام می تواند نشان دهنده میزان محبوبیت آنها باشد؟ آیا می توان به تعداد فالوور ها اعتماد کرد و تمام فالوور ها را واقعی دانست؟

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

open

برای رشد فوری فالوور ها و لایک های پیجتان روی لینک زیر کلیک کنید :

خرید فالوور فوری

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .