چگونه در بیو اینستاگرام ترجمه بگذاریم؟ یکی از سوالات مهم بسیاری از کاربران است. که امروز سعی داریم به آن به طور کامل بپردازیم. امکان خواندن متون به زبان‌های متفاوت، امروزه به یکی از مهم ترین ویژگی های مهم شبکه‌های اجتماعی تبدیل شده است. افرا کنجکاوی بیشتری برای آگاهی از فرهنگ های مردم در خارج از مرزهای خود فکر می‌کنند و بنابراین داشتن قابلیت ترجمه متون مختلف می تواند این رضایت را برای کاربران شبکه های اجتماعی به وجود آورد. بنابراین، گزینه‌ی ترجمه از جمله گزینه های است که برای همه کاربران جالب و تحسین برانگیز باشد زیرا تنها این قابلیت به ظاهر کوچک می تواند پُلی بین افراد از اقصی نقاط دنیا باشد. اینستاگرام با اضافه کردن قابلیت ترجمه‌ی درون برنامه، امکان ترجمه‌ی کامنت‌ها، کپشن و توضیحات داخل بیو(شرح حال) یا شرح‌حال را فراهم کرده است. این شبکه‌ی اجتماعی که زیر نظر فیسبوک قرار دارد به تازگی با اضافه کردن قابلیت ترجمه، امکان برگردان خودکار کامنت‌ها و توضیحات نوشته به زبان مورد نظر کاربران را فراهم کرده است. متن مورد نظر با استفاده از ترجمه‌ی ماشینی به زبان انتخاب شده توسط کاربران در تنظیمات برنامه ترجمه می‌شود و برای این کار کافی است روی گزینه‌ی «دیدن ترجمه – see translation » زیر کامنت‌ها یا کپشن‌های تصاویر کلیک کنید. به نظر می‌رسد اینستاگرام عزم خود را جزم کرده تا با تغییرات جدید بتواند رقبایی چون توئیتر و فیسبوک را پشت بگذارد.

در این مقاله به موارد زیر اشاره خواهد کرد:

  • شرح حال اینستاگرام یا  بیو اینستاگرام چیست؟
  • قابلیت دیدن ترجمه اینستاگرام
  • چگونه در بیو اینستاگرام ترجمه بگذاریم؟

بیو اینستا یا Bio چیست؟

به قسمتی اینستاگرام برای افراد امکان معرفی خود را بطور محدود می دهد، «Bio یا شرح حال اینستاگرام» گفته می شود. انتخاب و نگارش متن برای بیو اینستاگرام از اهمیت زیادی برای جذب مخاطب و حتی دنیای کسب‌و‌کار از اهمیت خاصی برخوردار است. هرچند این مشکل، تنها مسئله شرکت‌ها و تجارت‌ها نیست. بسیاری از اشخاص نیز برای نوشتن متن بیو اینستاگرام خود با مشکل روبرو هستند.

آنچه که شما در بخش بیو اینستاگرام یادداشت می‌کنید، بسته نوع صفحه ی کاربری شما متفاوت است. اگر صفحه کاربری شخصی دارید، بیو شما می تواند بازتابی از ویژگی های، اهداف و وضعیت شغلی یا تحصیلی شما باشد، اما در صورت تجاری بودن، فرهنگ سازمانی شرکت میتواند بازتابی خوبی از کار شما به مخاطبین باشد. اگرچه در این مقاله قصدِ معرفی مثال‌های متنوع و خلاقانه، برای شما را نداریم، اما به اختصار به معرفی نحوه نگارش بیو اینستاگرام می‌پردازیم.

چگونه بیو اینستاگرام جذابی داشته باشیم؟

اگر به صفحه شخصی خود بروید و بر روی گزینه «ویرایش نمایه» ضربه بزنید، یکی از قسمت های قابل ویرایش برای شما گزینه «بیوگرافی یا شرح حال» است  که اصطلاحا به «بیو اینستا» معروف است.

 

تست رایگان ربات اینستاگرام

یک بیوی جذاب اینستاگرام دارای مشخصه‌های نام جذاب، و شرح حال مختصر و مفید همراه با عکس مناسب است که گاها با هشتگ های جذاب خصوصی و آدرس وبلاگ یا شرکت شما همراه است. همان طور که در تصویر نمایان شده، اطلاعات درج شده در قسمت بیو در ابتدای صفحه شما نمایان خواهد شد.

برای اطلاعات بیشتر برای داشتن یک بیو شخصی موفق روی (بیشتر بخوانید) کلیک کنید..

برای آنکه بتوانید در نگارش متن بیو برای اینستاگرام صفحه تجاری خود به بهترین شکل ممکن عمل کنید، باید اجزای تشکیل دهنده بیو اینستاگرام را بشناسید و با این قابلیت های امکان جذب مخاطب بیشتر را بدست آورید.

اما فارغ از اینکه یک اکانت تجاری (Business Account)یا شخصی داشته باشید، موردی که کمتر به آن توجه شده دارا بودن یک بیو با قابلیت ترجمه است. ناگفته پیداست که قابلیت ترجمه به شما امکان معرفی خود یا شرکت خود به سایر نقاط دنیا با زبان متفاوت را می دهد.

ربات اینستاگرام 

علاوه براین، می توانید از امکانات متفاوت گوگل برای خلاصه کردن آدرس وب سایت یا وبلاگ خود استفاده کنید. برای مثال، به وبسایتhttps://goo.gl مراجعه کنید و آدرس اینترنتی خود را خلاصه کنید. همچنین می توانید عبارت«Google URL Shortener» را جستجو کرده و در صفحه ی مربوطه، لینک‌ها خود را کوتاه‌کنید.

قابلیت دیدن ترجمه اینستاگرام

در همین ماه اخیر، اینستاگرام امکان استفاده از گزینه‌ی ترجمه، توضیحات بیو یا کامنت‌های نوشته شده به زبان‌های مختلف را به زبان مورد نظر خود به خدمات خود اضافه کرده است. جامعه‌ی کاربران اینستاگرام با سرعت در حال پیشرفت است و فراتر از انتظار ما جهانی شده است. – به نقل از اینستاگرام.

«…به زودی شرایطی را فراهم می‌کنیم که بتوانید فارغ از زبان مادری خود، لحظات دیگران را نیز درک کنید…»

اما چگونه از این قابلیت نوآورانه اینستاگرام در متن استفاده کنیم؟

برای استفاده از این گزینه:

قدم اول: وارد اپ اینستاگرام بر روی گوشی خود شوید.

قدم دوم: به پست مورد نظر خود بروید.

قدم سوم: مطابق شکل زیر در پایین صفحه می‌بینید که گزینه «دیدن ترجمه-See Translation» با متن پدیدار شده است.

قدم چهارم: روی این گزینه ضربه بزنید.

قدم پنجم: حال متن مورد نظر شما به انگلیسی ترجمه می‌شود.

قدم آخر: با ضربه زدن دوباره روی این نوشته متن به زبان پیشی خود بازمی‌گردد.

  • نکته حائز اهمیت این است که در حال حاضر تنها امکان ترجمه‌ی اکثر زبان ها به انگلیسی وجود دارد.

چگونه در بیو اینستا گرام ترجمه بگذاریم؟

قابلیت ترجمه در بیواینستا یعنی داشتن یک بیو دو زبانه و قابل ترجمه، به کابرانی را که به صفحه شما کشیده شده اند معرفی مختصر و مفیدی ارائه می دهد و در این صورت امکان افزایش میزان مخاطبین و پست‌های شما چندین برابر می‌کند. اما چگونه می‌توانیم قابلیت ترجمه را در بیو اینستا داشته باشیم. خوشبختانه، شما به راحتی می توانید گزینه ترجمه را در بیو اینستاگرام خود اضافه کنید. برای اضافه کردن این قابلیت تنها کافی است، مراحل زیر را یکی پس از دیگری طی کنید؛

مرحله اول: به نمایه یا پروفایل خود در اینستاگرام بروید؛

مرحله دوم: بر روی گزینه (…..) یا تنظیمات ضربه بزنید؛

 

ربات هوشمندایناستاگرام

مرحله سوم: روی گزینه «زبان-language» ضربه بزنید؛

 

ربات

مرحله چهارم: زبانی را انتخاب کنید که می‌دانید.

 

بهترین ربات اینستاگرام

  • نکته اساسی در این مرحله، انتخاب حداقل دو زبان برای گزینه ترجمه می‌باشد.

اکنون در اینستاگرام خود، گزینه ترجمه را در بیو خود خواهید دید.

مطالب مرتبط:

افزایش فالوور هدفمند از شهر و محله شما رتبه ۱ ربات های افزایش فالوور هدفمند با فالوجت تبدیل به محوب ترین برند در بازار شوید با فالوجت فروشتان را از طریق اینستاگرام افزایش دهید در ۴ دقیقه برای هر پست تان ۱۰ هزار لایک بگیرید خرید فالوور فِیک

از فالوور فیک خسته شده اید ؟ به دنبال افزایش فالوورهای واقعی و هدفمند هستید ؟ کلیک کنید

Leave a comment

Sign in to post your comment or sign-up if you don't have any account.

برای افزایش سریع فالور واقعی و هدفمند فقط با ۵۰ هزار تومان از شهر و موضوع موردنظرتان اینجا کلیک کنید .